• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 HD Minix Internet Machina 25.11.2016 Tarihli Yazılım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

emegi gecenlere tskler..

hafta sonu yoktum..bu aksam geldım cıhazı actım gemen ekrana bılgı verdı yenı yazılım bulundu guncellensınmı guncelledım..
    25/1/2016 oldu -_-
    ÖLÜM Gelmeden YAŞAMIN
    HASTALIK Gelmeden SAĞLIĞIN
    İHTİYARLIK Gelmeden GENÇLİĞİN
    FAKİRLİK Gelmeden VARLIĞIN
    KIYMETİNİ BİL
    YAŞARKEN SEV ve PAYLAŞ

Yorum yap

2 ayda dördüncü yazılım oldu

Cihazın geliştirilmesi için böyle yoğun çalışanlara teşekkürler

Yorum yap

İnternetten güncelledim bende usbye gerek kalmadı.

Yorum yap

yeni yazılımı yüklemeye başladım %100oldu cihazı kapatmayın uyarısında kaldı öyle 15 dk oldu hala aynı nedir acaba sorunu kapatmaya da korkuyorum

Yorum yap

cihazı kapatıp açtımmecburen sorunsuz açıldı yazılım yüklenmiş teşekkürler.

Yorum yap

Bazen sisteme göre yada eski yazılımın versiyonuna göre takılabilir 15 dk beklemeye gerek yoktu normalde netten indirme yükleme süresi 2-3 dk yı geçmez
              Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
              http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
              www.nextyazilim.com

Yorum yap

Tanberg mevcutmu cihazda emu guris nasil oluyor

Yorum yap

Tanberg powervu herşey mevcut emuda keyleri elle giremezsin keyleri netten güncelleyeceksin.Menu-kurulum-yazılım güncelleme- işlem: internetten güncelleme
                  dosya:key kütüphanesi ve softcam olarak yükleyebilirsin
                  Emu açmak kapamak içinde: menu-girişler-şifreli yayın ayarları- sanal E.M.U açık yap kırmızı tuş ile kaydet
                  Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

Depo

Next Yazılımları için
                  www.nextyazilim.com

Yorum yap

Usta son birkaç yazılımdır iptv kalitesi epey düştü düzgün çalışmıyor machina daha iyi çalışıyor iptvde eski yazılımlar daha iyiydi.

Yorum yap

Öyle son birkaç yazılımda iptv lerde eski randıman yok.

Depo

Next Yazılımları için
                      www.nextyazilim.com

Yorum yap

Cccam cok hizli aciyor kanal barinda e2 lerde oldugu gibi sifreleme frekans bilgileri görunmsi gibi bir calisma yapılamaz mi

Yorum yap

Next'lerde infobarda frekans bilgisi daima var diye biliyorum.
                          Mega 180 cm hareketli parabol anten, Sharp beyaz LNB. (30 batı - 105 doğu)
                          DM 900 UHD 4K-Open ATV 6.4, DM 7080 HD, DM 8000 HD PVR

Yorum yap

ali.kinik Nickli Üyeden Alıntı
                            Cccam cok hizli aciyor kanal barinda e2 lerde oldugu gibi sifreleme frekans bilgileri görunmsi gibi bir calisma yapılamaz mi
                            acaba sizin kanalbarı buradaki gibi kapalımı

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=71823
                            burayı inceleyin birde

Yorum yap

merhaba arkadaşlar 2000 machine herşey normal tv görüntü vermiyor çok hdmı kabla denedim ama olmuyor ne yapmam lazım teşekürler
                              وَلَن يُؤَخِّرَ اللَّهُ نَفْسًا إِذَا جَاء أَجَلُهَا وَاللَّهُ خَبِيرٌ بِمَا تَعْمَلُونَ ALLAH CC BÜTÜN YAPTIKLARINIZDAN HABERDARDIR

Yorum yap

ali.kinik Nickli Üyeden Alıntı
                                Herkes bu arkadaşın yazdığını nasılda yanlış anlamış arkadaş info bar yada frekans bilgileri görünmüyor dememiş ki info barda hangi şifreleme sistemiyle açıldığını belirtilmesi anlamında yazmış.
                                Modüllü üyelik özgürlüktür

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X