• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

30800 avrupa kupası yardıııımmmmm

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 30800 avrupa kupası yardıııımmmmm

arkadaşlar kafayı sıyırmak üzereyim yardıııımmmmmm
    30800 cihaza yapmadığım birşey kalmadı yazılanlar haricinde bilgi verebilecek varmı yardım bekliyorum emuyu açtım 1ff9 satırını değiştirdim , diğer ******* sıfırladım, yeni yazılım attım, makinayı resetledim, atv yi sildim yeniden yükledim... v.s başka varmı fikri olan

kardes birde 1FFF yapda dene benimde cihaz yeni elime geldi deneyeyim sana ayrintili bilgi veririm kolay gelsin

Yorum yap

eger 1fff olmadıysa ident ti 000000 olarak gir
      atla:ŞEREFTİR SENİ SEVMEK SENLE AGLAYIP GÜLMEK GALATASARAY SEVGİSİ SURECEK SONSUZADEKatla:

Yorum yap

Modellerinde Kumanda üzerinden Menu Kullanıcı ayarları seçeneği üzerinde 6382 tuşayınız ke.y. menusu açıldıktan sonra kumanda üzerinde bulunan TV/Radyo/FAV tuşuna basınız ve karşınıza gelen Edit-No menulu ke.y. bölümünün No : 001 Provider : 000100 index : 00 satırı üzerinde ok tuşuna basınız karşınıza gelen menuye ------------------***lerini giriniz ve k.e.yleri girdikten sonra menu üzerindeki ok seçeneği üzerinde kumanda üzerinden ok tuşuna basarak çıktıktan sonra izlemek istediğiniz atv hemen açılacaktır.

bunlari yapmisan cihazi faprika yarlarina cevir bende oldu aciyo sorunsuz izliyorum son yazılımı atmyı unutma ama kolay gelsin

Yorum yap

Gold Master 30800 FTA uydu alıcısının yazılımını bulabilirmisinz. Şimdiden teşlekkürler !!!

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X