• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

WeTek OpenELEC 7.0 Setting&Full Backup 09-04-16 ozkaradag (En az 8GB SDKart gerekir).

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• İlk mesajda tüm linkler.

Sevgiler...

Yorum yap

• cihazı kumanda dan kapatıyorum ama kumandadan açamıyorum,açılmıyor.ne olabilir sorun ?

Yorum yap

• Cihaz ve kumanda ne dostum?

Sevgiler...

Yorum yap

• senin backup ta System TV Genel diye bir ayar çıkmıyor, TV Heanded Bağlantı kesildi diyor PVR Yöneticisi başalatlıyor kanallar yükleniyorda tAkılı kalıyor..TV açılmıyor Systemin Altında Eklentiler Dış Görünüm Ayarları Dosya yöneticisi profiller sistem bilgisi var..ayarlar yok. TV yi açmak için ne yapmak gerek nerden kurdum bu PVR yi ..devre dışı bıraktım ancak sorun devam ediyor

Yorum yap

• Sistem > TV > Genel'e gelip etkin mi diye kontrol eder misin?

Sevgiler...

Yorum yap

• Hocam öyle bir menü yok backup ta systemin altında hangi menulerin olduğu yukarıda saydım...PVR client ilt TV HEanded beraber çalışmıyor anladığım kadarı ile...

Yorum yap

• Sistem'i tıklayınca gelir.

Sevgiler...

Yorum yap

• hocam çogu eklentiler çalışmıyor

Yorum yap

• DNS'leri değiştirirsen çalışır dostum.

Sevgiler...

Yorum yap

• ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Cihaz ve kumanda ne dostum?

Sevgiler...
                      wetek play - E2 kumanda

Yorum yap

• Sorunu araştırıp size bilgi vereceğim.

Sevgiler...

Yorum yap

• sayın ustam yetişkin videoları seyrederken ön bellek dolu diyor ön bellegi nasıl sileriz acaba

Yorum yap

• Videoyu pauselayıp bir müddet sonra devam etmeyi öneririm.

Sevgiler...

Yorum yap

• Hocam linkler çalışmıyor. Yenileme veya yeni backup verme şansınız varmi? İlk defa openelec kullanacam bilmediğim bir sistem oldugundan backupla baslamak istiyorum.
                              Saygilar

Yorum yap

• http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=72454

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X