• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Wetek-Play MNigma-0.2 Backup by RedFlag 15-3-2016

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

bu bacupta 1080 görüntü ayarını bulamadım arayüzü degiştirdim menü-kanallar tam ekran oldu ama türkvod kodi ya ekranın ya kösesinde yada ortasıda
    diger e2 lerde kurulum>sistem>görüntü oluyordu
    bunda nasıl düzeltebilirim ayarı

Yorum yap

julias Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      bu bacupta 1080 görüntü ayarını bulamadım arayüzü degiştirdim menü-kanallar tam ekran oldu ama türkvod kodi ya ekranın ya kösesinde yada ortasıda
      diger e2 lerde kurulum>sistem>görüntü oluyordu
      bunda nasıl düzeltebilirim ayarı
      Nasıl olmuş bilmiyorum. Linkte verdiğim klasör bir şekilde silinmiş backuptan.
      Şimdi verdiğim Videomode.rar dosyasını açıp içindeki, Videomode klasörünü cihaza bağlanarak usr/lib/enigma2/python/Plugins/SystemPlugins içine at. Cihazı yeniden başlat. İstediğin menüye ulaşırsın.

Düzeltilmiş backupuda yakında veririm.

İndir

Yorum yap

RedFlag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Nasıl olmuş bilmiyorum. Linkte verdiğim klasör bir şekilde silinmiş backuptan.
        Şimdi verdiğim Videomode.rar dosyasını açıp içindeki, Videomode klasörünü cihaza bağlanarak usr/lib/enigma2/python/Plugins/SystemPlugins içine at. Cihazı yeniden başlat. İstediğin menüye ulaşırsın.

Düzeltilmiş backupuda yakında veririm.

İndir
        sağol hocam deniyorum hemen
        tamamdır osd seffalının da olması güzel

Yorum yap

Arkadaslar mnigmada e2 kumandada seyirturk . turkvodda ok tus islemiyor .. ok a basinca gülen yüz simgesi cikiyor bende.. sizdede öylemi..

Yorum yap

Son güncellemeyle o sorun düzeldi.

Sevgiler...

Yorum yap

08.02.2016 yazilim ile galiba degilmi dostum..

sevgiler

Yorum yap

Aynen abi o, evet.

Sevgiler...

Yorum yap

Bu backupta hd glas 16 skin kullanilirmi

Yorum yap

huliki Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Bu backupta hd glas 16 skin kullanilirmi
                    Yükledim denedim. OK tuşu ile kanal listesine girmeyi deaktif ediyor. Aktifleştiremedim.
                    Gördüğüm kadarıyla sadece orjinal imaj ile gelen skinler tam sağlıklı çalışıyor. Denediğim tüm skinlerde, şu an yüklü olanlar dahil menüde bulunan hotkey ayarları açılmıyor ve sanırım bu görsel bir sorun ki mnigma dışındaki başka imajlarda da bu tür sorunlar gördüm. Mesela, yanılmıyorsam OpenATV de idi. Orjinal imajdakinden farklı skin kullandığınızda, Dream explorer da renk tuşlarına atanmış işlevleri göremiyorsunuz.
                    En azından bu backup için söylüyorum. Hotkey ile ilgili bir değişiklik yapacaksanız bunu orjinal skinler seçili iken yapın.

Yorum yap

Sagol redflag usta neyapalim orjinalleri kullanalim bizde.

Yorum yap

Backup, julias'ın bahsettiği sorun giderilerek 08.02.2016 tarihinde yayınlanan Mnigma 0.2 ye güncellendi.

Yorum yap

huliki Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Sagol redflag usta neyapalim orjinalleri kullanalim bizde.
                          orjinal skinlerde çok güzel ben pli hd olan skin i kullanıyorun piconları tam gösteriyor pli hd1 ve pli hd2 de güzel...
                          pli fullhd skinde ise cihazı fişten çekip tekrar takınca ekranda kayma oluyor...
                          WETEK PLAY 1 ( ANDROİD-OPENLEC-ENİGMA2 )
                          K2 PRO ( ANDROİD - OPENELEC )

Yorum yap

Hdglass devri geçti artık bencede eskidi epey ayarlarıda zaten sıkıntı dert hep..
                            Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                            http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                            www.nextyazilim.com

Yorum yap

Backup 09.02.2016 tarihinde yayınlanan Mnigma 0.2 ye güncellendi.

Yorum yap

RedFlag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Backup 09.02.2016 tarihinde yayınlanan Mnigma 0.2 ye güncellendi.
                                ip tvler calışıyormu hocam digerinin üzerine güncelleme yapınca iptv seyirturk turkvod vs. hepsi mavi ekran uyarısı veriyor

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X