• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

500DCI 5.91(V) 22.05.2009 EMU @badtempered

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 500DCI 5.91(V) 22.05.2009 EMU @badtempered

Öncelikle Editlemede Emekleri için @badtempered Sonsuz teşekkürler

(13.0°E) BRITISH TELEKOM (Jetix) ,ok
    (5.0°E) ARQIVA/KINGSTON (Hustler TV),ok
    (1.0°W) Digi Tv (22.05.2009),ok
    (4.0°W) MEDIATECH ,ok
    (30.0°W) MULTICANAL ,ok
    BISS ,ok

Attıktan sonra menu>sistem ayarları>121>Set Default yapınız.

Not : Digi Tv paketinin hangi kanalların oldugunu merak eden arkadaşlar olmus www.flysat.com/digitv.php linkten ögrenebilirsiniz.

Not : Dosyanın firma ile bir alakası yoktur @badtempered tarafından fixlenmiştir.
    Fix Yazılımdır.Forumdaki hiç bir şahıs sorumlu degildir.
    Yükliyen Sorumluluk almıştır.
    @badtempered

Sadece ön Panelde 5.91 ile Açılan SVHS li VULCANO seri 500DCI (V) 591 Cihazlara Yüklenebilir.Diger Cihazlara yüklemeyiniz!

5.81 ile Açılan GM ye Dönmüş Cihazlar Tekrar 5.91 eDönüşüm Dosyası ile 5.91 orj haline Döndürülebilir

YENİ 2.04 VERSİYON LOADER İÇİN TIKLA
    DilerseniZ SETTIN bölümünden konu sıralı bir çok uydu tp leri Güncellenen 5.91 SETTING i atabilirsiniz.
    Eklenen Dosyalar

tesekkurler ustam

Yorum yap

usta eline sağlık teşekürler
      62*60*42*39*28.5*26*19*16*13*10*9*7*4.8*1*4*7*8*12 .5*15* diseqc motor 95 cm.ofset--NEXT 2000 DOBRATECH

Yorum yap

Emeğinize sağlık.

Yorum yap

Fikotr74 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Öncelikle Editlemede Emekleri için @badtempered Sonsuz teşekkürler

(13.0°E) BRITISH TELEKOM (Jetix) ,ok
          (5.0°E) ARQIVA/KINGSTON (Hustler TV),ok
          (1.0°W) Digi Tv (22.05.2009),ok
          (4.0°W) MEDIATECH ,ok
          (30.0°W) MULTICANAL ,ok
          BISS ,ok

Attıktan sonra menu>sistem ayarları>121>Set Default yapınız.

Not : Digi Tv paketinin hangi kanalların oldugunu merak eden arkadaşlar olmus www.flysat.com/digitv.php linkten ögrenebilirsiniz.

Not : Dosyanın firma ile bir alakası yoktur @badtempered tarafından fixlenmiştir.
          Fix Yazılımdır.Forumdaki hiç bir şahıs sorumlu degildir.
          Yükliyen Sorumluluk almıştır.
          @badtempered

Sadece ön Panelde 5.91 ile Açılan SVHS li VULCANO seri 500DCI (V) 591 Cihazlara Yüklenebilir.Diger Cihazlara yüklemeyiniz!

5.81 ile Açılan GM ye Dönmüş Cihazlar Tekrar 5.91 eDönüşüm Dosyası ile 5.91 orj haline Döndürülebilir

YENİ 2.04 VERSİYON LOADER İÇİN TIKLA
          DilerseniZ SETTIN bölümünden konu sıralı bir çok uydu tp leri Güncellenen 5.91 SETTING i atabilirsiniz.
          dostum bu yazılım juno serileri cihazlara olurmu sanırım 9400 cı uymlu
          next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

yenisayfa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            dostum bu yazılım juno serileri cihazlara olurmu sanırım 9400 cı uymlu
            hayır bu yazılım sadece vulcano serileri içindir kolay gelsin.

Yorum yap

Fikotr74 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              hayır bu yazılım sadece vulcano serileri içindir kolay gelsin.
              dostum bendeki cihaz BS 500DCI İDİ ORJİNAL yazılımı atarsam olmazmı
              next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

yenisayfa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                dostum bendeki cihaz BS 500DCI İDİ ORJİNAL yazılımı atarsam olmazmı
                500 DCI cihazların iki farklı modeli vardır
                1. Fişi prize taktığınızda displayde 3.91 olarak boot ediyor ve arka panelde S-Video çıkışı yok- Juno seri.
                2 Fişi prize taktığınızda displayde 5.91 olarak boot ediyor ve arka panelde S-Video girişi var - Vulcano seri - işte bu modele uygun yazılımdır

Yorum yap

Tkantar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  500 DCI cihazların iki farklı modeli vardır
                  1. Fişi prize taktığınızda displayde 3.91 olarak boot ediyor ve arka panelde S-Video çıkışı yok- Juno seri.
                  2 Fişi prize taktığınızda displayde 5.91 olarak boot ediyor ve arka panelde S-Video girişi var - Vulcano seri - işte bu modele uygun yazılımdır
                  dostum benim cihazda s video girişleri var ancak yazılımı atmak istedim E-6 hata veriyor

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X