• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

yeni nextler

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• yeni nextler

mach 1 hocam yeni nextler hakkında bilgi verirmisin...saygılar
    ERASLAN
    NEXT D-SMART SATIŞ BAYİİ
    DREAMBOX 500S
    NEXT SUPER CX
    120 LİK MOTORLU ÇANAK

ücretsiz Cccam server için tıkla

Ewet Hocam Bİlgİ Verİrsen Sevenİrİm Saygilar

Yorum yap

8500 modelleri çıkıyor cı fta ve kart girişili 7500 baz benzeri 7500 ün pvr ıda tanıtıldı fuarda ayrıca..
      Pluslarda değişiyor conexant chip yeni board kasa hareketli menulu
      8000 ler 9000 oluyor cı gömülü ve pvr emma2 chipli değişik menulu vs
      nextwave 2 model fta cı çıkıyor ucuz cihaz tercih edenler için
      25000 kaon 2005 benzeri cihaz yeni menulu kasa eski 2005 ile aynı vs vs...
      Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
      http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
      www.nextyazilim.com

Yorum yap

slm
        hocam acaba favori makina hangisi olur acaba.9000 pvr mi
        herkez birgün bjk li olacak

Yorum yap

Next 8000'ler galiba tarihe karışacak, Next firmasına ve kullanıcılara yeni modeller ve özellikle 9000'ler şimdiden hayırlı olsun...

Gelsinler de görelim, yetenekli ve yeni maharetlerle...
          Next 2000X CIS Plus - Diseqc Motor
          Next 5000X CI - Turksat, Hotbird

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır."

"Nice insanlar gördüm, üstünde elbisesi yok; nice elbiseler gördüm, içinde insan yok." Mevlana

"Sevap kazanmak iyilik yaptığının hayır duasıyla, günah kazanmak zarar verdiğinin bedduasıyla olur."

[email protected]

www.konyahasanseyh.com (Lütfen tıklayınız!)

www.pagosking.com (Lütfen tıklayınız)

Yorum yap

spartakus35 Nickli Üyeden Alıntı
            Next 8000'ler galiba tarihe karışacak, Next firmasına ve kullanıcılara yeni modeller ve özellikle 9000'ler şimdiden hayırlı olsun...

Gelsinler de görelim, yetenekli ve yeni maharetlerle...
            8000'ler tarih olmaz onlar birer efsane oldu artık. Ben iki yıldır kullanıyorum ve vazgeçmem

Yorum yap

8000 ler bizim nazar boncuğumuz 9000 lerde çıkarsa onlarıda bağrımıza basarız
              Vu Duo2- Next Machina 3D

Yorum yap

8000 xcam efsanesi bitmez ama cs yabilicek bi cihazdaha alıcam anlaşılan next in modelleri cıkınca bakcaz duruma ama 8000xcam i elden cıkarmayı duşun muyorum ...

Yorum yap

Aynen 8000xcam ve eski plus 7500 ümü bile hiçkimseye vermem ben eldende çıkarmam ilk günkü gibi değerli benim gözümde çünkü...
                  Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

Depo

Next Yazılımları için
                  www.nextyazilim.com

Yorum yap

9000 ler çıksında ondan sonra karar verelim pabucun dama atılıp atılmayacağını bakalım bekleyip göreceğiz.Nasıl özellikler eklenmiş ekstra özellikler fazla herhalde .
                    Bazen şeytan diyorki git yanaş şuna
                    Anlat içinden geçenleri
                    Tut yüreğinden sıkıca ak hayatına
                    Ama nerde bende o yüzsüz yürek...
                    Bizde varsa yoksa gururdan yelek..

Yorum yap

slm
                      arkadaşlar tamam 8000 ler tabiki ilk göz ağrısı.ama bana söyleyin diğer marka receiverlerin 8000 den ne eksiği var.hepsi aynı işi yapıyor.8000 in artısı kart okuyucusu var.fakat diğer özellikleri aynı.örnek olarak 100 ytl ye yumatu bir cihaz aldım şuan emu ile açılan bütün kanallar var.bende 8000 de var ondada aynı kanallar.fakat bu 9000 pvr de card sharing olayı varsa gayet iyi olur.birde fiyatlar uçuk olmassa tadından yenmez

Yorum yap

elinde orjinal kart yoksa ve sadece ilagal serediyosan en ucuz cihaz bile aynı işi goruyor ama elinde kart varsa ozaman anlarsın 8000 in degerini heleki ilk cıktıgı zaman lar kart furyası zamanı neler ceki yoduk kart sok cıkar her sisteme bi modul oooo baya bi eziyet ti 8000 hızır gibi geldi imdada ne zahmetlerden kurtardı fırtınalar kopardı aynı isimde nerdeyse hermarka model cıkardı. emucıktı mertlik bozuldu şimdi karşılaştırıl dıgı cihazı duyunca yorum bile yapamıyorum...

Yorum yap

Hiçkimsede emu yokken bizde vardı
                          Hiç kimse hispesat bakamazken biz tito rom10 auto funlar larla bakıyorduk
                          Hiçbir gömülü cihazda tüm kartlar çalışmazken bizde legal illegaller çalışıyordu
                          Hiç kimse biskrem yokken bizde vardı vs vs
                          Menulere bir sürü ilkler kondu zap hide key menusu rsa lar
                          Yeni fuarda 12-16 kare vs örnekleri ilk denirken xcamlarda yıllar evvel vardı
                          xcampluslarda eualizer flueresan display ilke defa kondu daha millet yeni koyup dünyada ilk diyor vs vs bir sürü şey yaşandı 3 senedir o yüzden ilk çıktığında kendi kategorisinde en iyi cihazdı halada güzel cihaz yoksa 50 euroya aldığın ss2 skystarda aynı yayınları açıyor yada ss2 denen alet en pahalı dreamboxtan 500-600 euroluk cihazdan fazla iş yapıyor şu an böyle kıyaslamalar yanlış yok emu şunu bunu açar vs gibi şeyler gereksiz...

Depo

Next Yazılımları için
                          www.nextyazilim.com

Yorum yap

xcam plusu daha ilk çıktığında aldım 12 aralık2004 de cihaz elimdeydi pişman olmalımıyım sevinmelimiyim.sevgiler
                            no coment

Yorum yap

slm
                              evet dostlar bende 8000 den vazgeçmem.sadece fikrimi yazdım.tabiki ilk lerin tek adresi next.bunu hiç kimse inkar edemez.bende dahil.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X