• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Serisi 17.6.2008 Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• canertaner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam şuan next cx super cihazımın softcamıne ırdeto 2 keyi atsam açarmı?Ha bide yazılımın üstüne softcam atsam autoluğunu kaybedermi?(polsat)
    Sen kendine ya macera arıyorsun yada elin boş vakit geçirmeye çalışıyorsun. Yeni yazılımda bu ikisi de auto zaten. :alalal:

Yorum yap

• hocam yazılımda irdeto 2 le açmayan kanallar var.bu açılmayan kanalların keyini atsak açarmı diyorum bunda kızıcak ne var

Yorum yap

• thr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        usb cihaz takılı iken de arkadan açıp kapattım 1-2-3-4-5-6-7 die 98 e kadar saydı sonra save die bi yazı geldi cihazın kendi ekranına kumandadan hiç bi müdahele edemiyorum arkadan kapatıp açtım şimdi cihazın ekranında 0 simgesi war ve hiç bi şekilde müdahele edemiyorum kumandadan ekran ise simsiyah
        Arkadaşım SAVE işlemi biraz zaman alır.Sen sanırım beklemedin ve resetledin.İstersen bir daha USB den yazılımı at ve sonuna kadar bekle cihaz kendini bootlar.
        [evil]Next 2000 CIS Super Plus[/evil] GÜNEŞİN IŞILTILI MUHTEŞEM DOĞDUĞU VE ESRARENGİZ BATTIĞI GÜNEŞ DİYARI

QOMMAGENE DİYARI

Yorum yap

• Yeni Yazılım

Ustalara yeni yazılım sonsuz teşekkürler,daha yuklemedim ama akşam deneyecegim bir önceki test yazılımıydı umarım rayına oturmuştur.
          [evil]Next 2000 CIS Super Plus[/evil] GÜNEŞİN IŞILTILI MUHTEŞEM DOĞDUĞU VE ESRARENGİZ BATTIĞI GÜNEŞ DİYARI

QOMMAGENE DİYARI

Yorum yap

• bir önceki tps test yazılımıydı başarılı oldu sayılmaz çöktü tps ama inş. bidahaki başarılı olacak

Yorum yap

• Biraz formdan uzak kaldık neler olmuş neler! Emeği geçenlere teşükkürler. ellerinine emeğinize sağlık.

Yorum yap

• Teşekkürler. 2 saatte 11 mesaj gönderilmiş. Vay be....

Yorum yap

• :bravo::bravo::bravo::tr:Biraz formdan uzak kaldık neler olmuş neler! Emeği geçenlere teşükkürler. ellerinine emeğinize sağlık.

Yorum yap

• arkadaslar cx super plus a yukledım ama eurosportlar acmıyor?? neden acaba??

Yorum yap

• canertaner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      hocam yazılımda irdeto 2 le açmayan kanallar var.bu açılmayan kanalların keyini atsak açarmı diyorum bunda kızıcak ne var
                      Yok kızmıyorum sadece kızmış gibi yapıyorum.
                      Irdeto2 ile açılanlar hangisi bende merak ediyorum. :ehehe:

Yorum yap

• Emegi geçenlere teşekkürler.
                        Bu Günü Düşünürüm,Dün Geçti,Yarın varmı? Gençligime'de Güvenmem,Ölen Hep İhtiyarmı?

TAKO 2000 DEN FORUM DOSTLARINA SEVGİLER

Yorum yap

• teşekkürler

teşekkürler ve kolay gelsin

Yorum yap

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı
                            Yok kızmıyorum sadece kızmış gibi yapıyorum.
                            Irdeto2 ile açılanlar hangisi bende merak ediyorum. :ehehe:
                            valla ne yalan söyliim bende merak ettim view ları kastediyor olmasın

Yorum yap

• Ellerine sağlık @mach1.....

Yorum yap

• herkesin aklı fikri uçkurunda :ehehe::ehehe::ehehe::ehehe:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X