• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Trumanshare ve Limitsiz FLYCCCAM.......

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

arifkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    c line ları nereden buluyoruz peki
    bilgilendirirseniz sevinirim
    Google'a yaz karşına çıkar......

Yorum yap

temasan53 Nickli Üyeden Alıntı
      Google'a yaz karşına çıkar......
      karşımıza herşey çıkıyorda ne bu açıkca yazsanız. birde tam detaylı yazsanız benim ne yapmam lazım resimli anlataçak arkadaş varmı?
      next machina 3d

Yorum yap

m1ali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        karşımıza herşey çıkıyorda ne bu açıkca yazsanız. birde tam detaylı yazsanız benim ne yapmam lazım resimli anlataçak arkadaş varmı?

Bı sitede defalarca yazıldı çizildi.
        Biraz araştırma yapsanız ne kadar iyi olacak
        İşte size resimli anlatılan adres

http://www.mach1digital.com/mach1for...t=50435&page=3

Yorum yap

Arkadaslar ben bisey anlamadim. Bu program neye yariyor? Benim bilgisayar flycccam.cfg dosyasini acmiyor ne yapmam gerekir?
          Next 2000 CIS Super Plus, 2000 CX Super Plus ve 2000 X Plus, Dreambox 500.

Yorum yap

alp_21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Bı sitede defalarca yazıldı çizildi.
            Biraz araştırma yapsanız ne kadar iyi olacak
            İşte size resimli anlatılan adres

http://www.mach1digital.com/mach1for...t=50435&page=3
            gözünü sevdiğim c line nedir onu sorduk google ye yaz çıkar diyor bunu anlat digerleri okey
            next machina 3d

Yorum yap

gözünü sevdiğim c line nedir onu sorduk google ye yaz çıkar diyor bunu anlat digerleri okey
              C lıne bir adres ismidir
              Örnek

C: d....dyn...biz 17500 ....... ........

Yukarıdaki örnekte isimlerin simgelerin yerine noktalama işaretleri var
              Bu adres, adres sağlayıcıları, yani server kurucuları tarafından tanzim edilir ve belirli bir ücret karşılığı verilir.
              saygılar

Yorum yap

ben sana bi guzal anlatim ilk olarak Truman_Limitsiz_1.0.19 bu programi acin sonra pluginda FLYCCCAM.cfg bunu goracksin orda c linini yazacaksin . simdi c line nedir :
                c line bir addres ki orada kart paylasim alabilarsin
                C: dreamalibaba.homelinux.net 12000 gizmo123001 gizmo123001 no
                bu mesela bir c line di
                dreamalibaba.homelinux.net bu adress di
                12000 port
                gizmo123001 : user
                gizmo123001 : password
                no :emu not share or yes emu share

Yorum yap

Google'a " cccam paylaşımı için cline arıyorum" diye yazarsan, ücretli yada ücretsiz bulursun...Sana gönderilecek olan bir satır ş.if.re'nin adı CLİNE'dir....

Yorum yap

kaspersky dosyada trojan buldu

Yorum yap

sayın hocalarım dediğiniz herşeyi yapıyorum ama bir türlü bağlantı olmuyor bende dreambox cihazda var onda kullandığım server bilgilerini yazıyorum dreambox da sorun yok ama next bağlanmıyor tabii ikisini aynı anda açık tutmuyorum dreambox ı fişten çekip nextte deniyorum...sorun nerde anlayamadım ...saygılar..

Yorum yap

alone26m Nickli Üyeden Alıntı
                        sayın hocalarım dediğiniz herşeyi yapıyorum ama bir türlü bağlantı olmuyor bende dreambox cihazda var onda kullandığım server bilgilerini yazıyorum dreambox da sorun yok ama next bağlanmıyor tabii ikisini aynı anda açık tutmuyorum dreambox ı fişten çekip nextte deniyorum...sorun nerde anlayamadım ...saygılar..
                        eğer serverların 2.13 ise hadu nun 1.22 olanını dene o çalıştırıyor diğerleri açmıyor

Yorum yap

hadu 1.22 yi aradım ama bulamadım sizde varsa eklermisiniz buraya...

Yorum yap

http://www.4shared.com/file/18105038...hadu_v122.html

Yorum yap

Yok arkadaşlar ne yaparsanız yapın çalışmıyor even ve odd gelmiyor.

Yorum yap

arkadaslar ben daha programi indirmeden bana benim bilgisayardaki virus programindan uyari geliyor viruslu diye ve indirmemi engelliyor sizdede böyle sorun varmi.(bendeki virus programinin ismi BULLGUARD).tesekkürler

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X