• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

9000ultra ve 150 cm çanak

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

nuric Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    teşekkürler bir problemle karşılasırsam yazarım.
    Bulunduğun İli de yazmayı unutma! Enlem ve Boylam için

Yorum yap

evet önemli bir ayrıntı tamam onuda yazarım ..selamlar

Yorum yap

evet önemli bir ayrıntı tamam onuda yazarım ,sizlerin böyle yardımcı olma düşünceleriniz gerçekten taktir edilecek bi durum sağolun..selamlar

Yorum yap

sampiyon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          arkadaşım V-Box bagımsız kullan uyduları hafızaya al sonra çok rahat edersin bende V-Box kullanıyorum uydular hafızada kayıtlı motor limit derdi kalmadı önceden makina hafızada her yazılımda resetden sonra uydu ayarlıyordum şimdi artık o iş yok tavsiyem bagımsız kur V-Box sı saygılar
          baktım sorun çözülmüyor bende aynen öyle yaptım bağımsız kurdum kullanıyorum ilgi için teşekkürler
          Vu+ Solo SE V2+dreambox 500s+goldmaster 9600 cıp+infinity 2.65 loder

Yorum yap

sametantalya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            baktım sorun çözülmüyor bende aynen öyle yaptım bağımsız kurdum kullanıyorum ilgi için teşekkürler
            bagımsız olunca yayınlarda sinyalde biraz yükseliyor ve aynı zamanda cihaz resetlendiginde uydu ayarada gerek yok çok iyi yapmışşın arkadaşım saygılar

Yorum yap

anten yarın gelecek yozgat için sıfır nokta acaba hangi uydudur..

Yorum yap

nuric Nickli Üyeden Alıntı
                tasarım hoca bügün cevap yazar anteni kendinmi kuracan yoksa bi ustayamı kurduracan arkadaşım

Yorum yap

nuric Nickli Üyeden Alıntı
                  Bulunduğun ilin Enlem ve Boylamı:
                  Yozgat.........34:48 E39:50 N

Buna göre sizin bulunduğunuz ilin kuşak uydusu Eutelsat Sesat 36.0°E veya 33.0°E Eurobird3 Uydusuna göre ayarlamanız gerekir.

Yorum yap

tasarım Nickli Üyeden Alıntı
                    Bulunduğun ilin Enlem ve Boylamı:
                    Yozgat.........34:48 E39:50 N

Buna göre sizin bulunduğunuz ilin kuşak uydusu Eutelsat Sesat 36.0°E veya 33.0°E Eurobird3 Uydusuna göre ayarlamanız gerekir.
                    tasarım hocam benim 150 mega yı usta kurdugunda Eutelsat Sesat 36.0°E ya göre kurmuştu ankara acaba dogrumu astrada bazı tpler 10058le geliyor acaba dogrumu antenler teras çatıda Enlem ve Boylamı

Yorum yap

tasarım ve şampiyon üstadlar teşekkürler çanak antanim geldi tv ciler 70 ytl istiyorlar tüm parçaları var maunt,pozisyoner(18inç),v-box ben kendim kurmaya çalışacağım yardımcı olurmusunuz

Yorum yap

üstadım mauntu ve pozisyoneri çanağa monte ettim v-boxu çalıştırmadan önce çanağı 36 dereceye ayarlamak için pozisyoneri kullanmadan elle 36 dereceyi bulmak ve yüzdesiniayarlamakmı gerekiyor

Yorum yap

üstadım mauntu ve pozisyoneri çanağa monte ettim v-boxu çalıştırmadan önce çanağı 36 dereceye ayarlamak için pozisyoneri kullanmadan elle 36 dereceyi bulmak ve yüzdesiniayarlamakmı gerekiyor
                          evet arkadaşım benim anteni kuran usta 100usd aldı ve 36 doguya göre ayarladı 68 derece dogu dan 43 batı arası uyduları alıyorum sadece 23derece dogu yok

Yorum yap

way be 100 dolar ha..bizimki yine insaflı söylemiş,yalnız ayar için bir uzatma çubuğu gerekiyor pozisyonerin yerine kullanmak için yarın onu temin edebilirsem sanırım bu işi başaracağım

Yorum yap

Başaramayacak bir şey yok. Cihazın var, antenin var, motorun var, bulunduğun ilin enlem ve boylamı var ee daha ne bekliyorsun. Buraday yardıma hazır bir sürü arkadaşın da var. Takıldığın konu olursa yazmaya devam et.

Yorum yap

way be 100 dolar ha..bizimki yine insaflı söylemiş,yalnız ayar için bir uzatma çubuğu gerekiyor pozisyonerin yerine kullanmak için yarın onu temin edebilirsem sanırım bu işi başaracağım
                                kolay gelsin arkadaşım

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X