• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next YE9000 XCam Ultra 23.05.2009 Yazılımı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Ergun Yoneten Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben bu yazılımı kurdum ama bu sefer de yasal digiturk kartım çalışmıyor
    eski yazlımı bu ona dön aksi takdirde diji kartın çalışmaz yeni yazılımlarda çalışmıyor seçenek senin

Yorum yap

• selam üstadlar bende şuan 15.01.2010 yazılımı yüklü sadece turksatı izleyebiliyorum hordbird tamamen yok oldu gibi birşey birkaç tane kanal kaldı. önereceğiniz en iyi yazılım hangisi 10şubat,mı-23.05.2009,mu-15.01.2010 yazılımımı rica etsem yardımcı olurmusunuz lütfen.

Yorum yap

• sezayi Nickli Üyeden Alıntı
        selam üstadlar bende şuan 15.01.2010 yazılımı yüklü sadece turksatı izleyebiliyorum hordbird tamamen yok oldu gibi birşey birkaç tane kanal kaldı. önereceğiniz en iyi yazılım hangisi 10şubat,mı-23.05.2009,mu-15.01.2010 yazılımımı rica etsem yardımcı olurmusunuz lütfen.
        yazılımda sorun yok sistemini kontrol et lmb,kablo, çanak ayarı falan
        next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

• hamzanation Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          eski yazlımı bu ona dön aksi takdirde diji kartın çalışmaz yeni yazılımlarda çalışmıyor seçenek senin
          Eski yazılımı yeniden kurdum ne yazık ki. DT kartım çalışıyor ama artık card share olmuyor. Keşke tercih yapmak zorunda bırakılmasaydık...

Yorum yap

• Ergun Yoneten Nickli Üyeden Alıntı
            Eski yazılımı yeniden kurdum ne yazık ki. DT kartım çalışıyor ama artık card share olmuyor. Keşke tercih yapmak zorunda bırakılmasaydık...

dt kartın çalışması için hangi yazılımı kullanıyorsunuz. yardımlarınızı rica edeceğim

Yorum yap

• 30 ağustos 2007 yazılımını kullanıyorum

Yorum yap

• 05-07-2007 sayın mach1 ustanın yazılımında çalışır kartınız
                next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

• arkadaşlar bu yazılımları nerede bulabilirim ayrıca vermiş olduğunuz her iki yazılımda aynı mıdır.

not: benim digitürk üyeliğim temmuz 2008 başladı herhangi bir sorun olmadan bu yazılımlardan birisiyle izleyebilirmiyim.
                  syg tşk.

Yorum yap

• FATİH SULTAN MEHMET Nickli Üyeden Alıntı
                    arkadaşlar bu yazılımları nerede bulabilirim ayrıca vermiş olduğunuz her iki yazılımda aynı mıdır.

not: benim digitürk üyeliğim temmuz 2008 başladı herhangi bir sorun olmadan bu yazılımlardan birisiyle izleyebilirmiyim.
                    syg tşk.
                    127 nolu mesajdaki yazılımda çalışması lazım eski kartların

Yorum yap

• yenisayfa Nickli Üyeden Alıntı
                      127 nolu mesajdaki yazılımda çalışması lazım eski kartların
                      ustam bu yazılımı nereden bulabilirim yardımcı olurmusunuz

syg tşk

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X