• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

star tv uydu listesinden silin

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• star tv uydu listesinden silin

starmı güçlu yoksa miletmi gösterelim str tv udu listesinden siliniz ans şifresiz veryor fakat star şifreli veriyor milet dsmart alsın diye
    her kes uydu listesinden sıtar silsin
    *Öleceğiz Birgün Gömecekler,
    Birkaç Gün Övecekler,Kalan Malını Bölecekler,
    (Memnun Kalmayıp Sövecekler)

star tvyi reklam verenlere şikayet edeceksin onlar yapacak gerekeni sen istediğin kadar sil rezil şekilde yönetilen bi ülkede bu olmaz adam kanalı bedavaya satın aldı babasının hayrınamı kaşı gözüne sevdamı yok sadece şampiyonlar ligi için aldı o zaman elinden ne gelir

Yorum yap

Mİlyonlar protesto ederse bak ne olur

Yorum yap

star tv de sattı demek...

Yorum yap

tüm kalbimle destekliyorum ve starı listemden siliyorum.

Yorum yap

bu konuda size katılıyorum arkadaşlar.... irademiz yok sayılıyor

Yorum yap

arayınız tepkiniz varsa bizzat gösteriniz ben gibi

star tv= 0212 4780787

Yorum yap

türkiyenin ilk ozel kanalı ole pat diye neyi siliyon ahada toplam 7 kişi yazmış silmis starın sahibininde cok umrundaydı bırakın allah askına reklam bunlar

Yorum yap

onlarparaya doymazlar hukumetler bıle baş edemıyor gözünü toprak doyursun

Yorum yap

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=39784

dün akşamki star tv nin yaptığı terbiyesizlikten dolayı protosto amacıyla doğan gurubuna ait tüm frekanslar listeden çıkartıldı,bundan sonrada benim listelerimde yer almayacak,ayrıca kendi cihazlarımdanda bu guruba ait tüm kanalları temizledim,tüm uydusever dostlarada bu şekilde tavsiye ediyorum,saygılarımla...

Yorum yap

arkadaslar stara protesto ederken anstvye de T E Ş E K K Ü R etmeyı unutmayın
                      NEXT YE 2000 DPCISPLUS+MOTORLU ÇANAK(1,50) + ATLANTA G3 SMARTBOX+SPYBOXS11 4K + DSMART +DİGİTÜRK +TÜRKSAT HELLASSAT... ASTRA...EUTELSAT16...HORDBIRD..................HİS PASAT....GEL KEYFİM GEL

Yorum yap

çoğu yabancı kanal bu maçları şifresiz veriyor.gözü parayla kanlanmış aydın doğan türk milletini sömürmeye devam ediyor.akıllı olup bunlara para kaptırmayalım.ama sonu yakındır,başkan yakında onun ipini çeker.starı ve onun diğer kanallarını siliyorum.en büyük ntvspor

Yorum yap

ya arkadaşlar bıss şifresini dün vermedimi star hiç kimse izleyemedimi
                          ama normal anten şifresizdi

'' Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yok.''
                          '' Nice elbiseler gördüm, içinde insan yok."

Yorum yap

yok arkadaşım izleyemedi bende dün asradaki premiyer 11720-27500 bakıyım dedim birde baktım türkçe yayın haberiniz olsun fb asradaki uydusu olanlar birdahakine baksın

Yorum yap

arkadaşlar bunlar aralarında toplantı yapıyorlar ne yapsak ne etsek dsmartın satışını artırsak baktılar satışlar durdu şimdide bu yolla millete cihaz satmaya çalışıyorlar altı üstü bi maç değilmi tak uyduruk bi anten havadan izle hazır oda şifreli değilken bunu yazınca şimdi o da akıllarına gelmiştir

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X