• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

emu atamiyorum!

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

yok degrli karedesim....sonradan takdirmadim...

Yorum yap

Akinci1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      yok degrli karedesim....sonradan takdirmadim...
      dostum kullandığınız comportu başka bir aygıt veya programda kullanıyorsanız görev yapmıyor olabilir başka com kullanmanız gerekir
      next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

yenisayfa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        dostum kullandığınız comportu başka bir aygıt veya programda kullanıyorsanız görev yapmıyor olabilir başka com kullanmanız gerekir
        Hocam ,baska bir olay icin kullanmiyorum,sadece aliciya program yada dosya atiyordum...ki su an mumkun olmuyor.ayrica ilk sayfadan yazdigim gibi tum secenek ve degerli arkadaslarin onerilerini uyguladim ama sonuc yok.
        baglantiyi (PC ve Alici) yapma esnasinda cihazin paneli donup, baglanti yarida kesilip hata mesaji veriyor.

Yorum yap

Akinci1 Nickli Üyeden Alıntı
          Hocam ,baska bir olay icin kullanmiyorum,sadece aliciya program yada dosya atiyordum...ki su an mumkun olmuyor.ayrica ilk sayfadan yazdigim gibi tum secenek ve degerli arkadaslarin onerilerini uyguladim ama sonuc yok.
          baglantiyi (PC ve Alici) yapma esnasinda cihazin paneli donup, baglanti yarida kesilip hata mesaji veriyor.
          formattan sonra winrarı yükledinizmi pc ye
          next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

evet efendim...Winrar ve WinZip,i...

Yorum yap

DEĞERLİ ARKADAŞLAR
              Yazmış olduğunuz sorunu ben bizzat yaşadım ve çözdüm
              yardımım olursa sevinirim. aylarca uğraşmama 4 adet rs232 kablo değiştirmeme rağmen
              tesadüfen hafızayı yedekledim tekrar denedim sorunsuzca yüklendi
              belli bir yazılım ve *** yüklemesi yapınca yine aynı problemi yaşadım ve aynı şekilde sorun çözüldü
              sadece hafızayı yedekledim.
              herkese iyi günler dilerim.

Yorum yap

Nasil....ayrintili anlatirmisiniz lutfen?
                Ben cihaz ve pc baglantisini saglayamiyorom, gereken tum islemleri yapmama ragmen...! yani editor(pc link 2.0) ile bilgisayar ,bir birine baglanmiyor....

Yorum yap

hasmet72 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  DEĞERLİ ARKADAŞLAR
                  Yazmış olduğunuz sorunu ben bizzat yaşadım ve çözdüm
                  yardımım olursa sevinirim. aylarca uğraşmama 4 adet rs232 kablo değiştirmeme rağmen
                  tesadüfen hafızayı yedekledim tekrar denedim sorunsuzca yüklendi
                  belli bir yazılım ve *** yüklemesi yapınca yine aynı problemi yaşadım ve aynı şekilde sorun çözüldü
                  sadece hafızayı yedekledim.
                  herkese iyi günler dilerim.
                  ya aynu sorun bende de var şunu ayrıntılı anlatırmısın
                  cihazım 8000xcam neyaptımsa olmadı kabloyu değştirdim .hatta başka bilgisayarda denedim olmadı
                  bilgisayar cihazı görmüyor

Yorum yap

hasmet72 ....bekliyoruz....

Yorum yap

cihazım 8000 xcam emu dosyasını cihaz almıyor. rs 32 kablosu ile cihazı bigisayara bağlıyorum . emu dosyasını indirip cihaza yükleme yapmak istyorum, cihazı arkadan açıp kağatıyorum ancak hiç bir şey olmuyor.hata sinyali de gelmiyor. kabloyu değiştirdim, başka bilgisayarda denedim ama olmadı. bu arada diğer dowlander proğramları ilede yükleme yapmak istedim olmadı. lütfen yardım .

Yorum yap

Degerli omas ,hasmet72 bisey soyleyip gerisini getirmemis ...bekliyoruz....

Yorum yap

arkadaşlar bildiğim kadarıyla işlemcisi çift çekirdekli bilgisarlarda bu problem yaşanıyor.tek çekirdekli bilgisarda deneyin.
                          http://

Yorum yap

[QUOTE=planet6;405490]arkadaşlar bildiğim kadarıyla işlemcisi çift çekirdekli bilgisarlarda bu problem yaşanıyor.tek çekirdekli bilgisarda deneyin.[/QUOT

bilgisayarım tek işlemcili. ayrıca yaklaşık 3-4 yıldır sorunsuz yazlım atabiliyordum . ama şimdi olmuyor.

Yorum yap

aynenn katiliyorum...ben de 4-5 yil sorun yasamadan ,yazilim...k/e/y dosyasi ;yukledim....ama simdi yapamiyorum.

Yorum yap

arkadaşlar aynı sorun şmdi bende oldu. ben çözdüm.
                                çözümü şu şekilde bilgisayarım sağ tıkla özellikler donanım , aygıt yöneticisi. burdan bağlantı noktaları (com ve ltp) açın com1 ve com2 kaldırın ve arkasından tekrar yükleyin
                                ben sorunu o şekilde çözdüm

umarım sizde çözersiniz
                                çözebilen yada çözemeyen arkdaşlar yazsın sonucu görelim birlikte.
                                Not: benim antivirüs programımım kapalıydı.....(bu işi yaparken)
                                oyun oyna, trt çocuk
                                matrak futbol

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X