• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

X-Cruiser

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Mr_MeMo™ Nickli Üyeden Alıntı
    Su an bu baslıkta islenilen ana konu XCruiser paylasımla hangi kanallar geliyor su an benim deneme sansım olmadı yakında test eden arkadaslar yazacaktır .. XCruiser su an test ediliyor tam olarak piyasaya ayın 27'sinde cıkacak demisti commi ustad fiyat hakkında su an bir sey konusmak yanlıs olur yinede asagıdaki siteden bilgi alabilirsiniz ..

http://www.asenaelektronik.com/
    cıhazlar yarın karakoyde eceuyduda satısa cıkacaktır yuksekkaldırım cad no68 karakoy next bayisi 02122939665 fiatları ordan alabilirsiniz toptan ıcın asena elektronikten
    We take to your home the best of the digital world.

Yorum yap

emucu Nickli Üyeden Alıntı
      ta kendisi eski kyotonun servisliğini yapan firma

Yaw bende diyordum bu asena elektronik hiç yabancı gelmedi diye

Yorum yap

orgınal card paylasımıdır ıste !!
        keyle fılan ne ısı var comı

Yorum yap

Kabus_34 Nickli Üyeden Alıntı
          orgınal card paylasımıdır ıste !!
          keyle fılan ne ısı var comı
          olsun cıhazda hem emu olacak hem crd sharing en ıyısı olsun ıstıyoruz gerekırse kendı aralarındada paylasacaklar ınsanlar

Yorum yap

X-SHARE Xcruiser
            comportla baglanabilmek ıcın gerekli dosya sadece xcruiser cihazlari icindir
            1- comport baglantıları baglanacak(rs232)
            2-x-sahare calıstırılacak kapanmayacak
            3-son olarakta cıhaz acılacak
            4- istersenız cıhazı acıkken takın (rs232) sectiginiz cs kanalın ustune gelın seyredın
            modellere uygulancak
            XDSR100FTA
            XDSR200 CONAX EMBEDDED
            XDSR300CI
            XDSR400CI+CONAX_EMBEDDED
            Eklenen Dosyalar

Yorum yap

Paylaşımın com porttan olması cs için bilgisayar lazım demek neden ethernet bağlantısı düşünülmedi acaba?....

Yorum yap

onlarda çıkacaktır ama sanırım fiyat farkı olcaktır

Yorum yap

Bilgisayardan bağımsız olsa daha iyi olurdu bence sadece modem yeterli olurdu...Ama yinede güzel bir cihaz özellikle tuner hassasiyeti benim ilgimi çok çekti...Bir aralar Türkiyede üretilen bir markanın yazılımları denenmek için bana gönderiliyordu sabahlara kadar uğraşıyordum Tuner değişimine de kadar gitmişti firma ama pek başarılı olunamamıştı....Tuner hassasiyeti deneyimli kullanıcılar için ne kadar önemlidir bilirim.... Ayrıca değişik bir çok model sunulması da apayrı bir güzellik....

Yorum yap

arkadaşlar pazartesi ece uyduya hücum cihazlar kapışılacak gibi fiyat ve donanım cihazlarda süpper beklentilerimize karşılık verir umuyorum tüm kullanıcılara iyi günlerde sorunsuz kullanmak dileklerimle hayırlı olur inşallah

Yorum yap

com userinden card sahere olayını humaxta kullanıyorum gayet iyi tabi bazı paketlerde donma sorunu var bu cihaz piyasaya cıksın bakalım kendi serveri haric diger serverlerlede paylasım yapabilirse bayagı tutar önümüzdeki günler card sahereli cihazların günü olacak gerci millet karasal canaksız uydulara taktı ya :ehehe: :ehehe: :ehehe:
                      Efsane Next 2000 Serisine kaldığı yerden devam...

Next&NextStar Yazılımları :
                      www.nextyazilim.com

Yorum yap

bu cıhazların hepsı pvr uymlumu yoksa ethernet ve pvrlar ıcın daha
                        nekadar beklıcez.

sımdı bende laptop var rs-232 yok cevırıcı ıle baglayabılırmıyız acaba..

tesekkurler...
                        dm7025-echostar 3600via-xdream-42Eto30W-2003XXL-

Yorum yap

Elbette bağlanabilirsin com port olması yeterli.

Yorum yap

ATM Nickli Üyeden Alıntı
                            bu cıhazların hepsı pvr uymlumu yoksa ethernet ve pvrlar ıcın daha
                            nekadar beklıcez.

sımdı bende laptop var rs-232 yok cevırıcı ıle baglayabılırmıyız acaba..

tesekkurler...

Pride Nickli Üyeden Alıntı
                            Elbette bağlanabilirsin com port olması yeterli.

arkadasım bazı labtoblarda usb den com dönüstürücüler var onunla pc inde com cıkısı yapabilirsin calısıp calısmayacagına garanti veremem bazı cihazlara yazılım atmada usb den dündürülmüs comlar sorunlu idi neyse bu sekilde labtobun ile olur denemen lazım ...
                            Efsane Next 2000 Serisine kaldığı yerden devam...

Next&NextStar Yazılımları :
                            www.nextyazilim.com

Yorum yap

evet sarıgol bazı çeviricilerde çalışmamıştı bende denedim kart yazıcı ile epey uğraşmıştık denemek lazım haklısın belki çalışabilir...

saygılar...
                              BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

Guzel cihaz benziyor C/S vs. hayırlı olsun ustalar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X