• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Ve Beklenen Süper Program Geldi....Spidershare

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• lkroz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ustalarım next 2000xcı plus spidersaher ile çok güzel paylaşım alıyorum ama bazı kanallar açılmıyor..identleri denedim..accountlarda sorun yok ( ki aynı yerden diğer kanallar geliyor) ne yaptıysam olmadı..cihazın yazılımını 614 p olarak eski versiyon denedim..ama yine olmadı..ne yapayım ne önerirsiniz...acil lütfen cihazın başında bekliyorum...aynı frekans aynı paket ama çoğu sorunsuz açarken 6 kanal açılmıyor..kafayı yiyecem..neden cihaz kanal seçer anlamadım..cihazın hemen hemen tüm eski versiyon yazılımları
    nı da denedim nafile..yardım lütfen..syg..
    bunun cihazla alakası yok bu programla alakalı bir şey diye düşünüyorum çünkü aynı şeyleri ben de yaşıyorum başka paylaşım programında açılan kanal bi başkasında açılmıyo server her şey aynı olmasına ragmen

Yorum yap

• slm bu programın yeni versiyonları çıktı mı?

Yorum yap

• zorro84 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        slm bu programın yeni versiyonları çıktı mı?
        çıkmadı ama süper sorunsuz çalışmakta .....

Yorum yap

• ben bir türlü açamadım şunu bi yardım edin arkadaşlar

Yorum yap

• selam herseyi yaptım baglantı tamam ecm ler geliyo ama no server to handle current ecm diyo en altda birisi bi yardımcı olsa kafayı yedim ya.

Yorum yap

• arkadaşlar 9000 ultraya oluyormu
              2000 süper hd-9000 Ultra cam +Dishce motor- 1.50 canak + 20 Uydu 3000 kanal-Next ye 9950 cıs D-smart,Philips dijitürk

Bir Milletin Islahı Kötülerin İmhası İle Değil, Neslin Eğitim ve Terbiyesiyle Mümkündür.

Yorum yap

• cafermemet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                ben bir türlü açamadım şunu bi yardım edin arkadaşlar
                sorun ne tam olarak yazarmısın
                jeffray27 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                selam herseyi yaptım baglantı tamam ecm ler geliyo ama no server to handle current ecm diyo en altda birisi bi yardımcı olsa kafayı yedim ya.
                sanırım serverden kaynaklanan bi sorun var portlar yeşil olarak yanıyor mu ?

fbservet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                arkadaşlar 9000 ultraya oluyormu
                bu makinalara olmaz

Yorum yap

• ya ustalar 9000 cı için olurmu?

Yorum yap

• metindac Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    ya ustalar 9000 cı için olurmu?
                    bu cihazda olmaz ,sadece dangel cihazını comdan bağlarsan hazır bi cihaz zaten makinanı direk LAN bağlantısı ile dangelin flashında yazılı olan server auto olarak bağlar seni pc ye gerek kalmadan servere bağlanırsın fakat serverde hangi paketler varsa onları izlersin sadece bir server yani dangelin bağlanacağı başka servere bağlanma imkanın yok.
                    daha fazla bilgi için BURAYI TIKLA.....

Yorum yap

• bu server ayarları nasıl yapılacak
                      Ms ©еблн:cuara:

Yorum yap

• Kafayı yemek üzereyim. Bir tane kanal olmuyor. Opsiyon yerine gelip tek tek şifremi giriez.

Yorum yap

• Nasıl yapılıyor

Yorum yap

• turkaplus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Kafayı yemek üzereyim. Bir tane kanal olmuyor. Opsiyon yerine gelip tek tek şifremi giriez.
                            turkaplus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Bu resimdeki kanal benim pc.de gözükmüyor. Nasıl tek tek kanalların üzerine geliceğiz.
                            tam olarak sorunun ne mach1 usta'dan paylaşım alıp da bu programı kullanamıyor musun ?
                            açık bi şekilde neler yaptığını anlatırsan beraberce sorununu çözeriz.

Yorum yap

• atlasgold Nickli Üyeden Alıntı
                              tam olarak sorunun ne mach1 usta'dan paylaşım alıp da bu programı kullanamıyor musun ?
                              açık bi şekilde neler yaptığını anlatırsan beraberce sorununu çözeriz.
                              ustad bu programın yeni versiyonları varmı malumun paketlerden bazı kanalları açmıyor da bu program

Yorum yap

• Ben başaramadım.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X