• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

TÜrksat ArŞİv>>>31-10-2005/25-02-2008

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• id:0x01FFF:
    10 00 00 00 00 00 00 00

100%100 çalışıyor

Yorum yap

• parola505 Nickli Üyeden Alıntı
      id:0x01FFF:
      10 00 00 00 00 00 00 00

100%100 çalışıyor
      Dostum benim cihazda next 2000 ye ci plus'ta kanal 1 in bulunduğu yerde sarı tuşa bastım sonra sizin verdiginiz keyleri girdim şimdi kanal açıldı,seyrediyorum,teşekürler...

Yorum yap

• merhaba herkeze 9 haziran yüklü cihazımda şu an izliyorum 9000cı herkez cihazlarına son yazılımları atsın sorun yok doğru şifrelemesistemine birşey daha var tv8 ile kanl 1 şifrelem sistemide aynıdır onu farkettim 9000cıda

Yorum yap

• Hangi tarihli yazilimla ve nasil yaptiginizi lutfen kisaca anlatabilir misiniz.

n.gurpinar Nickli Üyeden Alıntı
          8000 Xcam Pluslar Şu An AÇiyor ArkadaŞlar

Yorum yap

• konuya buradan http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=12877 devam edelim.

saygılar.
            www.teknoshare.com

Yorum yap

• kanal1 biss şifreleme sistemine geçmiş ve kanalın keylerini sitesinden yayımlamıştır.

konu kapatılmıştır.
              www.teknoshare.com

Yorum yap

• next 5000 biss bölümüne...
                01 20 08 00 10 00 00 00 00 00 00 00
                01 20 08 0A 10 00 00 00 00 00 00 00
                01 20 08 0F 10 00 00 00 00 00 00 00

Yorum yap

• star bulamıyorum

Merhaba arkadaslar bende bir turlu star cıkmıyor ne yapmam gerekıyor acaba starda emlak tv cıkıyor .... bazı arkadsalar halay tv nın frekansından yayın yapıyor dedıler ama ondada halay tv cıkıyor

Yorum yap

• dunya kupasını dunyada 28 tv verıyor ve tek free veren kanal 1 o yuzden .....

dunya kupasını dunyada 28 tv verıyor ve tek free veren kanal 1 o yuzden ..... kanal 1 sıfrelı mecbur ama sıfresını de verıyor kanal 1 den yapılan acıklamam :iyyy:

Yorum yap

• STAR TV euro 11804V 24444 5/6 frekansinda
                      STAR TV Türkiye 11794H 5632 3/4 de yayinda

Yorum yap

• TV8 keyini kullaniyor

Yorum yap

• lutfen yardım(turksat 2a hakkında)

arkadaslar vestel alıcıma bugun yeni yazılım yukledim..daha sonra hotbird te otomatik arama yaptım bir suru kanal cıktı...ama bizim kanalların oldugu turksat 2a arama ekranında gozukmuyo...sadece turksat 1b ve 1c ve diger uydular var...ayrıca turksat 2a diger adı olan eurosisat ta yok..acaba ne yapmalayım??

Yorum yap

• ya arkadaşlar ben bu iş nasıl hiç bişi anlamadım lütfen next 8000 xcam uydu alıcısı olan biri bana yardımcı olabilirmi.Kanal 1 in sitesinde de bişi bulamadım ben mi göremiyom acaba kaldırdılarmı?

Yorum yap

• oist Nickli Üyeden Alıntı
                              Merhaba arkadaslar bende bir turlu star cıkmıyor ne yapmam gerekıyor acaba starda emlak tv cıkıyor .... bazı arkadsalar halay tv nın frekansından yayın yapıyor dedıler ama ondada halay tv cıkıyor
                              mevcuttaki kanalları silip @serdar22'nin vermiş olduğu tp'leri girip tarattırın,sorun çözülür...
                              Forum Kuralları

Yorum yap

• gokhanbond Nickli Üyeden Alıntı
                                ya arkadaşlar ben bu iş nasıl hiç bişi anlamadım lütfen next 8000 xcam uydu alıcısı olan biri bana yardımcı olabilirmi.Kanal 1 in sitesinde de bişi bulamadım ben mi göremiyom acaba kaldırdılarmı?
                                Next 8000 X-Cam Plus Serisi

basket kanalının keyleri kanal1 ile değiştirin. Basket kanalı açık kalsın biraz bekleyin ve daha sonra kanal1 açın. Kanal açılır.
                                NextWave 10000 Serisi
                                (tşk.@tasarım..)
                                Forum Kuralları

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X