• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Biss Keyleri Genel Sohbet Alanı (Yerli Platformlar Hariç)

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• adamsq Nickli Üyeden Alıntı
    next 200 cissüper plus. star biss lütfen
    google da atv biss olarak arayın .

Yorum yap

• teşekkürler.oldu şimdi saol g-force..

Yorum yap

• nba bis *** varmı sayın tasarım

Yorum yap

• arkadaslar astra 19° da NAGRA 2 IDEA ****::
          *** 00: 0501:08: F0C50759E552A55D 18:06AF0965B8A9E468 sifresini verip biss deki maci hemde türkce seyredebilirsiniz

Yorum yap

• avrupa kupasinda yaptiginizi yapin acar ....

Ya kArSiyaK a olmasaydi .....

Yorum yap

• 11720 H 27500 de

Yorum yap

• arkadaşlar bu konuyu hemen kapatın neden derseniz turkey foruma girmeye çalıştım imkansız bu konu yüzünden bu forumunda zor durumda kalmasını istemem...merak edenler turkey foruma girmeye çalışsınlar ....

Yorum yap

• selcuk1a Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  arkadaşlar bu konuyu hemen kapatın neden derseniz turkey foruma girmeye çalıştım imkansız bu konu yüzünden bu forumunda zor durumda kalmasını istemem...merak edenler turkey foruma girmeye çalışsınlar ....
                  Bisslerle ilgisi yok. Yönetim kendisi geçici bir süreliğine kapattı orayı

Yorum yap

• ardaşlar ben next 7500 kullanıyorum.
                    her hangibir kanalı açmak içim (yerli pltfrm. ) değil. Bss ayarlarımda
                    Provider 6 hane keyy 2 keyy data 16 hane. Provider ve ky datayı girebiliyorum ama 2 haneli olan keyy nasıl girecem veya neye göre girecem. yardım ederseniz sevinirim. ( örnek 0F- 01gibi )

Yorum yap

• selcuk1a Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      atv verdi ama zırt pırt değiştirmedi şifreyi duymuyorlarmı milyonların sesini hep ceplerini düşünüyorlar ama avrupa maçları yerli platform değil işte anlamıyorlar atv nin tırnağı olamazlar .....

konu başlığında yerli platformlar hariç yazıyor herkes yerli platformları yazıyor ah arkadaşlar ah konuları çöplüğe çevirdiniz...
                      MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

• yerliler ile ilgili olanlar silindi.

Yorum yap

• arkadaslar ne olur bir STAR TV biss keyni vereydiz bir bizde baxa bileydik bu maclara
                          lytven arkadaslar [email protected] gonderin lytven

Yorum yap

• niyaz Nickli Üyeden Alıntı
                            arkadaslar ne olur bir STAR TV biss keyni vereydiz bir bizde baxa bileydik bu maclara
                            lytven arkadaslar [email protected] gonderin lytven
                            Yok arkadaşım public olmayan kéyin nesini vereceğiz.

Yorum yap

• Tasarım üstad benim cihazlar ntvsporu göstermiyor.Kanalı telefonla aradım şifrelerde herhangi bir değişiklik olmadığını sadece frekans değiştirildiğini söylediler.Acaba sorun benim cihazlardamı yoksa başka bir sorun mu var yardımcı olursan sevinirim Teşekkürler.(8000xcam,2005dcı,yumatu Iq )

Yorum yap

• damat34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Tasarım üstad benim cihazlar ntvsporu göstermiyor.Kanalı telefonla aradım şifrelerde herhangi bir değişiklik olmadığını sadece frekans değiştirildiğini söylediler.Acaba sorun benim cihazlardamı yoksa başka bir sorun mu var yardımcı olursan sevinirim Teşekkürler.(8000xcam,2005dcı,yumatu Iq )
                                sorun cihazında güncel bir emu softcam atın veya manuel olarak girin..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X