• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

sorun hk.

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• sorun hk.

merhaba,

6 yıldır next 8000 x cam kullanıyorum. şimdiye kadar bir sorun yaşamadım ama son 1 haftadır cihaza bişiyler oldu. her hangi bir kanalı seyrederken ekran birden titreme yapıyo, kayıyo ve donuyo. kalite ve sinyal iyi olduğu halde böyle yaptığı için cihazı resetledim ve kanalları tekrar tarattım..sorun düzeldi ama 2 gün sonra yine aynı hatayı yapmaya başladı. bu sorun ile ilgili benim yapabileceğim bir şey var mı? ne önerirsiniz? yoksa yetkili servise mi götürmem gerekir?

not: cihaza yazılım desteği verilmeyeceği söylendiği için 37 ekran tv'ye bağlamıştım..sadece turksat uydusundaki kanallar için kullanmaya başlamıştım..diğer uydu ve kanallar için kullanmıyorum..

teşekkürler.

kablondan olabilir sıkart kablonu ontrol et veya yazılım at öyle deneyebilirsin bendede 8000xcam var türsata bağlı ço güzel gösteriyo.

Yorum yap

öneri için teşekkürler, salim1965.
      kablodan olduğunu sanmıyorum çünkü bende 2 cihaz var ve ikisi de ayrı kablo ile yayın alıyor. next 8000 her iki kabloda da aynı hatayı veriyo

Yorum yap

Hazırlanıyor...
      X