• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

VU+Ultimo 4K Satılıktır...

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• VU+Ultimo 4K Satılıktır...

Merhaba Değerli Mach1 forum Üyeleri

Marka : Vu+Ultimo 4K
    Alındığı Tarih : 25/02/2017
    Alındığı Yer : Uydu market
    Satma Sebebim:**İşimden dolayı fazla zaman ayıramıyorum**
    Takas durumu : Kesinlikle yoktur.(Teklif Etmeyiniz) !

Fiyat : 2.300 TL

Garanti durumu : 2 yıl
    Kutusu : Var Ve Orijinal
    Kullanım : Hali Hazırda jiletinli bekliyor.(Cihazın üzerindeki jiletin naylonlar ilk günkü gibi duruyor.
    Kutu İçeriği : Fatura,2 adet kullanılmamış(ambalajında piller) Garanti Belgesi,HDMI kablo(ambalajında) katalağu
    (Orjinal Kumandası hiç kullanılmamıştır.)
    Fatura durumu :Bulunmaktadır.

Nasıl geldiyse tarafıma öyle gönderilecektir.....

Extra verilecekler : Firmanın hediye ettiği yazılım olan Vti Prizma V.4 ve OPENPRİZMA V.1 ve de server
    (Bu özel yazılımlar normalde ücretli olarak satılmaktadır)

Enigma 2 cihazlar arasında en yüksek işlemciye sahip en yüksek Flasha sahiptir..Özelliklerini biliyorsunuz zaten ..
    ve de en güzel görüntü kalitesi ve çok hızlı kanal geçişleriyle...

Kargo : Alıcı Öder (Kargosu titizlikle tarafımca hazırlanacaktır..)

Lütfen ciddi alıcılar özel den mesaj atsınlar

Ciddi alıcılar sadece yorum yapsınlar

Kesinlikle sıfır cihazdır..

Önemli Not : Beni tanıyanlar iyi bilirler çok titiz bir insan olduğum
    için cihazda herhangibir çizik yoktur ve ilk günkü gibi jiletin naylonlu+kutusu

Bilginize ve mach1forum üyelerine duyurulur...

(LÜTFEN GEREKSİZ YORUM YAPMAYINIZ ! CİDDİ ALICILAR MANTIKLI BİR ANLAYIŞ ÇERÇEVESİNDE ÖZEL MESAJ BÖLÜMDEN İRTİBATA GEÇEBİLİRLER !!!

LASTSAMURAI

Next Machina 3D & Vu+DUO 4K

Sıfırı ne kadarki o cihazın kaç tuner takılı ?

Yorum yap

2.600-2700 civarı dostum bu cihaz hiç kullanılmadı sadece test için zaman buldum tarihe bakmadın sanırım nasıl geldiyse öyle göndereceğim 2.700 tl ben aldım lütfen ciddi alıcılar yorum yapsın..gereksiz mesaj yazmayınız !!!!

Yorum yap

Hocam sen pesin istiyorsun o ucreti belkide sen taksitle aldin ustelik sifiri 2.600 ve 6 taksit pesin fiyatina taksit oldugunda fiyatin daha pahali kaliyor. Cazip yapmalisin fiyatini bence.
        Modüllü üyelik özgürlüktür

Yorum yap

uydu3405 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Hocam sen pesin istiyorsun o ucreti belkide sen taksitle aldin ustelik sifiri 2.600 ve 6 taksit pesin fiyatina taksit oldugunda fiyatin daha pahali kaliyor. Cazip yapmalisin fiyatini bence.
          Birincisi peşin aldım fiyatını defalarca yazdım ve tüm arkadaslara söylüyorum ikide bir buraya fiyatı bu taksiti bu o zaman gider alırsınız istediğiniz yerden kim bu cihazı almak istiyorsa CİDDİ olarak ÖZEL den benimle iletişime geçsin burada GEREKSİZ YORUM yapmayınız kimseye zorla cihaz satmıyorum hali hazırda kutusunda bulunuyor 2 güzel özel yazılımı ile gönderilecektir server hediyesi ile ...ilk özel yazılımı cihazda diperi mail olarak gönderilecektir...Ciddi alıcılar özelden mesaj atsınlar...! sevgilerle Aeo kib

Yorum yap

Vu+Ultimo 4K uydu cihazım hali hazırda kutusunda tam bir şekilde beklemektedir.

Fiyat : 2.300 TL

(LÜTFEN GEREKSİZ YORUM YAPMAYINIZ ! CİDDİ ALICILAR MANTIKLI BİR ANLAYIŞ ÇERÇEVESİNDE ÖZEL MESAJ BÖLÜMDEN İRTİBATA GEÇEBİLİRLER !!!

Yorum yap

Cihaz satıştan çekilmiştir !

Yorum yap

Konu kapatılmıştır.

Sevgiler...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X