• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Ve Beklenen Süper Program Geldi....Spidershare

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• zorro84 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ustad bu programın yeni versiyonları varmı malumun paketlerden bazı kanalları açmıyor da bu program
    program NEWCAMD olarak tüm yayınları açar,GBOX deneme şansım olmadı.
    ayarlarda bi eksiklik ,veya server aldığın yerden kaynaklanan sorunlar olabilir.

Yorum yap

• @türkaplas;birazdan ayrıntılı olarak açıklama vercem.
      pm atmana gerek yok.

Yorum yap

• @türkaplus;
        1.programı üzerine tıkladığında sağ alta saatin yanına yerleşir.
        2.sağ altayken üzerine mausla sağ tıkladığında SHOW WINDOW çıktığında

bu yazıyı tıkla karşına programın ara yüzü gelcek.
        3.MAIN bölümünde Sharing EMU sekmesinden NEWCAMD 'i seçiyorsun.
        4.OPTION bölümünden ComPORT sekmesinden PC nin bağlı olduğu com1-yada
        com2 hangisi ise onu seç ce yanındaki OPEN'İ tıkla
        5.Program Options sekmesinden
        Start at windows startup
        Hide on Starup
        Hide instead CLlose
        seçenekleeri işaretli olacak.
        6.NEWCAM bölümünden Server1 tıkla ADRESS bölümüne
        server adı ;LOGIN bölümüne server tarafından verilen KULLANICI ADI,
        PASSWORD bölümüne server tarafından verilen password ,PORT bölümüne
        servera ait portlardan ilki girilecek
        DESKE.Y Bölümüne 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14
        aynen bu şekilde yazıldığı şekilde aralıklı girilecek
        7.Bu bilgileri girdikten sonra yandaki ENABLE-AUTO START-LOG DATA
        işaretlenecek.Bunların altındaki SAVE - OPEN tıklancak.
        8.Bu işlem sonunda ilk port sisteme tanımlanmıştır.MAIN bölümü

tıkladığında 1 NOLU PORT YEŞİL yanıyorsa ilk port kullanıma hazırdır
        diğer portlar da 1-14 kadar aynı işlem (6 ve 7 nolu işlem) tekrar

edilecek.
        serverde IRDETO şisfreleme sisteminden yayın yapan ;
        NOVA-BULSAT-PİNKPLUS gibi gibi paketler varsa bunları kaç numaralı

servere yazdıysan bunalrı belirt ona göre onun için de açılklama

yapayım.ÖRNEK:NOVA 2 NOLU -BULSAT 4 NOLU port gibi...

Yorum yap

• ShareMax, Wsp ve SpiderShare
          Bu 3 programıda denedim. Kullanım kolaylığı veseçenek olarak SpiderShare gerçekten güzel...
          Ama bu 3 programdan sadece Wsp de tüm kanalları sorunsuzca açabiliyorum. ( Bu konu ile okuduğum tüm mesajlarda bu konu dile getirilmiş zaten!) ShareMax ve SpiderShare programlarında bazı kanalları açamıyorum...
          Bu işi bilen arkadaşlardan yorum almak istiyorum. Bu Wsp programı ile diğer 2 program arasında nasıl bir fark vardır ki yukarıda anlattığım gibi bazı kanallar bir programda çılıyor iken diğerlerinde açılmıyor??
          Bu problemi özel ayarlarla SpiderShare programında aşabilirmiyiz?

Yorum yap

• nuktan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            ShareMax, Wsp ve SpiderShare
            Bu 3 programıda denedim. Kullanım kolaylığı veseçenek olarak SpiderShare gerçekten güzel...
            Ama bu 3 programdan sadece Wsp de tüm kanalları sorunsuzca açabiliyorum. ( Bu konu ile okuduğum tüm mesajlarda bu konu dile getirilmiş zaten!) ShareMax ve SpiderShare programlarında bazı kanalları açamıyorum...
            Bu işi bilen arkadaşlardan yorum almak istiyorum. Bu Wsp programı ile diğer 2 program arasında nasıl bir fark vardır ki yukarıda anlattığım gibi bazı kanallar bir programda çılıyor iken diğerlerinde açılmıyor??
            Bu problemi özel ayarlarla SpiderShare programında aşabilirmiyiz?
            açamadığın kanalları NEXT2000 HSIC menüsünden serverden gelen yayın hangi şifreleme sisteminden geliyorsa o şifre sistemine ait IDE yi işaretlerseniz program daha kararlı çalışır ve kanallar daha hızlı açılır.bu önemli bi konudur lütfen bu konuya dikkat ediniz....

Yorum yap

• atlasgold Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              açamadığın kanalları NEXT2000 HSIC menüsünden serverden gelen yayın hangi şifreleme sisteminden geliyorsa o şifre sistemine ait IDE yi işaretlerseniz program daha kararlı çalışır ve kanallar daha hızlı açılır.bu önemli bi konudur lütfen bu konuya dikkat ediniz....
              Bunuda yaptım hemde en başında...
              Çünkü bu konuların resimli anlatımlarında eğer açamıyor iseniz diye belirtilerek bu ayarların yapılması salık verilmiş... Bende hemen uyguladım tabiki..
              Ama sonuç değişmiyor. Programlar arasında bir mantık yada algoritma değişikliği olduğu kesin. Bunu çözümleyebilirmiyiz acaba diye bilgilenmek istiyorum..

Yorum yap

• atlasgold Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                program NEWCAMD olarak tüm yayınları açar,GBOX deneme şansım olmadı.
                ayarlarda bi eksiklik ,veya server aldığın yerden kaynaklanan sorunlar olabilir.
                serverde sorun olduğunu sanmıyorum aynı kanaları başka programlarda açıyorum ama spidde açmıyor w9 daki birçok kanal mesela

Yorum yap

• arkadaşlar atlasgold arkadaşımız gayet güzel açıklamalar yapmış ama gelgelelim spider shara ve sharamax sa malesef ne yaparsan yap bu iki proğram firesiz tüm kanalları açmıyor.

bende 2 senedir server kullanıyorum bunun bir çözümünü yada açıklamasını bulamadım.

vsp de çok mükemmel bir proğram değil ondada mesela irdeto olan 2 portu peşpeşe yazdığın zaman birini açıyorsa diğerini açmıyor yada noksan kanal açıyor gibi başka sorunlarda oluşuyor.

yani anlayacağınız her 3 üç proğramında eksileri var. bunun tek çözümü var oda eternetli cihaz kullanıp doğrudan modemden bağlanmak başka çözümü yok.boşuna kafa yormayın.
                  BU VATAN HEPİMİZİNDİR VE HEP BÖYLE KALACAKTIR

EĞER İNSANIM DİYORSAN ÖNCE SEVMEYİ ÖĞRENİN
                  ÇÜNKÜ SEVGİ ANAHTARI TÜM KÖTÜLÜK KAPILARINI KAPATIR İYİLİK KAPILARINI AÇAR

Yorum yap

• slm bu proğramın amacı hakkında biraz bilgi verirseniz sevinirim bende next 200cx süper plus var

Yorum yap

• teşekkürler

Yorum yap

• bu programda tüm paketler sorunsuz çalışıyor ancak cyfra lar açılmıyor konuyla ilgili bilgisi olan varsa yardımlarını bekliyorum

Yorum yap

• Abicim emeğine sağlık wsp benim makinada işlemci kullanımını %100 e cıkarıyodu spidershare sorunu cözdü üstelik akılma kitlenme yok Allah razı olsun güzel paylasım.

Yorum yap

• toyota22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            bu programda tüm paketler sorunsuz çalışıyor ancak cyfra lar açılmıyor konuyla ilgili bilgisi olan varsa yardımlarını bekliyorum
                            nds şifre ondan
                            next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

• selam,
                              arkadaslar next 2000 fta-usb newcamd baglanmak icin sharemax programida oldugu söyleniyor acaba dogrumu?
                              Dreambox 7020Si & Next YE-2000 FTA USB

Yorum yap

• atsiz77 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                selam,
                                arkadaslar next 2000 fta-usb newcamd baglanmak icin sharemax programida oldugu söyleniyor acaba dogrumu?
                                3 proğram var newcamd yapmak için. wsp, shermax ve spider share.
                                bu 3 proğramın biriyle cihazında kullanabilirsin ama en performanslı olanı spider share
                                Next Machina 3D Super Combo, Next8000xcam plus ve next 2000 cx net

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X