• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 8000 TPS Test Yazılımı İle İlgili Görüşleriniz.

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Bugün bunu gireceksiniz tps için arkadaşlar
    01: CA 39 CC 88 A6 2F EF 74
    11: D3 51 73 64 49 B4 6E 8E
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

Yorum yap

• Pride ilgin için teşekkür ediyorum. Ancak benim yüklediğim son yazılımda ''8000x cam'' TPS key bölümünde AES keys yok, 01,11 yok! TPS yi tıkladıgında 08.00 başlıyor 09.00,0A.00 diye devam ediyor. ben ilk baştakini 01 sondaki boş olan 07.00'ıda 11 yaparak sonuca ulaştım.Ama sorun yok. Bugünki aes leride girdim ve canavar gibi çalışıyor.

Yorum yap

• eklektik Nickli Üyeden Alıntı
        Pride ilgin için teşekkür ediyorum. Ancak benim yüklediğim son yazılımda ''8000x cam'' TPS key bölümünde AES keys yok, 01,11 yok! TPS yi tıkladıgında 08.00 başlıyor 09.00,0A.00 diye devam ediyor. ben ilk baştakini 01 sondaki boş olan 07.00'ıda 11 yaparak sonuca ulaştım.28.11 dosyasınıda sat-elite boarddan indirdim.Ama sorun yok. Bugünki aes leride girdim ve canavar gibi çalışıyor.
        TPS AEs diye bir bölüm çıkmıyor zaten TPS key bölümünün en son iki diziliminde yer alıyor 01 ve 11 olarak sende nasıl çıkmamış anlayamadım.yanlış yazılımı atıyor olmayasın.
        Her halukarda keyleri girip izleyebildiğine göre sorun yok demekki
        Kolay gelsin.

Yorum yap

• Reset atacaksın yoksa çıkmaz yazılımdan sonra en altta 01 ve 11 olacak en üstte değil ....
          Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

Depo

Next Yazılımları için
          www.nextyazilim.com

Yorum yap

• sevgili tasarım arkadaşım. benim cihaz 1.1 versiyonlu. acaba cas key auto programıyla key atabilir miyim? eğer atabiliyorsam bu prgoramı nerden bulabililrim? saygılar...

Yorum yap

• Mach hocam, yazılımı uygulamadan önce reset attım. Kurduktan sonradamı resetleyeceğim. Çünkü arka alan resimlemesi yaptım oda çıkmadı.

Yorum yap

• isikelektronik Nickli Üyeden Alıntı
                sevgili tasarım arkadaşım. benim cihaz 1.1 versiyonlu. acaba cas key auto programıyla key atabilir miyim? eğer atabiliyorsam bu prgoramı nerden bulabililrim? saygılar...
                @isikelektronik tasarım şu an burada yok sanırım o sebepten ben yardımcı olmayk isterim
                Boot versiyonunuz 1.1 olduğundan Cas'lı yazılım yüklemeniz gerekmekte KEy Fly programı ile key yükleyemezsiniz.
                BURADAN Cas'lı yazılımları edinebilirsiniz kolay gelsin.

Yorum yap

• eklektik Nickli Üyeden Alıntı
                  Mach hocam, yazılımı uygulamadan önce reset attım. Kurduktan sonradamı resetleyeceğim. Çünkü arka alan resimlemesi yaptım oda çıkmadı.
                  Yazılımdan Önce ve sonra resetlemelisin
                  Reset attığınızda Tüm ayarlarınız silinir tekrardan arka resmi yüklemeniz şart.

Yorum yap

• yok yok. galiba hispasatı unutacağım. caslı yazılım yükledim yine açılmadı.

Yorum yap

• 8000 en son 25 tarihli yazılımı atacaksın tvcabo 00 keyini ve tps aes girmen yeterli rsa keye hispesat için gerek yokyazılımda zaten var bunları girse idin açardı caslı yazılıma ihtiyacın yoktu ben bakıyorum 8000xcamda tvcabo açık sorun yok
                      TPS AES KEY
                      01:CA 39 CC 88 A6 2F EF 74
                      11: D3 51 73 64 49 B4 6E 8E

TV Cabo 30°WEST HISPASAT
                      Ident: 4901
                      Key 00: E6 CF DE 88 11 B4 1D 68

Depo

Next Yazılımları için
                      www.nextyazilim.com

Yorum yap

yok yok. galiba hispasatı unutacağım. caslı yazılım yükledim yine açılmadı.
                        Keyleri Güncelleyin TvCabo izleyebilirsiniz.Su an calısıyor..

Yorum yap

• Yazılımı cihazıma reset atarak başladım orjinal yükleme programı kullandım bazı forumlarda SuperLoader_106.exe atılan yazılımlarda cihaz kitlenmeleri oldugunu okudum dogrumu bilmem ben resetten sonra Downloader_PCM1725.exe programı ile yükledim enson cıkan 28 tarihli yazılımı sonra tekrar reset attım kanal tarttırırken kitlenmeden öte televizyon ekranı beyaz mavi bir renk oldu cihaz dondu resetledim tekrar aynı uyduyu tarattım oldu kanalllar TPS ler TV Cabo okey tamam emeginiz yaglı olsun yanlız bu donma ve kitlenmenin haricinde beyaz opus kartta sürekli kitlenmeler yaşadım cok sık kitlendi başka uyduları taratırkende cihaz kitlendi ama ekran renk degiştirmedi bu yazdıklarımı bir şikayet veya eleştiri olarak yazmıyorum amacım sadece yazılıma ugraşan arkadaşlara katkıda bulunabilmek ve benim bir yanlış uygulamam varmı onu ögrenmek
                          İlerde yakında yazılımda bir eksik varsa düzeltilmesi ve next cihazının bir numara olması dilegiyle.......

Kullandıgım cihaz next plus xcam PCM1725......

Yorum yap

yok yok. galiba hispasatı unutacağım. caslı yazılım yükledim yine açılmadı.
                            Caslı yazılımlar eski yazılımdır arkadaşlar. Bunu yüklerseniz TPS'leri açamazsınız. Şuan için caslı yazılımlar olmuyor. AES keylerde sorun oluyor onun için en son 25 Kasım yazılımını yükleyin ve güncel AES keyleri Viaccess bölümünden girin arkadaşlar.

Yorum yap

• oben Nickli Üyeden Alıntı
                              Yazılımı cihazıma reset atarak başladım orjinal yükleme programı kullandım bazı forumlarda SuperLoader_106.exe atılan yazılımlarda cihaz kitlenmeleri oldugunu okudum dogrumu bilmem ben resetten sonra Downloader_PCM1725.exe programı ile yükledim enson cıkan 28 tarihli yazılımı sonra tekrar reset attım kanal tarttırırken kitlenmeden öte televizyon ekranı beyaz mavi bir renk oldu cihaz dondu resetledim tekrar aynı uyduyu tarattım oldu kanalllar TPS ler TV Cabo okey tamam emeginiz yaglı olsun yanlız bu donma ve kitlenmenin haricinde beyaz opus kartta sürekli kitlenmeler yaşadım cok sık kitlendi başka uyduları taratırkende cihaz kitlendi ama ekran renk degiştirmedi bu yazdıklarımı bir şikayet veya eleştiri olarak yazmıyorum amacım sadece yazılıma ugraşan arkadaşlara katkıda bulunabilmek ve benim bir yanlış uygulamam varmı onu ögrenmek
                              İlerde yakında yazılımda bir eksik varsa düzeltilmesi ve next cihazının bir numara olması dilegiyle.......

Kullandıgım cihaz next plus xcam PCM1725......
                              Yaptığınız işlemlerde bir sorun gözükmüyor. Yalnız yazılımı yükledikten sonra mutlaka reset yapınız. Aksi halde bazı olumsuzluklar olabilir.

Yorum yap

• slm
                                arkadaşlar bende 2 adet 8000 xcam var.vede 2 adet pc birisi laptop.şimdi ben ilk almış olduğum xcam e laptoptan mercury pcmcıa rs232 üzerinden yazılım atıp kanal bilgilerini yükleyebiliyorum.fakat 2. xcam e aynı kablo aynı aparat ile ne yazılım yükleyebiliyorum nede kanal bilgilerini alabiliyorum.fakat boot loadre ile boot versiyonunu okutabiliyorum.vede boot ver.1.1 çıkıyor.fakat yazılım yükleme yapamıyorum.fakat normal desktop pc ile com1 den sorunsuz şekilde yükleme ve kanal bilgilerini okutabiliyorum.ama laptop tan olmuyor.bütün yükleyici programları denedim olmuyor.acaba bu hata neden kaynaklanıyor olabilir.

mach1 hocam bu konuya bi el atarsan çok iyi olur.
                                laptop tada com1 ve diğer com ları denedim fakat gene olmadı
                                herkez birgün bjk li olacak

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X