• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

yeni 2.01 yazılımı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Çok soru sordum ama birde firma bilgisinde infoya basıyorum ama server giremiyorum tekrar server girmem için ne yapmam gerek.yazılımı mı tekrar yüklemem lazım ???

Yorum yap

arkadaşlar ben bir türlü yüklemedim sorun ne onu bilmiyorum..

Yorum yap

arkadarşlar son yazılımı yükledim sonra serverleri nerden yükleyeceğimi bir türlü bulamadaım bunun üzerinde Visionnet 1.18_server değiştirme yazılımnı yükledim ve şimdi star box açılmıyor banan acil yardım 4 çizgi olarak kalıyor cihaz

Yorum yap

yeni yazilimda serverlere baglanamiyor arkadaslar.abatman disinda bir kisi baglandigini yazmadi hala.abatman arkadasim cidden sen baglanabiliyormusun serverlere.bizim sorunumuz serverlere baglanamamak.yeni yazilimda fos cikti bence.

Yorum yap

bende sırus var. bu yazzılım ıle hustler ok mı. bende 1.68 var. bosu bosuna degıstırmeyeyyım.sımdıden tesekkurler. saygılar...

Yorum yap

arkadaşlar ben yükledim tps ler okey dendi fakat açmıyor.hiç bir serverede bağlanamadım.bilgilerinize.

Yorum yap

link ölmüş elinde yazılım olan varsa vere bilirse iyi olur

Yorum yap

arkadaşlar170 yazılım varken 21 aktifti 170 yazılımı olan varsa açıp açmadığını yazarsa sevinirim

Yorum yap

secret Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    link ölmüş elinde yazılım olan varsa vere bilirse iyi olur
                    1.71 yazılımı....
                    http://dosyam.net/?id=gw5zzs

Yorum yap

efeler09 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      arkadaşlar170 yazılım varken 21 aktifti 170 yazılımı olan varsa açıp açmadığını yazarsa sevinirim
                      1.70 ve 1.71 ile 21 şuan ok..

Yorum yap

teşekkürler dostum iki yazılımdan birine döneceğim
                        dunkes:

Yorum yap

arkadaşlar bende 1.70 var.21 e bağlanıyorum ama 2-3 dakika sonra açılan mct'ler de kapanıyor.Bunun dışında hiç birşey yok.Başka bilgisi olan varsa paylaşsın lütfen...

Yorum yap

bu nasıl iş anlamadım her yazılım başka serverı çalıştırıyo yok mu şunun hepsi bir arada olanı

Yorum yap

bahsettiğiniz 2.01 bende şu an yüklü 33ff serverine sorunsuz bağlanıyorum arasıra kesilmeler oluyor tps bazı kanallar art redligt paketi şu an açık bu nasıl iştir anlamadım gerisi yok......

Yorum yap

bende de 33 var ama hiç birşey yok

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X