• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

siriusmu astramı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• siriusmu astramı

arkadaşlar benim 90 lık çanak anteni sirius uydusuna ayarlayıp kanalları arattım ve premier kanalları çıktı. sinyal %45 ama görüntü iyi. hustler tv yi bulamadım. yalnız forumları gezerken sirius uydusunda premier kanallarının olmadığını gördüm.ben bi yerde hata yaptım ama nerde. çanak ayarlarında sirius2_3 yazıyo ayarlar tamam premier kanalları şifreli ama izleyebiliyorum. yardımcı olursanız sevinirim..

dostum astradaki frekanslarla sirustaki frekansların bazıları aynı olduğu için olabilir 11766 H 27500 ara veya 12111 h 27500
    next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

pekaslan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      arkadaşlar benim 90 lık çanak anteni sirius uydusuna ayarlayıp kanalları arattım ve premier kanalları çıktı. sinyal %45 ama görüntü iyi. hustler tv yi bulamadım. yalnız forumları gezerken sirius uydusunda premier kanallarının olmadığını gördüm.ben bi yerde hata yaptım ama nerde. çanak ayarlarında sirius2_3 yazıyo ayarlar tamam premier kanalları şifreli ama izleyebiliyorum. yardımcı olursanız sevinirim..
      Sayın Pekaslan Sirius 5 derece batıda Premire'lerin olduğu Astra 19.2 derece batıda. yani çanağınız 5 derece batıda değil. Çanağınız motorlu değilse size basit bir uygulama tavsiyesi. Astradan 6 derece doğuya dönerek Hotbird'ü bulun. Burayı anten direğine işaretleyin. Buradan 6 derece daha doğuya gidip Digi Türk'ün olduğu W3 uydusunu bulun. Burayı da işaretleyin. Buradan 2 derece daha doğuya dönünce Sirius'u bulursunuz. Ancak unutmayın her doğuya dönüşünüzde çanağın alt ucu hafif aşağı eğilecek. Yani alt ucu anten direğine yaklaşacak. Herhangi bir cihaz kullnmıyorsanız bunu deneme yanılma yoluyla yapacaksınız. Kolay gelsin.

Yorum yap

sirüste kaç kanal var

Yorum yap

pekaslan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          nerde oturuyorson 90 lık çanakla nasıl premierleri budun be istanbulda bulamadım
          BU VATAN HEPİMİZİNDİR VE HEP BÖYLE KALACAKTIR

EĞER İNSANIM DİYORSAN ÖNCE SEVMEYİ ÖĞRENİN
          ÇÜNKÜ SEVGİ ANAHTARI TÜM KÖTÜLÜK KAPILARINI KAPATIR İYİLİK KAPILARINI AÇAR

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X