• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Yrdm !! sirius hustler tv ler acılmıo

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Yrdm !! sirius hustler tv ler acılmıo

HUSTLER TV açılmıyor şu anda

açık arkadaşım sorun yok...
    MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

pb olanı acıkta diğeri bendede acmadı sorun var galiba, gecicidir öyle olsa tüm paket kapalı olur

Yorum yap

açık birisi gece açılıyor

Yorum yap

hustler tv

günaydın arkadaşlar,
          hustler tv bugün şifre değiştirdi herhalde.artık açılmıyor.
          bilgisi olan var mı?
          teşekkürler.

Yorum yap

cihazı kapatıp açtım düzeldi arkadaşlar.

Yorum yap

hustler

yaa beyler bende sunny hustler i 24 saat acıyor focus 8500 acamıyor neden acaba focus için yazılım attırdım yine çozmuyor bir bayan olarak herkesede soramıyorum yardım lutfen:mzk::mzk:

Yorum yap

selana Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                yaa beyler bende sunny hustler i 24 saat acıyor focus 8500 acamıyor neden acaba focus için yazılım attırdım yine çozmuyor bir bayan olarak herkesede soramıyorum yardım lutfen:mzk::mzk:
                arkadaşım focus kısımına bakın oradaki arkadaşlar yardımcı olurlar

Yorum yap

selana Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  yüklettiğiniz yazılımda bi sorun olabilir şuan gayet iyi çalışıyor

Yorum yap

ben siriüs e gönül verdim ama hustler in şifresini nereden alacam çanagı çevirdim izleyemedim kanalları saygılar

Yorum yap

Yrdm !! sirius hustler tv ler acılmıo

next2000 de acılıodu botech bt-100 hd de reciverda hustler tvler acılmıo yrdm lftn!!!

Yorum yap

arkadaş bende ayniyım cunku bende dayzekmotur var 120m takılı ama hıcbişey cıkmiyor 5 uydu cıkiyor mesela şu 42E 39E 19E 13E 7E TEŞEKUREDERIM

Yorum yap

Yardim

ARKADAŞLAR astıra 23a kac canaklaa cıkiyor mesela şu 12506v 27500 11555 v27500 bekliyorum arkadaşlar:toplu:

Yorum yap

dijital Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            ARKADAŞLAR astıra 23a kac canaklaa cıkiyor mesela şu 12506v 27500 11555 v27500 bekliyorum arkadaşlar:toplu:
                            23 derecedeki astrayı sadece 5metre antenle seyredebilirsin

Yorum yap

teşekurederım arkadaş

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X