• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

1 Kasim 2008 GÜnÜ Sabİt Telefonlari Susturuyoruz.

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

4.hatımla katılacağım bu duyarlılığa pos geçersem arada bir takarım birini.

Yorum yap

bende sabit telefonu kullanmayacağım ve içtenlikle destskliyorum

Yorum yap

bu olayı aslında sadece forumda dehil eşimizle dostumuzla ardaşlarımlarımız la ne kadar ğeniş bir kitle ile yaparsak sesimiz duyrulur tabi birde şöyle bir hesap var 14,50 x 10,000,000 abonne =145,000,000 ytl oda eder eski para ile 145,trilyon bedava para demek telekom vazgecermi sizce .

Yorum yap

Aynen destekliyorum....
          Artık uyanmamız gerek...
          Hatta sabit telefonlar ile ADSL hattının kapatılması ile ilgili bir kampanya düzenlense de ona da katılsam.... inek gibi sağılıyoruz...

Yorum yap

arkadaşlar gsm operatörlerinde de sabit ücret konusu var. gsm operatörleride vergi alıyo 20ytl fatura geliyosa vergilerle birlikte 50 ytl oluyo bu hep böyle. ttnin sabit ücreti cebine attıgı gibi bi durum söz konusuysa gsm operatörlerinin ne farkı var..

ayrıca ben hukuk ögrencisiyim kanunlara göre bu dolaşan mail bildigim kadarıyla hem haksız rekabete girer hem de hakarete. eger Türk Telekom bu konuyla ilgili harekete geçmişse ki geçmiştir diye düşünüyorum ozaman bunu yayan kişiler ceza alır tahminimce. yaymayın başınıza bela almayın :no:

Yorum yap

Aynen katılıyorum.

Yorum yap

candan katılıyorum umarım bir yerlere ulaşır
                :tr::tr::tr::tr::tr::tr:

Yorum yap

elektrik faturalarınıza birde bakın 27 liralık tüketim 55 ytl ödeme

Yorum yap

Ben o işi çoktan çözdüm arkadaşlar. Telefonu tamamen iptal ettirdim. Çok şükür kurtuldum. Darısı Milletimize. Ancak bu şekilde akılları başlarına gelir belki....

Yorum yap

Ayni kampanyaların elektrik, su ve diğer GSM'ler içinde düzenlenmesi gerekir... En azından şöyle yılda örneğin her ay, veya 15 günde bir gibi bir düzenleme olsa karları 365'te 24oranında düşecek demektir.

Yorum yap

arkadaşlar herkes katılsın lütfen adamlar resmen bizleri soyuyorlar.

Yorum yap

bende destek liyorum konuşmadan üçretmi alınır ogün dükyanı ve evi kobloyu çıkarcam

Yorum yap

Bu hareket bilinçli kullanıcının direnişidir...

Bu kampanyayı destekliyorum. Bu hareket bilinçli kullanıcının direnişidir...
                            Next 2000X CIS Plus - Diseqc Motor
                            Next 5000X CI - Turksat, Hotbird

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır."

"Nice insanlar gördüm, üstünde elbisesi yok; nice elbiseler gördüm, içinde insan yok." Mevlana

"Sevap kazanmak iyilik yaptığının hayır duasıyla, günah kazanmak zarar verdiğinin bedduasıyla olur."

[email protected]

www.konyahasanseyh.com (Lütfen tıklayınız!)

www.pagosking.com (Lütfen tıklayınız)

Yorum yap

tam destek sonsuz destek tel borcu yüzünden evi teli 2 aydır kapalı zaten

Yorum yap

ben kesinlikle katılmıyorum neden diyecek olursanız telekom gibi ekonomik kriz döneminde bile 2 milyon ytl kar eden bi kuruluşu yok pahasına verirken kimsenin sesi çıkmadı ama yabancılar komutayı ele geçiripte ceplerimizi doğrudan soymaya başlayınca yeni mi uyandınız ben bu yüzden hiç bi şekilde katılmayacam çünkü bu bize müstehak yani hakettik atalarımız bu konuda da çok güzel söylemiş "Geçti Bor'un pazarı sür eşeği Niğdeye "

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X