• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 mini bilgi lütfen acil ?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next 2000 mini bilgi lütfen acil ?

Arkadaslar lunix veya enigma cihazdan vaz gecti. Butcem el vermiyor istesemde . Bu cihaz nasil sizce .hem kullanimi kolay bir aletmis.
    Sunu soracam sadece alet internet machine ozelligine sahip . Youtubeden rahatcana flim izleyebilirmiyiz . Birde ip tv sorunsuz takilmasiz calisirmi ? Son sorum cihaz isinirmi donma yaparmi ve cihazda web browser var yaziyor mesela 720p flim izle gibi sitelerden rahat ca bellekleme sorunu yapmadan izleme yapa bilirmiyim . Baska bir amac yok kullanim icin ailece kullanilacak bir alet . Son sorum uzadi ama kanal gecis hizi nasil bir cihaz nedense bir inceleme vs bulamadim bir turlu ?
    BİR kaç gün içinde almak istiyorum ..

flexflex Nickli Üyeden Alıntı
    Arkadaslar lunix veya enigma cihazdan vaz gecti. Butcem el vermiyor istesemde . Bu cihaz nasil sizce .hem kullanimi kolay bir aletmis.
    Sunu soracam sadece alet internet machine ozelligine sahip . Youtubeden rahatcana flim izleyebilirmiyiz . Birde ip tv sorunsuz takilmasiz calisirmi ? Son sorum cihaz isinirmi donma yaparmi ve cihazda web browser var yaziyor mesela 720p flim izle gibi sitelerden rahat ca bellekleme sorunu yapmadan izleme yapa bilirmiyim . Baska bir amac yok kullanim icin ailece kullanilacak bir alet . Son sorum uzadi ama kanal gecis hizi nasil bir cihaz nedense bir inceleme vs bulamadim bir turlu ?
    BİR kaç gün içinde almak istiyorum ..
    - Youtube'de film izleyebilirsin.
    - Ip TV'yi rahatça kullanabilirsin.
    - Çok fazla zapping veya diğer uygulamaları kullanmazsan cihaz hiç ısınmaz.
    - Cihaz üzerinde Web Browser yoktur.
    - Kanal geçiş hızları gayet iyi durumdadır.

Yorum yap

hocam merhabalar ..

bir kaç bir şey daha sormak istiyorum mesela youtubeden 2 3 saatlik bir flim 1080p yada 720 p rahatlıla izliyebilirmiyim bellek yetersiz vs diye uyarı hata vermez dimi ?

birde şunu sormak istiyorumc cihazın üstündeki tuner nasıl dır. oturduğum sitede merkezi sistemle sorun yaşarmıyım zayıf snyal vs diye şuanki uydumda sorun yok jameson 3003 te mesela . yada eksik kanaal vs çıkmaz dimi ?

yazın sıcaklar da cihaz donma yapmaz dimi zaten evde kullanılacak zap yapılır ip tv izlenir en fazla

youtuebeyi ben kullanırım genelde ? web tarayıcısı keşke olsaydı ?

son sorumda görüntü kalitesi nasıl hangi cihaza benzer piyasadaki ali chipsetli cihazları pek beğenmiyorlar bundaki de öylemidir ?

Yorum yap

flexflex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        hocam merhabalar ..

bir kaç bir şey daha sormak istiyorum mesela youtubeden 2 3 saatlik bir flim 1080p yada 720 p rahatlıla izliyebilirmiyim bellek yetersiz vs diye uyarı hata vermez dimi ?

birde şunu sormak istiyorumc cihazın üstündeki tuner nasıl dır. oturduğum sitede merkezi sistemle sorun yaşarmıyım zayıf snyal vs diye şuanki uydumda sorun yok jameson 3003 te mesela . yada eksik kanaal vs çıkmaz dimi ?

yazın sıcaklar da cihaz donma yapmaz dimi zaten evde kullanılacak zap yapılır ip tv izlenir en fazla

youtuebeyi ben kullanırım genelde ? web tarayıcısı keşke olsaydı ?

son sorumda görüntü kalitesi nasıl hangi cihaza benzer piyasadaki ali chipsetli cihazları pek beğenmiyorlar bundaki de öylemidir ?
        - Bu sorularınızın en iyi cevabını alıp kullanınca görürsünüz. Zaten 14 gün süreniz var, beğenmezseniz yeniden iade edersiniz.

Yorum yap

Normal şartlarda zapping yapınca her cihaz ısınır mı? Fazla zapping yapmazsanız cihaz ısınmaz demişsiniz de.
          Mega 180 cm hareketli parabol anten, Sharp beyaz LNB. (30 batı - 105 doğu)
          DM 900 UHD 4K-Open ATV 6.4, DM 7080 HD, DM 8000 HD PVR

Yorum yap

Cihazın ısınmasına fazla kafa yormayın. 30 derece sıcakta next minix mavi kullandım, ateş gibi olurdu buna rağmen bir sorunla karşılaşmadım. Bu cihaz onun yanında soğutucu gibi kalır. Cihazları fazla zorlarsanız tabiki ısınır, bilgisayarlarda ki fan bunun için değil mi?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X