• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Adsl Ucuyor.!!Proxy Ayarlarını degistirdin Hızdan Ucun Deneyin(Mach1 Foruma Özel).!!

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

arkadaşım bu toolls tam olarak nerden gireceğim

Yorum yap

bendenedim msn ye açmıyor

Yorum yap

ok..

Yorum yap

üstad türkcesini yazarmısın bi zahmet,teşekkürler.

Yorum yap

Ben şahsen önermem bu ıp adreslerini dolandırıcılar kullanıyor genelde ondan kullanmak sağlıklı değil.

Yorum yap

benim ağ bağlantısı ile bağlı proxy ayarlarını değiştirebilirmiyim kendi bilgisayarımda

Yorum yap

mehter34 Nickli Üyeden Alıntı
                üstad türkcesini yazarmısın bi zahmet,teşekkürler.

Arkadaşlar türkçesi İnternet sayfasından ''araçlar'' ı açın ordan internet seçeneklerini açın ''bağlantıları'' tıklayıp ''yerel ağ ayarları'' açın ''proxy sıunucusu'' altta oraya "Adress" e 195.175.37.72 yazın. "Port" a da 80
                yazın.
                hepsi Bu ben denemedim ama Evde deneyeceğim sonucu yazarım....

Ama arkadaşın dediği gibi güncel ipleri kullanırsanız iyi olur Emre arkadaşın verdiği linkten güncel ipleri öğrenebilirsiniz...
                sadece 6 kişi lazım bana bu linkle

bite fight buda altın lazım

bana yarışçı lazım tıklayın bakalım

Yorum yap

Beyler buradaki proxy ile alakalı bilgiler maalesef yanlış.Proxy nin hıza etki edeceğini düşünen arkadaşlar yanılıyor... Bağlantı hızınız ne ise odur. Başka birşey aramayın. Proxy tamamen "Internet üzerindeki yerel bir ağ (ya da Internet’ e bağlı bir bilgisayar) ile, dış dünya arasındaki ilişkiyi sağlayan bir yardımcı geçiş (gateway) sistemidir. " Bunun dışında başka birşey aramayın..

Yanlış bilgilendirmeye mahal vermiyelim arkadaşlar... Olayı kaynağından öğrenelim...

Selamlar...
                  NO COMMENT

Yorum yap

yanlış bilgi

*çirkin* Nickli Üyeden Alıntı
                    Arkadaşlar türkçesi İnternet sayfasından ''araçlar'' ı açın ordan internet seçeneklerini açın ''bağlantıları'' tıklayıp ''yerel ağ ayarları'' açın ''proxy sıunucusu'' altta oraya "Adress" e 195.175.37.72 yazın. "Port" a da 80
                    yazın.
                    hepsi Bu ben denemedim ama Evde deneyeceğim sonucu yazarım....

Ama arkadaşın dediği gibi güncel ipleri kullanırsanız iyi olur Emre arkadaşın verdiği linkten güncel ipleri öğrenebilirsiniz...
                    beyfendi yanliş bilgi verme lütfen vermiş olduğun bilgiyi takip edersen nerde yanlış olduğunu ve yanlış bilgi verdiğini

Yorum yap

cımsky Nickli Üyeden Alıntı
                      beyfendi yanliş bilgi verme lütfen vermiş olduğun bilgiyi takip edersen nerde yanlış olduğunu ve yanlış bilgi verdiğini
                      benım vereceğim türkçe çeviri bu peki nasıl olacak türkçesini isteyen arkadaşlar var verde bari hem ben öğreneyim hemde diğer isteyen arkadaşlar yanlış bilgi dedin bari doğrusunuda soylede yanlışı bilelim...
                      sadece 6 kişi lazım bana bu linkle

bite fight buda altın lazım

bana yarışçı lazım tıklayın bakalım

Yorum yap

bende çıkana bir bakın
                        ya bu site yanlış ölçüyor yada bu proxy olayı manyak bişi :P

Yorum yap

SweetHome Nickli Üyeden Alıntı
                          bende çıkana bir bakın
                          ya bu site yanlış ölçüyor yada bu proxy olayı manyak bişi :P
                          hey maaşallah be

Yorum yap

Wildermess Nickli Üyeden Alıntı
                            hey maaşallah be
                            hehehehee....

ya güldürmeyin arkadaşlar... yapmayın... Moderator arkadaşlar bu olaya bi el atın derim.. Böyle saçma konuları kapayalım..

Yukarıda belirttim arkadaşlar kesinlikle proxy ile hızın alakası yok.. Hala bu konuyu uzatmaya gerek yok.. suni gündem yaratmayın..
                            NO COMMENT

Yorum yap

arkadaşlar bu cybernet ıvır zıvırın yaptığı bir test
                              yani tamamen bir aldatmaca. Çirkin sana bi sözüm yok. Sakın yanlış anlama.
                              Bu tarz şirketler sanki kendileri daha hızlı hizmet sunuyormuş gibi gösteriyor.
                              tıpkı 50 watt rms olan bir hoparlör sistemine 4000 watt pmpo şeklinde yazanlar gibi.

Yorum yap

zaten oradaki hıza göre benim net hızlanmadı gerçekçi değil.. aynı hızdasın sonuçta sanırım bu proxy serverin hızını ölçüyor

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X