• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 9000 CI-FTA 29.12.2006 Yazılımları

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

bülent56 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sayın mach1 hocam tekrar yazılım için teşekkürler ancak yazılımı denedim teletext
    kısmen halledilmiş teletexti açtığımız zaman kapatmak istediğimizde ekrana yapışıp
    kalıyor cihazı aç kapa yaptıktan sonra düzeliyor.birde uydu tarama sayfasıyla ilgili
    olarak hangi uyduyu seyrediyorsak taramaya geçtiğimizde seçili uydu kısmı ile o uyduya ve dolayısiyle transpondere ulaşabiliyorduk önceki yazılımlarda oysaki
    yeni vermiş oldoğunuz yazılımda seçili uydu kısmı devamlı sabit kalıyor seçili uyduya ulaşılamıyor bilgilerinize sunarım.
    saygılarımla
    Bülent56 Yukarıda son yazılımdaki sorunu yazmışsın .Fakat şimdi çok güzel sorunsuz çalışıyor diyosun.Bu yazılımın düzeltilmiş hali nerede varsa söylede bizde faydalanalım.

Yorum yap

turkiyem71 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Bülent56 Yukarıda son yazılımdaki sorunu yazmışsın .Fakat şimdi çok güzel sorunsuz çalışıyor diyosun.Bu yazılımın düzeltilmiş hali nerede varsa söylede bizde faydalanalım.
      26 aralık yazılımından sonra 29 aralık yazılımı çıktı bazı duzeltmeler oldu arkadaş onu belırttı, arkadaki mesajları ve machı ustadın yazılım bolumunu oku ondan sonra daha az soru sorma gereğını duyarsın kolay gelsın..
      optıcum pırıma HD 9600- next 19500-jameson hd 2017.. 46E.42E
      .23,5E. 19,2'E_16E-13E. 9'E-7'E-4.8E 1w-4W.. http://www.satlex.de/de/image_window...com_t90&pic=53

Yorum yap

muammer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        26 aralık yazılımından sonra 29 aralık yazılımı çıktı bazı duzeltmeler oldu arkadaş onu belırttı, arkadaki mesajları ve machı ustadın yazılım bolumunu oku ondan sonra daha az soru sorma gereğını duyarsın kolay gelsın..
        Muammer Bu konunun başlığı zaten 29 aralık yazılımı bizde onun üzerine konuşuyoruz.

Yorum yap

muammer hocam
          zaten bu forumda bu yuzden bulunuyoruz, birbirimize soru sormak icin, paylasmak icin. turkiyem71 arkadasin dedigide dogru, her sitede herhalde baska yazilim varmis gibi bir durum var!

muammer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Yorum yap

diseqc 1 = türksat
            diseqc 2 = sirius
            diseqc 3 = eutel w2
            diseqc 4 = hortbird
            girişler bunlar makinadada aynı ayar diseqc bozuk olabilir diye diseqc değiştirdim ama cihazı kapattığımda birkaç uydunun sinyali gidiyor aç kapa yaptığımda bazen geliyor iki gündür türksat +sirius var diğerlerinde sinyal yok
            NEXT 9000 CI :alalal:+ VESTEL 840 CI :no:
            150 cm Türksat
            90 cm Thor

Yorum yap

Muammer Bu konunun başlığı zaten 29 aralık yazılımı bizde onun üzerine konuşuyoruz.
              yanlış anladım özür dilerım..
              optıcum pırıma HD 9600- next 19500-jameson hd 2017.. 46E.42E
              .23,5E. 19,2'E_16E-13E. 9'E-7'E-4.8E 1w-4W.. http://www.satlex.de/de/image_window...com_t90&pic=53

Yorum yap

yeni yazılım uydudan veriliyormu ??? konrtol eden varmı arkadaşlar

Yorum yap

hala yok, verilmiyor hocam. var olan 3-5 hatayi giderip oyle verecekler sanirim.
                  saygilar

takdogan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  yeni yazılım uydudan veriliyormu ??? konrtol eden varmı arkadaşlar

Yorum yap

Bu yazılım daha sonra değişti bütün sorunlar düzeltildi şu anda bu yazılım uydudada yok ve yazılım çok güzel çalışıyor kardeşim link vermek
                    reklam amaçlı olduğu için bildiğim kadarıyla yasak o yüzden veremiyorum
                    saygılarımla
                    Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
                    Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

Bu yazılım daha sonra değişti bütün sorunlar düzeltildi şu anda bu yazılım uydudada yok ve yazılım çok güzel çalışıyor kardeşim link vermek
                      saygılarımla
                      Mevcut bazı sorunlar düzeltilmiş olabilir ama hala bazı eksikler var:
                      Örneğin oto zap.
                      Örneğin key girişlerindeki yetersizlik.
                      Örneğin EPG sisteminin iyileştirilmesi.
                      Örneğin DİSEqC motor kullanımındayken aynı uydudaki kanallar arasındaki
                      geçiş yavaşlığı (farklı frekanslarda)
                      Herkeze kolaylıklar dilerim.
                      Next 8000X-CAM Next 2000 cx süper plus Next 95 Off-set Next 0,4 LNB Yu-ma-tu MX 90 Off-set starsat twin LNB

Yorum yap

yazilimin hangi sitede oldugunu ozelden gonder dedim bulent hocam onada cevap vermedin, nerde bu yazilimin duzletilmis hali, zaten nerdeyse butun forumlara giriyoruz bir soylesende bizde yararlansak. yada ozelden atsan! burdaki forumda olupda baska forum sitelerini bilmeyen varmi onuda merak ediyorum! reklam olmasida sacma.

saygılarımla

Yorum yap

sorunların hepsi aynı şekilde devam ediyor ses bölümü aynı.Cw bölümü aç/kapa olayında kayboluyor paylaşım paylaşım deniliyor kimse paylaşmıyor tamam sen bulmuşsun yazmayabilirsin buldugun siteyi o sizin düşünceniz bu konu hakkında hocaların destegini ve yardımlarını bekliyoruz next9000 cı cihazı artık içime sinmiyor sorun sorun sorun tv izleme keyfi kalmıyor donmalar kitlenmeler. herkese iyi akşamlar..
                          :sagol: :help: :sagol:

Yorum yap

Next 9000 CI-FTA 29.12.2006 Yazılımları

capris1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            sorunların hepsi aynı şekilde devam ediyor ses bölümü aynı.Cw bölümü aç/kapa olayında kayboluyor paylaşım paylaşım deniliyor kimse paylaşmıyor tamam sen bulmuşsun yazmayabilirsin buldugun siteyi o sizin düşünceniz bu konu hakkında hocaların destegini ve yardımlarını bekliyoruz next9000 cı cihazı artık içime sinmiyor sorun sorun sorun tv izleme keyfi kalmıyor donmalar kitlenmeler. herkese iyi akşamlar..
                            sevgili arkadaşım kimsenin kimseden bir şey sakladıgı yok verilen tüm bilgiler bütün arkadaşlar arasında bu ve bunun gibi diger forumlarda paylaşılıyor bütün yeniliklerden forumlara girerek haberdar oluyoruz benim şu anda kullandıgım yazılım 07-09-2006 yazılımı ve kendim hazırladıgım cw keyi kullanıyorum hiç bir sorun yok bu verdigim yazılımı ve cw key dosyasını kullan sorun olmayacagını umuyorum sonucu foruma yazarsın birincisi cw key dosyası ikincisi yazılım
                            http://dosyam.net/?id=fgft3z
                            http://dosyam.net/?id=oq7wed

selam ve saygılar:mzk:
                            Bu Günü Düşünürüm,Dün Geçti,Yarın varmı? Gençligime'de Güvenmem,Ölen Hep İhtiyarmı?

TAKO 2000 DEN FORUM DOSTLARINA SEVGİLER

Yorum yap

Yazılım arayan arkadaşlar ilk sayfada 29.12.2006 düzeltilmiş yazılım mevcut
                              siz bu yazılımı kullandınızmı benim bahsettiğim bu yazılım bu yazılımda hiç bir
                              sorun yok ben güvenle kullanıyorum ve tekrar emeği geçenlere teşekkür
                              ediyorum bundan sonra zaten yazılım çıkmadı benim link vermek istemediğim
                              diğer sitelerdeki yazılımda aynı yazılım yazılım atmayı bilemiyorsanız o sizin
                              sorununuz kimse size zorla yazılım atın demiyor bu işler biraz tecrübe işi biz
                              20 senemizi verdik önce analog sistemler sonra dijital sistemler teknoloji her
                              saniye yenileniyor araştırmak sonuca ulaşmaktır hepinize saygılar sevgile
                              Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
                              Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

Tps ile ilgili çalışma yapılıyor önümüzdeki günlerde bitince verilecek yazılımlar...
                                Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                                http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                                www.nextyazilim.com

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X