• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

gelişmiş mod'a dön tıkladığımızda ki sorun !!!

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• gelişmiş mod'a dön tıkladığımızda ki sorun !!!

selam

sayın yöneticiler....

bir topic'i okuyoruz, cevap verme ihtiyacı duyuyoruz ve en altta hızlı cevap vermek için ayrılmış bölüm var, ben buraya mesajımı yazıyorum, ve gelişmiş moda dön dediğimde ise mesajı gönderiyor, ama ben mesajı göndermek istemiyorum,

bu olayı düzeltirmisiniz?

saygılar.
    www.teknoshare.com

evet,bende ayri sorunu yasadim.ayni msj 3 kez gitti hatta yanlisligim sonucu gelismis moda gecmek istemistim oysa.saygilar.

Yorum yap

evet olay doru en kısa surede duzeltilir merak etmeyin..

Yorum yap

duyarliliginiz icin cok tsk.alicakmak.forum yeni daha zamanla kendini bulacak.saygilar.

Yorum yap

evet haklasınız arkadaşlar sorunla şimdi organik81 ilgilenecek

Yorum yap

Bu sorun vBulletin scriptinden kaynaklanmaktadır arkadaşlar; gelişmiş modda yazmak isterseniz "Post Reply" düğmesini kullanın, arada fark yok zaten...

Yorum yap

Bu tür sorunlar diğer forumlarda da olmaktadır. Böyle bir durumda postu gönderdikten sonra hemen arkasından editleyip mesajı tekrar düzeltiyordum. Demekki hata vBulletin Scriptlerinde

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X