• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Ye Süper PLus Cihazdan Cihaza Yazılım Atma Ve Kanal Bilgisi Yükleme

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

karabatak333 Nickli Üyeden Alıntı
    bu aktarımı sadece süper pluslarda diğer bir süper pulusa mı yapabiliyoruz ?:ters:
    ve aynı model cihazlarda
    selamlar
    :tr:

Yorum yap

next ye fta usb li cihaza güncel şifreler

Yorum yap

Teşekkürler.

Yorum yap

arkadaşlar ye 2000 super x plus var bende 117b yazılımı atamıyorum acil yardım teşekkür cihazda runp diyor yüklemiyor

Yorum yap

thefatih1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            arkadaşlar ye 2000 super x plus var bende 117b yazılımı atamıyorum acil yardım teşekkür cihazda runp diyor yüklemiyor
            arkadaşım cıhazına dogru yazılım attıgından emin ol eger dogru yazılımsa ve atamıyorsan boad moddan yazılım yükle http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=30189 bu linkte yazılanları iyi okumalısın ve işlemi yap kolay gelsin
            Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

Yorum yap

TeŞkÜr

Yorum yap

next ye- fta 12500 plus acil

arkadaşlar bende ki nextstar ye-12500 fta plus var.atv şifresini nasıl yükleyeceğim ban a yardımcı olurmusunuz

Yorum yap

Peki kanal listemizi usb'ye atmanın bir yolu var mı? Ordan diğer yazılıma götürsek.
                  Lockerz Davetiyesi için Tıklayın.

Yorum yap

bir yolu var rs 232 kablo ile pc ye indirirsin ordanda usbye atarsın.ama yeni yazılımda eski kanal listesi uymaz en sağlamı yeniden taramak.bu söylediğim bütün usb li modeller için geçerlidir.
                    İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
                    VU+ SOLO 2
                    Popcorn Hour A-210
                    TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
                    UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
                    DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
                    NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
                    DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
                    NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

merhaba ben burda gördüğüm next 2000 cx super plus lı yazılım ve softcam *** dosyalarını atıyorum fakat cihaza taktığım zaman word bwlgesi gibi bir kağıt çıkıyo bın uzantısı çıkmıyo acaba bilgisayara bın programımı atmam gerekiyo nerden indirebilirim bana yardımcı olurmusunuz

Yorum yap

09.06.2008 yazılımını USB den yükledim sorunsuz oldu. Fakat GİRİŞLER bölümünde CAS gitti Cihaz bilgisini de eski yazılımlarda olduğu gibi geri yükleyemiyorum. Yeşil tuşta tps auto yok bu değişiklik normal mi ?

Yorum yap

a_tr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          09.06.2008 yazılımını USB den yükledim sorunsuz oldu. Fakat GİRİŞLER bölümünde CAS gitti Cihaz bilgisini de eski yazılımlarda olduğu gibi geri yükleyemiyorum. Yeşil tuşta tps auto yok bu değişiklik normal mi ?
                          arkadaşlar usb den bu son yazılım da çeşitli hatalar veriyor yüklerken ustalarda yazmış bazı hatalar olursa
                          bir önceki herhangi bir yazılımı veya aynı yazılımı boat modunda bilgisaraydan yükleyin

Yorum yap

ben usb den yükledim hiçbir sorunla karşılaşmadım.yanlız biraz uzun sürüyor bekliyorsunuz.herşey normal.tps ler ve polsatlar açılmıyor okadar.

Yorum yap

emu yu aktif hale getiremedim. önceki yazılımla atv nin maçyayınlarını seyrederken şimdi seyredemiyorum. cıhaza ne yapmam lazım

Yorum yap

Evet EMU calismiyor, acil yardim.
                                NEXT YE-2000 CX SUPER x2 + D-SMART NEXT (YE-9950 CIS) + DIGITURK (DV3 by Philips Black Box + Vestel Grey BOX)

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X