• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Kumanda iyi çekmiyor

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

evet bencede paylaşım süper olmuş.

Yorum yap

murtiturti kardeş çok teşekkür ederim sensörün yerini belirtiğin için.
      İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
      VU+ SOLO 2
      Popcorn Hour A-210
      TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
      UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
      DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
      NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
      DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
      NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

Lafı mı olur dostlar arsında

Yorum yap

cihazın tek eksisi bu heralde

Yorum yap

Halledelimeyecek şey değil gerçi ama oda nazarlık olsun kay:

Yorum yap

Doktor üstadın bir yazısında bahsettiği 2000 Super serisi için yeni kumandayı alıp kullanan arkadaş varmı acaba. Belki yeni kumanda ile daha iyi sonuç veriyordur.

Yorum yap

sevgili arkadaşlar dün akşam ön panel camını söktüm. sensörün arkasında bir yapışma kauçuk parçası vardı.biraz kalın geliyordu bu yüzden sensör en az 20 derece aşağıya doğru bakıyordu.ben bu kauçuğu söktüm ve sensörü tam düz duracak şekilde ayarladım.şu an eski haline göre % 100 fark etti arkadaşlar.bilgilerinize sunarım.saygılar.

Yorum yap

ta4chu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Doktor üstadın bir yazısında bahsettiği 2000 Super serisi için yeni kumandayı alıp kullanan arkadaş varmı acaba. Belki yeni kumanda ile daha iyi sonuç veriyordur.
                  yeni kumandayı deneme şansım oldu;

*tuş takımı simgeleri PVR yazılıma göre entegre edilmiş.
                  *tuş takımı tıklama daha yumuşak.
                  *diğer kumandanın receiveri görmediği noktalarda yeni kumanda görüyor.

Yorum yap

~~fyt~~ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    yeni kumandayı deneme şansım oldu;

*tuş takımı simgeleri PVR yazılıma göre entegre edilmiş.
                    *tuş takımı tıklama daha yumuşak.
                    *diğer kumandanın receiveri görmediği noktalarda yeni kumanda görüyor.
                    kopya kumandamı nextin orijinal kumandasımı ve nerden aldın kaç ytl bilgi verirseniz memnun oluruz teşekkürler.
                    İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
                    VU+ SOLO 2
                    Popcorn Hour A-210

Yorum yap

arif0571 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      kopya kumandamı nextin orijinal kumandasımı ve nerden aldın kaç ytl bilgi verirseniz memnun oluruz teşekkürler.
                      dün 2 arkadaşıma yeni CX aldırdım
                      yazılımlarını güncellerken deneme fırsatım oldu.

Yorum yap

~~fyt~~ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        dün 2 arkadaşıma yeni CX aldırdım
                        yazılımlarını güncellerken deneme fırsatım oldu.
                        tamam hocam bilgi için teşekkürler yani orijinal kumanda ve yeni çihaz yani öndeki camı değiştirmişler daha açık ve ince bir cam olacaktı.
                        İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
                        VU+ SOLO 2
                        Popcorn Hour A-210

Yorum yap

arif0571 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          tamam hocam bilgi için teşekkürler yani orijinal kumanda ve yeni çihaz yani öndeki camı (yada panel adı her neyse) değiştirmişler daha açık ve ince bir cam olacaktı.
                          yani arkadaşlar yeni seri camı bulsak ve taksak daha iyi bir performans alabilirmiyiz.
                          ve bu cam satılıyor mu? satılıyorsa kaç para bilgi verirseniz sevinirim
                          saygılar
                          Next 2000 CIS Super Plus

Yorum yap

konkat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            yani arkadaşlar yeni seri camı bulsak ve taksak daha iyi bir performans alabilirmiyiz.
                            ve bu cam satılıyor mu? satılıyorsa kaç para bilgi verirseniz sevinirim
                            saygılar
                            yeni seri camı bulsam bende alacağım ama nerde servis olan arkadaşlar burayı okursa ellerinde varsa yazsınlar ama tahminimce yoktur.en azından bilgisi olan arkadaşlarda yazsın.
                            İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
                            VU+ SOLO 2
                            Popcorn Hour A-210

Yorum yap

Arkadaşlar, ben geçen günler Next'in Yüksek kaldırımdaki servisini aradım ve konuyu ilettim bana verilen cevap kumandayı tavana doğru tutmamam gerekiyormuşut: Bende daha önce kullanmış olduğum Next markalı ürünlerde ( 8000 Xcam - 8000 Xcam Plus) bu sorunu yaşamadığımdı gelen cevap: aldığınız yere kumandanızı götürüp değiştirebilirsiniz. Bu cevap sizi tatmin etti mi? Beni değil!!!! Bu markaya ne olduğunu anlamış değilim bundan 3 sene önce sorunlu olan 800 xcam model cihazımı merkezi olan perpaya götürdüğümde garantisine bile bakmadan yenisiyle değiştiriyorlardı, şimdi ise bunca insanın sorun diye bağırması rağmen işi görmezlikten geliyorlar. Marka olmak kolay değildir BMW markası araçlarında fabrika hatası olduğunda cihazları geri çağrıyor ise cep telefonu firmaları sorunlu olan parçaları müşteri talep etmeksizin değişimini yapıyorlarsa NEXT inde yapması gerekir. HAKKIMIZI arayalım burada güç biziz onlar bize bu ürünü satmaya mecburlar ama biz değiliz. Unutmadan 4077 sayılı Tüketici kanunun 4/A maddeside bizim yanımızda....

Yorum yap

trust_x Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Arkadaşlar, ben geçen günler Next'in Yüksek kaldırımdaki servisini aradım ve konuyu ilettim bana verilen cevap kumandayı tavana doğru tutmamam gerekiyormuşut: Bende daha önce kullanmış olduğum Next markalı ürünlerde ( 8000 Xcam - 8000 Xcam Plus) bu sorunu yaşamadığımdı gelen cevap: aldığınız yere kumandanızı götürüp değiştirebilirsiniz. Bu cevap sizi tatmin etti mi? Beni değil!!!! Bu markaya ne olduğunu anlamış değilim bundan 3 sene önce sorunlu olan 800 xcam model cihazımı merkezi olan perpaya götürdüğümde garantisine bile bakmadan yenisiyle değiştiriyorlardı, şimdi ise bunca insanın sorun diye bağırması rağmen işi görmezlikten geliyorlar. Marka olmak kolay değildir BMW markası araçlarında fabrika hatası olduğunda cihazları geri çağrıyor ise cep telefonu firmaları sorunlu olan parçaları müşteri talep etmeksizin değişimini yapıyorlarsa NEXT inde yapması gerekir. HAKKIMIZI arayalım burada güç biziz onlar bize bu ürünü satmaya mecburlar ama biz değiliz. Unutmadan 4077 sayılı Tüketici kanunun 4/A maddeside bizim yanımızda....
                                kumandada bir sorun yok öndeki camın biraz boyası fazla kaçmış ondan yapıyor.
                                İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
                                VU+ SOLO 2
                                Popcorn Hour A-210

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X