• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Quantum 4K+

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Ahmet KIROĞLU Nickli Üyeden Alıntı
    kesin 1yada 2 güncelleme sonrası çöp yenisi çıkar bizim uhd 10000 4 k lar gibi
    - Nerden biliyorsun öyle olacağını? Sizinkisi daha doğmamış bebeğe don biçmek

Yorum yap

Sami Ertaga Nickli Üyeden Alıntı
      2/16 GB işlemci ve ram, oldukça düşük sayılır.
      - Özelliklerinde hafıza kartıyla artırılabilir hafıza diyor. Takarsın 32GB micro SD kart olur sana 48GB hafıza

Yorum yap

Fotoğrafları yakınlaştırınca uydu alıcı yazıyor
        Bu tarafından bir açıklama göremedim
        Sadece androıd + box gibi duruyor
        2.0 GHz işlemci var anladığım kadarıyla bu iyi sayılır

Yorum yap

Herkese hayırlı olsun..

Uydu anten girişi varmı?
          Hiremco TurBo4K

Yorum yap

hayırlı olsun
            İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
            VU+ SOLO 2
            Popcorn Hour A-210
            TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
            UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
            DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
            NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
            DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
            NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

Estetik duruyor hadi hayırlısı diğer cihazlarda biss desteği yoktu galiba umarım bu modelde olur

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı
                elimde bir tane var tecrübeyle sabit

Yorum yap

Hocam şöyle bir durum yok mu firmanın daha önce hangi tip cihazlara ne kadar ilgi gösterdiği mesela ben machina 3D modeline çok hizmet ve destek gördüm ancak arkadaşın dediği gibi 1000 4K modeline hizmet sağlanmadı bunları bizlerde görüyoruz.
                  Keşke Machina gibi android olmayan 4K cihaz çıkarsa ne bileyim ultimo 4000 tl ise next 2500 lerde düzgün cihaz çıkarsa ekranına led koymasın ama iyi çalışan olsa alırdık.
                  Modüllü üyelik özgürlüktür

Yorum yap

Keşke direkt 4/64 olsaydı SD karta gerek kalmazdı.
                    Bilmiyorum çok mu maliyetli olur işlemci ve ram daha yüksek olursa?
                    - Özelliklerinde hafıza kartıyla artırılabilir hafıza diyor. Takarsın 32GB micro SD kart olur sana 48GB hafıza
                    Mega 180 cm hareketli parabol anten, Sharp beyaz LNB. (30 batı - 105 doğu)
                    DM 900 UHD 4K-Open ATV 6.4, DM 7080 HD, DM 8000 HD PVR

Yorum yap

Sami Ertaga Nickli Üyeden Alıntı
                      Keşke direkt 4/64 olsaydı SD karta gerek kalmazdı.
                      Bilmiyorum çok mu maliyetli olur işlemci ve ram daha yüksek olursa?
                      - Benim düşünceme göre, maliyeti çok fazla arttırmadan orta halli bir cihaz üretmek, malum günümüz şartlarında insanlar geçim derdiyle uğraşmakta, üst seviyede bir cihazı alabilecek çok az sayıda bir insan var. O yüzden maliyeti düşük tutuyorlar sanırım.

Yorum yap

uydu3405 Nickli Üyeden Alıntı
                        Hocam şöyle bir durum yok mu firmanın daha önce hangi tip cihazlara ne kadar ilgi gösterdiği mesela ben machina 3D modeline çok hizmet ve destek gördüm ancak arkadaşın dediği gibi 1000 4K modeline hizmet sağlanmadı bunları bizlerde görüyoruz.
                        Keşke Machina gibi android olmayan 4K cihaz çıkarsa ne bileyim ultimo 4000 tl ise next 2500 lerde düzgün cihaz çıkarsa ekranına led koymasın ama iyi çalışan olsa alırdık.
                        - Daha önce çıkan cihaza destek verilmedi diye buna da verilmeyecek diye bir anlam çıkarmak yersiz bence.

Yorum yap

Hayırlı olsun

Yorum yap

Cihaza destek sonsuza kadar verilse ne yazar kardeşim sorunlar giderilmediten sonra istedikleri kadar yazılım destek versinler hiçbir anlamı yok yani cihaz yaptık çıkardık sattık diyolar ama şu piyasaya ürünü sürmeden ahh bir yazılımını uyumunu test etseler cihazı olabilecek tüm senaryolarda zorlasalar keşke tam anlamıyla başarılı bir yazılım verebilselerde keşke hiç yazılım verme gereği duymasa şu firmalar

Yorum yap

Arkadaşlar bazı konuları yanlış yorumluyoruz.Bir telefon alıyoruz en fazla 3 ila 4 yıl kullanıyoruz,çoğumuzda yılı gelmeden değiştiriyor.Dünya firması olan google android için her cihaza 2 yıldan fazla destek vermiyor üstelik her yıl yeni bir sürüm çıkarıyor ve şirketlere yeni işlemcili ve yeni ramli cihazlara kuracaksın diyor ve şirketlerde yılda 2 defa yeni yeni telefonlar çıkarıyor.150 200 bin liralık arabalar alıyoruz onlar bile 2 yıldan fazla destek vermiyorlar.Aldığımız bir çok elektronik ürünlerde böyle.Evet böyle bir ticari dünyadayız ama yapacak bir şeyimiz olmuyor.Global dünya dedikleri sanırım böyle bir şey adamların gözü daha cebimize girmeden paramızı almak oluyor.Dayanabildiğimiz kadar dayanacağız.
                              BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

uzun zamandır 4k bekliyorduk çok iyi oldu çin mali 4k lardan daha iyi olacağı kesin birde destek devamlı olursa çok güzel olur
                                özellikleri neler acaba mach1 hocam

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X