• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Database Yedekleme

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Database Yedekleme

Değerli Ustalarım,
    Data base yedek almak için Database Yedekleme girdiğimde yukarıda şöyle bir uyarı çıkmaktadır

Buradan yapılacak olan yedek; ufak boyutlu veritabanları için önerilir. Forumunuzda büyük boyutta bilgi ve üye sayısı mevcutsa SQL komutlarıyla (SSH) veya phpMyAdmin yoluyla yedek almanız önerilir...

Bu işlemi nasıl yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim.

Şimdiden teşekkürler

sevgi ve saygılarımla

- cPanel (AdminCP değil !) >> Backup >> Download a MySQL Database Backup

- SSH ile yedek alabilmen için host (veya reseller) hesabına bu yetki verilmiş olması gerek; genelde kapalıdır.

Yorum yap

Sevgili organik81, ustam,
      çok özür diliyorum ama bulamadım c panel menüyü eğer zahmet olmaz ise nasıl gireceğim konusunda bilgi verirmisiniz.

saygılar

Yorum yap

www.siteninadresi.com/cpanel
        yada www.siteninadresi.com:2082
        yollarını kullanarak cpanale girebilrsin tabi cpanel desteği varsa ve girişte şifre sorar

Yorum yap

peki pleks de nasıl olacak.

Yorum yap

yedek almayımı soruyorsun

Yorum yap

EVET sql yedeği mesela.

Yorum yap

yedekleme bölümünde sql yedeği indirme bölümü olması lazım plesk kullanmadığım için tam hatırlamıyorum

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X