• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Kodi Repo [XorioN] - Wetek

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ismailglr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim lg de sihirli kumanda yok

klasik kumanda olsun.

mkovd un samsung a çıkaracağını ben okumadım.

bir de ayrıca iptv eklentisi yapsan lg ye.şu smart iptv eklentisi çok güzel.ama deneme sürümü süresi bitince 5-6 euro bir para istiyorlar.
    Benim lg için yaptığım uygulama zaten iptv leri açıyor şu an, kendime özel m3u url leri girip hatta sen bilirsin bizim panllerdeki m3u listeleri oto gelerek açıyorum yani m3u url ya ya da ts linkleri falan açıyor ama kumandadan ileri geri kanal değiştirme yapmadım.

LG tv yi sihirli kumanda olmadan kullanmak yakışmaz Hem sihirli kumandan yoksa mouse takabilirsin.

Yorum yap

• bizim panele uzun zamandır bakmıyorum

smart iptv çok gösterişli bir ara yüzü var.normal kanal değiştirir gibi kumandadan sörf yapabiliyorsun.kanal logolarınıda gösteriyor.

sihirli kumanda her modele uyum sağlamıyor diye biliyorum.o yüzden almadım sihirli kumanda.

Yorum yap

• ismailglr Nickli Üyeden Alıntı
        bizim panele uzun zamandır bakmıyorum

smart iptv çok gösterişli bir ara yüzü var.normal kanal değiştirir gibi kumandadan sörf yapabiliyorsun.kanal logolarınıda gösteriyor.

sihirli kumanda her modele uyum sağlamıyor diye biliyorum.o yüzden almadım sihirli kumanda.
        Aslında haklısın harika çalışan smart iptv var zaten yani yeni bişeye gerek yok 5-6 euro da fazla bişey sayılmaz üstelik. mkvod falan da var zaten. Bazen cidden boşuna uğraşmayayım diyorum.

Ben backend tarafını daha çok seviyorum yani server tarafında verileri al mümkünse sunucu tarafında oynatılabilen linkleri al (parser dediğiniz şey) vs. vs.

Yorum yap

• usta sanırım tatil bitti hemen bir hoşgeldin isteğinde bulunalım
          senin yapmış olduğun eşsiz uygulamalarının en büyük kullanıcılarından biri olarak Xor Link Kontrol v2.1 uygulamasının yeni sürümünü rica ediyorum.malesef eski sürümde vk silinen bazı linkleri bulmuyor.özellikle portaldaki nostalji bölümlerinde birçok vk linki çalışmadığı halde uygulamada tarattığımda sıkıntı gözükmüyor.boş bir zamanına denk geldiğinde bu uygulamaya bir göz atabilirsen sevinirim.

örn : http://vk.com/video_ext.php?oid=2455...51d1804ab&hd=3

Yorum yap

• madem Xor Link Kontrol v2.1 güncellenecek, yeni linkler de ekleyelim.

uptostream, estream ve raptu embed linkleri de kontrol etse hiç fena olmaz

Yorum yap

• ismailglr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              madem Xor Link Kontrol v2.1 güncellenecek, yeni linkler de ekleyelim.

uptostream, estream ve raptu embed linkleri de kontrol etse hiç fena olmaz
              Çok fenasınız yaa

O istediklerinizden çalışmayan örnekler vermenizi rica edeceğim.

Not: LinkKontrol en son yaptığım 2.5 versiyonuydu siz neden 2.1 i kullanıyorsunuz onu da anlmadım ama neyse

Yorum yap

• xorion hocam ben birkaç aydır senin portala bağlanamıyorum, birşeyler mi değiştirmem gerekir (cihaz: wp1) (karadag hocanın aralık l-elec back-up yüklü, ben genelde e2 kullanıyorum)

Yorum yap

• dream_04 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  xorion hocam ben birkaç aydır senin portala bağlanamıyorum, birşeyler mi değiştirmem gerekir (cihaz: wp1) (karadag hocanın aralık l-elec back-up yüklü, ben genelde e2 kullanıyorum)
                  Herhangi bişey değiştirmedim, siz sadece repodan yükleyin ve son versiyona güncelleyin. User ve pass bilgilerinizi doğru olarak giriniz.

Yorum yap

• xorion Nickli Üyeden Alıntı
                    Çok fenasınız yaa

O istediklerinizden çalışmayan örnekler vermenizi rica edeceğim.

Not: LinkKontrol en son yaptığım 2.5 versiyonuydu siz neden 2.1 i kullanıyorsunuz onu da anlmadım ama neyse
                    bende en son 2.1 var 2.5 ne zaman çıktı yahu?valla varsa bir link paylaşırsanız indirip bakim,belki onda vk ları buluyordur.
                    bu arada aklıma gelmişken bu benim nostalji portal aramada bu link kontrol programının yaptığını yaptırmazmısın usta.yani arama işlemi sırasında silinen linkleri sonuç olarak vermese şahane olurdu iyi geceler.

Yorum yap

• kesin yapılabilir ama uzun sürer diyecektir

Yorum yap

• Yapılabilir ama uzun sürer.

Yorum yap

• Portallardaki Linklerin kontrolü için XorVod Link Kontrol v3.0 ı ektedir.

• Youtube
                          • Ok.ru
                          • vk
                          • mail.ru
                          • Raptu
                          • uptostream
                          • thevideo.me
                          • vidoza

Daha fazla da buluyor olabilir, bakmak lazım.

Resimdeki linkler Onur'un Nostalji portalına aittir.

Aşağıdan indirebilirsiniz.
                          Eklenen Dosyalar

Yorum yap

• Emegine saglik usta bilgisayar kapali kontrol edemiyorum ama silinen linkleri temizle diye bir buton olsa sahane olacak.bu arada bu kadar hizli beklemiyorduk basimiza tas yagacak sanirim [emoji38]

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum yap

• sabah sabah ne görüyorum süpersin ustam.

silinen linkleri temizledikten sonra bir de yeni link bulsa bizi uğraştırmasa

Yorum yap

• ismailglr Nickli Üyeden Alıntı
                                sabah sabah ne görüyorum süpersin ustam.

silinen linkleri temizledikten sonra bir de yeni link bulsa bizi uğraştırmasa
                                ehehe harika fikirmiş

Onur;

Çalışmayanları sildirme işini yapabilirim ama ne zaman olur bilmiyorum yani dünkü gibi hızlı bakamam...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X