• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Serisi 19.02.2009 Yazılımları

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• fabrika ayarlarına geri dönmeyi dene

Yorum yap

• koral Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      sayin Digium bende dpcis super plus cihazi var motorlu canagim var fakat diseq degildir jack dedigimiz turdendir son yazilimda uni cable destegi yoktur diyorsun ben bu son yazilimi yuklersem motorumun calismama ihtimali olabilirmi simdiden tesekkurler :ıhh:
      malesef hala bir cevap alamadim?

Yorum yap

Çalışır, neden çalışmasın ki?

Yorum yap

daizek motorunuz çalışır
          next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

• arkadaşlar bende next ye 2000 cis süper plus chaz aldım 5-6 ay oldu acemiyim usb ile güncel k..y yükleyemiyorum uyumsuz yada hatalı dosya diyor yardım edecek üstatlara dua edicem selamlar.

Yorum yap

• ayyıldız Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              arkadaşlar bende next ye 2000 cis süper plus chaz aldım 5-6 ay oldu acemiyim usb ile güncel k..y yükleyemiyorum uyumsuz yada hatalı dosya diyor yardım edecek üstatlara dua edicem selamlar.
              usb'nizi Fat32 formatı ile formatlayın. ve usb'nizin içinde dosya, resim vb. başka bir dosya olmasın. indirmiş olduğunuz zipli dosyayı zipten çıkartın ve öyle yükleme yapın.
              birde cihazınızla ilgili olan klasörü indirin.
              Dostluğun en iyi yanı, sırlarınızı açabileceğiniz birisi olmasıdır.
              --------------------------------------------------------------
              Starcom SR X1005HD PVR, Next 2000 FTA usb,
              Next YE-18500 HD+Plus
              90cm ofset çanak (türksat) sabit,
              90cm ofset çanak hotbirt sabit. multifeed (sirus),
              90cm ofset çanak (multifeed +astra - w3),
              110cm Ofset Çanak Goldmaster Diseq Motor,
              500 GB CASPER (2.5) HD.

Yorum yap

• bu yazılım benim cihazımda error weriyor neden acaba next next star YE-2000cıs super plus
                Beni Çekemeyen Anten Taksın
                ....Huysuz....

Yorum yap

• bu son yazılımın bi önceki yazılımı yükledim şimdi bunu yüklemeye çalışıyorum ama error hatası alıyorum sorun nerde acaba? next next star YE-2000CIS super plus <<<<
                  ....Huysuz....

Yorum yap

• thr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    bu son yazılımın bi önceki yazılımı yükledim şimdi bunu yüklemeye çalışıyorum ama error hatası alıyorum sorun nerde acaba? next next star YE-2000CIS super plus <<<<
                    arkadaşım bu yazılım uyduya çıkan son test yazılımıdır.ilk test yazılımını yüklediysen bu yazılımı uydudan güncelleyebilisin
                    http://

Yorum yap

• uydudan ansıl güncellicem resim warda bişi anlamadım ben
                      ....Huysuz....

Yorum yap

uydudan ansıl güncellicem resim warda bişi anlamadım ben
                        arkadaşım ilk test yazılımını cihazına yüklemediysen cihazın uydudan güncellemeyi yapamaz aşagıdaki linkten cihazına uygun yazılımı usb ne at cihazına yükle.cihazının cihaz bilgileri kısmına uydudan güncelleme ibaresi gelir.frakansı 12729 H 30000 olarak ayarla.ota başlat ok cihazın uydudaki son yazılımı günceller.http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=48905

Yorum yap

• dostum sağol tşk ederim oldu şu an türksatı güncelliyor hotbird için de denedim ama oladı onun için ayrı bi frekans mı war acaba ?
                          OTO 04 04 04 oldu peki bunun bize faydası ne emu *** girmemize gerek kalmicak mı artık ?
                          ....Huysuz....

Yorum yap

dostum sağol tşk ederim oldu şu an türksatı güncelliyor hotbird için de denedim ama oladı onun için ayrı bi frekans mı war acaba ?
                            OTO 04 04 04 oldu peki bunun bize faydası ne emu *** girmemize gerek kalmicak mı artık ?
                            güncelleme sadece türksat üzerinden yapılıyor.diğer uydularda yok.songüncel emu dosyalarını cihazına yüklersen iyi olur.

Yorum yap

• sağol dostum tşk tekrar yarıdımın için yazılım derdinden kurtulduk bide şu discovry chanel we diğer kanalların şifrelerini çözen ibşiler koysanız çok güzel olur emularla bizi uğraştırmasanız :
                              ....Huysuz....

Yorum yap

sağol dostum tşk tekrar yarıdımın için yazılım derdinden kurtulduk bide şu discovry chanel we diğer kanalların şifrelerini çözen ibşiler koysanız çok güzel olur emularla bizi uğraştırmasanız :
                                bahsettiğin kanallar thor uydusu digi paketinde var.emu ile izlenebiliyor.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X