• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Serisi Güncel EmuKeys ‎by uzm@n

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• zipten çıkardıktan sonra sarı dosya oluşuyor onun içindende çıkart.sadece softcam dosyasını at...
    :::::::::ATAM İZİNDEYİZ BİZ DE FENERBAHÇELİYİZ:::::::::

Yorum yap

• alternati Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Sayın hocalarım
      benim cihazım next 2000 cx super plus
      yeni yazılımı yükledim ve arkasındanda dünkü verilen
      uzman hocamızın vermiş olduğu next_super-x-ınt-plusemukeys olarak yüklemeye çalıştım olmadı softcamı tanıma yapmadı.
      Daha sonra tasarım hocamızın next_2000 softcam yükledim kabul etti.
      Dünkü yazışmalarda 2000 süper plus cihazlarında next_super-x-ınt-plusemukeys bu soft camı yüklenmesi hakkında bilgi verildi benim gibi sorun yaşayan arkadaşlara yardımcı olursanız sevinirim herkese teşekkür ederim
      Açtığın konuyu uzman'ın konusuyla birleştirdim.

Yorum yap

• Tasarım hoca,16.11 yazılımına uzman hocanın vermiş olduğu yeni key doyasını atsak olur mu...

Yorum yap

• olur süper pluslarda farketmez

Yorum yap

• teşekkürler...

Yorum yap

• alternati Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Softcamı yeni yüklemiyorum tabiki daha önce yükledim fakat bunda olmadı her zamanki gibi tabiki zipten çıkardım

yanlış atmışın arkadaşım burda en üsttekini at

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=21996

Yorum yap

• peters.zihni Nickli Üyeden Alıntı
                Tasarım hoca,16.11 yazılımına uzman hocanın vermiş olduğu yeni key doyasını atsak olur mu...
                dostum tasarım ustanın veya uzman ustanın farketmez yeterki sen cihazına uygun olan softcamı seç ve yükle o kadar

Yorum yap

• azg21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  dostum tasarım ustanın veya uzman ustanın farketmez yeterki sen cihazına uygun olan softcamı seç ve yükle o kadar

altakini bende yükleyemedim olmadı TASARIM arkadaşınkı oldu

Next Super Plus Series SoftCam key file by uzm@n
                  ;

Yorum yap

• Uzm@n Hocam Bu Konuda Bir Açıklama Yapmıyacakmısın

Sayın hocalarım
                    benim cihazım next 2000 cx super plus
                    yeni yazılımı yükledim ve arkasındanda dünkü verilen
                    uzman hocamızın vermiş olduğu next_super-x-ınt-plusemukeys olarak yüklemeye çalıştım olmadı softcamı tanıma yapmadı.
                    Daha sonra tasarım hocamızın next_2000 softcam yükledim kabul etti.
                    Dünkü yazışmalarda 2000 süper plus cihazlarında next_super-x-ınt-plusemukeys bu soft camı yüklenmesi hakkında bilgi verildi benim gibi sorun yaşayan arkadaşlara yardımcı olursanız sevinirim herkese teşekkür ederim

Yorum yap

• yukardaki getirdiğim sayfada en üsttekini al tamamdır arkadaşım

Yorum yap

• uzm@n Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Digital +
                        Premier
                        Polsat ok
                        Digi Tv ok
                        Multicanal Hispasat 30°W

Yorum yap

• Usb arkadaşım
                          yazdığım yazıyı iyi okumanı isterim.

Yorum yap

• onu sonra gördüm arkadaşım TASARIMIN yazılımını atmanı söylemiştim
                            kolay gelsin

Yorum yap

• uSb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              altakini bende yükleyemedim olmadı TASARIM arkadaşınkı oldu

Next Super Plus Series SoftCam key file by uzm@n
                              ;
                              valla arkadaş ben gerek tasarım ustanın gerekse uzman ustanın ve gerekse ekurel hocanın yüklüyorum hiç bir sorun yaşamıyorum
                              NEXT YE2000 SUPER PLUS USB li

Yorum yap

• ya şimdi anlayamadığım arkadaş son ikiyazılımdır oluyor geçen ekürel arkadaşada yazılımının olmadığını söylemiştim ben üstadlara çamur atmak için söylemiyorum ya bu son yazılımlardan usb dıch leri değiştirecegiz valla bilmiyorum 10 uncu ay yazılımlarımı ağır geldi usb lere
                                yazılımlar süper emeği geçen arkadaşlara tekrar teşekkür ederim
                                2gb dıch kullanıyorum kıngston

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X