• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Transpoder

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Transpoder

Transpoder
    Merhaba arkadaşlar cihazım next 18000 hdmı.cx. hotbird uydusundaki 11681 h 27500 ve 12692 h 27500
    transpoderleri cihaz görmüyor. sanırım bu transpoderler DVB-S2/8PSK .olarak değişmiş.
    manuel aramada ve otomatik aramada dahi bu yayınları cihaz bulamıyor.
    bu yayınları nasıl izleyebilirz.
    aynı zamanda ben bu yayınları next15000 dsmart uydu alıcısından değerleri düzelttiğim zaman kanalları bulabiliyorum.
    bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yayınları nasıl izleyebiliriz. görüşlerinizi bekliyorum. teşekkürler şimdiden.

Dediğiniz frekanslar artık HD yayın formatına (DVB-S2/8PSK) geçtiği için sadece HD uyumlu uydu alıcılarında bu frekansları alabilirsin. Next 18000 HDMI CX modeli, SD uyumlu bir uydu alıcısıdır bu yüzden sinyal alamıyorsunuz.

Kolay gelsin.
    [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
    www.next.com.tr

Yorum yap

yayını alabilmek

peki o zaman ark. yayını alabilme imkanım yok sanırım . ne yapmak gerekli bunun için .
      konuyla ilgilendiğin içinde teş.

Yorum yap

exsog Nickli Üyeden Alıntı
        peki o zaman ark. yayını alabilme imkanım yok sanırım . ne yapmak gerekli bunun için .
        konuyla ilgilendiğin içinde teş.
        Hd uyumlu uydu alıcısı kullanmanız gerekli,ancak söyle bir durum var bahsettiğiniz frekanslardaki yayınlar şifreli yayınlardır,bu yayınlar paylaşım ile izlenebiliyor server satın almalısınız.
        [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
        www.next.com.tr

Yorum yap

evet haklısın next 18000 hdmı.cx. server kullanıyorum.

Yorum yap

exsog Nickli Üyeden Alıntı
            Transpoder
            Merhaba arkadaşlar cihazım next 18000 hdmı.cx. hotbird uydusundaki 11681 h 27500 ve 12692 h 27500
            transpoderleri cihaz görmüyor. sanırım bu transpoderler DVB-S2/8PSK .olarak değişmiş.
            manuel aramada ve otomatik aramada dahi bu yayınları cihaz bulamıyor.
            bu yayınları nasıl izleyebilirz.
            aynı zamanda ben bu yayınları next15000 dsmart uydu alıcısından değerleri düzelttiğim zaman kanalları bulabiliyorum.
            bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yayınları nasıl izleyebiliriz. görüşlerinizi bekliyorum. teşekkürler şimdiden.
            yukar da yazmis oldugun frekanz lar degisiklik ler olmustur buraya gözat

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X