• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Düzenlenmesini İstediğinİz Özellikler

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• diseqe motorda uydu bulup kanalları tarattıktan sonra kayıt yapıp çıkıyorum.fakat bulduğum uyduda kalmıyor.en son hangi uydudaysa tekrar o uyduya geri dönüyor.bunada bir çözüm getirilebilirmi..

Yorum yap

• zekai72 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      diseqe motorda uydu bulup kanalları tarattıktan sonra kayıt yapıp çıkıyorum.fakat bulduğum uyduda kalmıyor.en son hangi uydudaysa tekrar o uyduya geri dönüyor.bunada bir çözüm getirilebilirmi..
      önce bulundugun uydunan bulacagın uyduya motoru çevir sonra limit ver dogu ve batı sonra uyduyu kayıt et yeşil tüşla kayıtdan sonra direk kıermızı tuşla otomatik tarat işlem bitince önce bulundugun uyduya gider sonra sen enson buldugun uyduya gel anten oraya gelir

Yorum yap

• kumanda da recall listesi uydu değiştirdiğinde veya "HD/SD" yayın değiştiğinde sııfrlanıyor

cihazın işlevini etkilemiyor tabii ki ama 9000 ultradan alışkın olduğum ve de kullandığım birşey bu.
        Do You Hear Solar Music?
        SONY KDL-40L4000 FULL HD LCD TV
        NEXT 2000 HDTV E-SATA
        NEXT 9000 ULTRA
        SKYSTAR 2
        4 x 90CM Offset (Turksat Hotbird EutelsatW3 Thorn)
        2 x WD MYBOOK 500GB E-SATA HDD
        PLAYSTATION 3

Yorum yap

• Diğer cihazım olan,2000 cıs ta Hotbird deki Euronews,Cnn,Dubai Tv gibi kanalları,kör tarama da buluyor.
          2000 HDTV ise,kör tarama olmadığı için Hotbird de bulunan Euronews,Cnn,Dubai Tv gibi kanalları bulamıyor.Kanal sayısı sınırlı kalıyor.
          Hakan

Yorum yap

• Emirce Nickli Üyeden Alıntı
            Diğer cihazım olan,2000 cıs ta Hotbird deki Euronews,Cnn,Dubai Tv gibi kanalları,kör tarama da buluyor.
            2000 HDTV ise,kör tarama olmadığı için Hotbird de bulunan Euronews,Cnn,Dubai Tv gibi kanalları bulamıyor.Kanal sayısı sınırlı kalıyor.
            nıt taramayı on yap tarat

Yorum yap

• Teşekkürler sampiyon,denedim fakat olmuyor.
              Hakan

Yorum yap

• Dün akşam tekrar tekrar denedim.Cihazları reset ettim yine yok.
                11747 H Du
                11804 V Rai
                11919 V Mediaset
                12015 H Arabesque
                12092 H TSA
                12130 H M2
                12245 H GlobeCast
                12303 V RTV Slovenija
                12360 H GlobeCast
                12399 H SRG SSR
                12437 H IRIB
                12520 V OİV
                12597 V GlobeCast
                12654 H Arabsat
                12692 H Bis
                Kullanmakta olduğum 2000 HDTV,bu frekansların hiç birini almıyor.Aynı şekilde,otomatik arama da 2000 CIS tada almıyor.Fakat kör tarama yapıldığında alıyor.2000 HDTV de bu özellik olmadığı için bulamıyorum.Başka bir seçenek varmı ?
                Hakan

Yorum yap

• Hdd yaptıgımız kayıtları pc izlemek acıkcası ben bunun icin aldım ama şu an seyredemiyorum ...

Yorum yap

• external disk takılıyken cihaza, bazı diskler kullanılmadığı zaman standby konumuna geçiyor.

disk standby a geçmiş iken birşey kayıt etmek istediğimde diski başlatmaya çalışıyor cihaz.

bu da öyle hemen olmuyor bazen 1-2 dakika sürebiliyor ve bunun sonunda disk hatası veriyor.

aynı şey daha önce kaydedilmiş kaydı açmaya çalıştığımızda da oluyor.
                    cihaz önce donuyor, sonra "Playback Failure" hatası veriyor.

belki cihazın takılı hard diske 3-5 dakikada bir sinyal/data göndermesi gibi birşey yapılabilirse backgrounda, diskin uyku moduna geçmesini engelleyebilir diye düşünüyorum.
                    Do You Hear Solar Music?
                    SONY KDL-40L4000 FULL HD LCD TV
                    NEXT 2000 HDTV E-SATA
                    NEXT 9000 ULTRA
                    SKYSTAR 2
                    4 x 90CM Offset (Turksat Hotbird EutelsatW3 Thorn)
                    2 x WD MYBOOK 500GB E-SATA HDD
                    PLAYSTATION 3

Yorum yap

• benim 2000 hd de olşmasını ıstediğim iki ozellik var aslında en dıkkat edilmesi gereken ozellik belirteyim digiturk uyesiyim.

1) filimlerde eski uydumda infoya bastıgımda fılmın genis acıklıyıcı bilgilerini ( kalan süre ve konusu ) cok duzenli ve acıklayıcı bır sekılde gorebılıyordum. Bunda ise kaln sure baslama saati ve bitiş saati filmin konusuna gelincede epg tusuna basacam filmin ustune gelecem orada kırmızı düğme yani gör tusuna basacam sonra maden bu ozellik makınada mevcut neden tek bir tusla goremıyorum kı menülerin bana göre biraz iyileştirilmesi lazım.

2) epg menüsü 7 günlük filim menüsü oda kullanıslı degil bundan onceki vestel kullanmıs oldugum mukemmel otesı bırseydi neyse filimi sectik diyelim nedense hatırlatma yapmıyo sanırım benımkının yazılımı ıle ılgılı baskalarında yapıyomu bılmıyorum

makına bana gore bu ıkı ozellık dısında mukemmel otesı guzel bır makına.

makınada e-satadan kayıt yapma olayınıda yetkılı servısle konustum bana verı akısının cok yuksek olması dolayısı ıle e-sata olması gerekıyormus dedıler

saygılar arkadaslar

Yorum yap

• Sayın arkadaşlar öncelikle herkeze iyi akşamlar.

Süper HD ile ilgili olarak bir kaç eksikliğide ben iletmek istedim,HDD ye kayıt olayında poseidon3d arkadaşımıza katılmamak elde değil çünkü kayıt süresinin bir kısmına geldiğinde kayıt ettiğimiz filmi seyrediyorken çoğunlukla %25-30 larda donup kalıyor ve ne seyrediyorsanız yarıda kalıyor ve hata veriyor öncelikle bu sorun düzeltilirse iyi olur.

İkincisi kayıt ettiğimiz film veya herhangi bir yayını araya giren reklamlardan dolayı ileri almak gerekiyor fakat 2X hız olduğu için malesef reklamları uzun süre geçemiyoruz.Bu hız konusunda bir çalışma yapılabilinirse memnun vede mutlu olucam.
                        Saygılar

Yorum yap

• Çalışmalarınız için başarılar dilerim. Şifre girildiğinde menü bölümü tamamen şifreli oluyor. Oyun bölümünün şifreli olmasa daha iyi olur.

Yorum yap

• next 2000 hd cihazına tp silme seçilebilir ve tüm silme eklene bilirmi selamlar

Yorum yap

• arkadaşlar bu tp olayı sunny ler deki gibi işaretleyip silme olursa daha iyi olur bir kanal deyiştirirken bilgi barı daha gösterişli olmazmı mesela ekran barında sinyal çubukları düz bi şekilde olursa iyi olur saygılar
                              VU+DUO TWİN LİNUX HDTV
                              NEXT MACHINA 3D
                              DİGİTURK CAM MODÜL FULL
                              TİVİBU FULL PAKET
                              120cm BİLSAT MOTORLU ÇANAK
                              VESTEL 106 CM terenova 3D
                              vestiyer 500 gb hdd
                              D SMART MODÜL FULL

Yorum yap

• hd kanal bulamıyorum

Turksat uydusunda, kanal araması yaptığımda 4 adet hd kanal buluyorum, digitürk uydusunda hd kanal bulamıyorum,yardımcı olursanız sevinirim,teşekkürler
                                [email protected]

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X