• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

[Dikey WeTek LE] - En iyi Repo Adresleri ve Kurulumu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Hayali bile güzel üstat.

Sevgiler...

Yorum yap

Resim ile kalmasa cok iyi olur

Yorum yap

xorion Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        ios, android, wp için yine resim yapasım geldi

Dejavuu...

Pek resim gibi durmuyor ama harbi resim ya....

Yorum yap

Patlat bombayı @xorion ustad

Yorum yap

Bir açıklama yapsam iyi olacak gibi;

Resimlerini gördükleriniz tabii ki sadece resim değil gerçekten çalışan uygulamalardır.

Kodi ve E2 üzerinde kendi servisimle Seyirturk, Turkvod ve Mkvod u ben uzun zamandır kullanabiliyorum. Kendi kullanımım için yaptığım Kodi eklentisi var, E2 de ise local xml üzerinde alıyorum yani bir vod eklentisi yapmadım. Android, IOSve WP için cross platform çalışacak bir mobil uygulama da yaptım. Yukarıda resmi var. Elbette Wetek Android tarafında da çalışıyor ama uygulamam henüz çok yeni (2 gün oldu başlayalı) ve video oynatma kısmına henüz gelmedim. Devam eder miyim bilemiyorum, çok hevesim yok gibi

Söylemek istediğim asıl konu ise şu; ben seyirturk, turkvod ve mkvoddan verilerini kullanıyorum diye izin almadım yani direkt kendim için hobi amaçlı yapıyorum. Bahsi geçen uygulamalardaki etkin kişiler bunu okurlarsa peşinen söylemiş olayım. Bu sebeple bu eklenti ve uygulamaları paylaşmam ne derece doğru olur bilemiyorum..

Yorum yap

O halde geliştiriciler burayı okuyorsa müsade etsinler. Sizde public edin.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum yap

İnşallah izin verirler.

Özellikle de TurkVOD'a ihtiyaç var KODI'de.

Sevgiler...

Yorum yap

ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  İnşallah izin verirler.

Özellikle de TurkVOD'a ihtiyaç var KODI'de.

Sevgiler...
                  İzin olayını hiç sanmıyorum, ben de istemem zaten.. Yani hiç kimse böyle bişeyi bence beklemesin...

Ben genelde film ya da dizileri indirerek izliyorum, bu yüzden bu tür vod uygulamalarını çok fazla kullanmıyorum. Bu sebeple merak ediyorum, seyirde olmayan turkvodda olan nedir? Kişisel portallar nerdeyse aynı, film dizi moduleri de aynı sayılır... Sadece E2 için düşünürsek aralarında bir stabilite farkı olabilir, bunu anlarım.. Kodi de zaten turkvod yok.. Hem belki kendileri yaparlar.. Kimbilir...

Yorum yap

Bir şey diyeyim de gülün, kişisel olarak kullandığım 2 eklenti var.

YouTube ile SALTS.

Sevgiler...

Yorum yap

xmo depoya vodları ekleyebilirsin süper olur artık wetekçiler kodiden dışarı çıkmaz...
                      WETEK PLAY 1 ( ANDROİD-OPENLEC-ENİGMA2 )
                      K2 PRO ( ANDROİD - OPENELEC )

Yorum yap

İzin verirlerse olur yoksa emeğe saygısızlık olur, ki en nefret ettiğim şeydir.

Sevgiler...

Yorum yap

İzin verirlerse olur yoksa emeğe saygısızlık olur, ki en nefret ettiğim şeydir.

Sevgiler...
                          Başta da belirttim ne onlar izin verir ne de ben izin isterim. Public işi olmaz

"Bu arada Nitrogen14 ün de fikirlerini duymak isterdim "

Yorum yap

Nitrogen14 usta VOD için yola çıkarken acaba projenin bu kadar tutacağını, büyüyeceğini tahmin etmiş midir?
                            Hem gururludur, hem üzüntülüdür hak hukuk konusunda.

Ama şu gerçek ki yıllarca sürecek bir devrin kapısını açtığı için her kullanıcının teşekkür etmesi gereken zât-ı muhteremdir benim için.

Sevgiler...

Yorum yap

Nitrogen14 usta VOD için yola çıkarken acaba projenin bu kadar tutacağını, büyüyeceğini tahmin etmiş midir?
                              Hem gururludur, hem üzüntülüdür hak hukuk konusunda.

Ama şu gerçek ki yıllarca sürecek bir devrin kapısını açtığı için her kullanıcının teşekkür etmesi gereken zât-ı muhteremdir benim için.

Sevgiler...
                              Aynen sana katılıyorum.

E2 için onun yaptığı vod uygulaması (nstreamvod) o kadar çok evrim geçirdi ki ama kodlarının temelinde hala onun yazdığı kodlar var. Bu kadar çok düzenleme yerine keşke en baştan sıfırdan kendimize ait bir vod uygulaması yapsaydık. Yıllardır E2 ile ilgiliyim, uygulama, eklenti geliştirme ile ilgili nerdeyse hiç bir konu yok. Hep edit, hep düzenleme.....

Skin, image, eklentisine kadar edit edit edit hep edit

Zamanında Fello üstat Triple Dragon için image yapıyordu sanırım tabii ben de o zaman mach1 in tabiriyle dürümcüydük Sanırım Fello haricinde içimizden gerçek bir geliştirici gelmedi Enigma sistemlerine.. Yanılıyorsam bilmek isterim ve yanıldığımdan da mutlu olurum..

Yorum yap

Fello Üstat ile yüzyüze konuşup tanıştım, çok mu çok şeker birisi.
                                Tevazu sahibi birisi, inan elindekini bilgiyi aktarmak için çırpınan bir abimiz.

Ama... aması var işte, onu birebir görüştüğümüzde konuşalım üstat.

Sadece biz değil, MFaraj, Maheer, vs vs hep edit edit ... (bu lafı çok tuttum, sağolasın abim benim).

Sevgilerimle...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X