• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

key auto ile ilgili

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Tamam Arkadasim Tsk Saolasin Bilgi Icin

Yorum yap

Peki Ne Yapmak Lazim Arkadas .ilgi Icin Tsk

Yorum yap

fari Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Peki Ne Yapmak Lazim Arkadas .ilgi Icin Tsk
        verdiğim lingden softam key at

Yorum yap

selamin aleyküm ustalar

daha önceki yazilimlarda bende tps auto update olmuyordu ama key auto yapabiliyordum premiere de.
          simdiki en son yazilim la softcam key var makinada ama auto update yapamiyorum.keyler degistimi yeniden softcam yüklemem gerekiyor.öceden auto ila geri aciliyordu. yanlislik bende midir yoksa kacirdigim bir konu mu vardir acaba

saygilar

Yorum yap

bigdayit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            selamin aleyküm ustalar

daha önceki yazilimlarda bende tps auto update olmuyordu ama key auto yapabiliyordum premiere de.
            simdiki en son yazilim la softcam key var makinada ama auto update yapamiyorum.keyler degistimi yeniden softcam yüklemem gerekiyor.öceden auto ila geri aciliyordu. yanlislik bende midir yoksa kacirdigim bir konu mu vardir acaba

saygilar
            yukarıdaki mesajları okursan cevabını tasarım hocam vermiş yani otolar çökmüş durumda şu an
            BU VATAN HEPİMİZİNDİR VE HEP BÖYLE KALACAKTIR

EĞER İNSANIM DİYORSAN ÖNCE SEVMEYİ ÖĞRENİN
            ÇÜNKÜ SEVGİ ANAHTARI TÜM KÖTÜLÜK KAPILARINI KAPATIR İYİLİK KAPILARINI AÇAR

Yorum yap

uyducubaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              yukarıdaki mesajları okursan cevabını tasarım hocam vermiş yani otolar çökmüş durumda şu an

sen demeden de okumustum birader. dikkat edersen polsat next diyor.benim sorum premiere ile ilgili idi.önceden de polsat lari update liye miyordum zaten :ters:

Yorum yap

Merhaba arkadaslar,

bilmek istedigim bi konu var!
                bu son zamana kadar sifre cözme isini benim cihazda eger bi kanal kapandiginda cihaz otomatik yapiyordu key update i tusladigimda.ancak bu son zamanda bu islem olmuyor ve biz hafta sonlari hep yeni softcam yada elle sifreyi guncell duruma getirmek zorunda kaliyoruz.
                sorum ise neden artik otomatik system olmuyor?

cevablarsaniz sevinirim
                slmlar evo

Yorum yap

evoturka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Merhaba arkadaslar,

bilmek istedigim bi konu var!
                  bu son zamana kadar sifre cözme isini benim cihazda eger bi kanal kapandiginda cihaz otomatik yapiyordu key update i tusladigimda.ancak bu son zamanda bu islem olmuyor ve biz hafta sonlari hep yeni softcam yada elle sifreyi guncell duruma getirmek zorunda kaliyoruz.
                  sorum ise neden artik otomatik system olmuyor?

cevablarsaniz sevinirim
                  slmlar evo
                  mesela hangi kanalı açmak istiyorsunuzda açmıyor.bir kaç örnek verirmisiniz.
                  İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
                  VU+ SOLO 2
                  Popcorn Hour A-210
                  TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
                  UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
                  DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
                  NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
                  DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
                  NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

mesela astradan ben premiere izliyordum
                    eskiden key auto update ile direk aciliyordu kapandigi an simdi ise ja yeni softcami yuklemem lagzim yada elle keyi vermem lagzim.
                    bu hep böyle mi kalacak yada eski yönteme donecekmi?
                    yardimci olursaniz sevinirim
                    slmlar evo

Yorum yap

mesela astradan ben premiere izliyordum
                      eskiden key auto update ile direk aciliyordu kapandigi an simdi ise ja yeni softcami yuklemem lagzim yada elle keyi vermem lagzim.
                      bu hep böyle mi kalacak yada eski yönteme donecekmi?
                      yardimci olursaniz sevinirim
                      slmlar evo
                      arkadaş premiere key auto update olayı çüktü haberin yokmu.sistem güçtü yani.softcam atarak ancak seyredersin.forumu takip et yeni yazılımda belki yine eskisi gibi olur.
                      İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
                      VU+ SOLO 2
                      Popcorn Hour A-210
                      TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
                      UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
                      DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
                      NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
                      DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
                      NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

arif0571 Nickli Üyeden Alıntı
                        arkadaş premiere key auto update olayı çüktü haberin yokmu.sistem güçtü yani.softcam atarak ancak seyredersin.forumu takip et yeni yazılımda belki yine eskisi gibi olur.
                        eger aramizda varsa arkadaslar degisik yazilimla bu islemi surduren buraya bi sahmet haber etsin.
                        cok güzel olur.
                        cunku eski islem cok rahatti bide bu aralar gunde iki kere yeni sifre yukledikleri icin cok sikintili oluyor.
                        slmlar evo

Yorum yap

eger aramizda varsa arkadaslar degisik yazilimla bu islemi surduren buraya bi sahmet haber etsin.
                          cok güzel olur.
                          cunku eski islem cok rahatti bide bu aralar gunde iki kere yeni sifre yukledikleri icin cok sikintili oluyor.
                          slmlar evo
                          Premierede auto yapan keyler değiştiği için artık au yapmıyor. Bunun için keyleri ya elle gireceksiniz, yada Softcam şeklinde atacaksınız.

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Premierede auto yapan keyler değiştiği için artık au yapmıyor. Bunun için keyleri ya elle gireceksiniz, yada Softcam şeklinde atacaksınız.
                            bundan sonra yani hic birzaman olmuyacakmi yine bu auto update olayi?????

özel olarak türkyiyeden getirdim next recieversini simdi ise olmuyor ne yapalim kader iste!!!yardiminiz ve haberlesme icin tskler

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Kimsenin emeğine saygısızlık etmek istemem ama, hem Next 2000 CIS Superplus hemde Humax 5400Z kullanan birisi olarak bu cevabın çok tatminkar olmadığını söyleyebilirim. Zira Humaxda Premiere en son iki hafta kadar önce çıkan yazılımla yine Auto Update. Aynı şekilde TPS paketide kumanda ile uğraşmak zorunda kalmadan AU oluyor. Bu konuda diğer arkadaşların görüşüne tamamen katılıyorum ve Nextden alışkın olduğumuz gibi , yeni yazılım beklentimizin çok da haksız ve yersiz olmadığını düşünüyorum.

Herkese saygılar

Yorum yap

gogy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Kimsenin emeğine saygısızlık etmek istemem ama, hem Next 2000 CIS Superplus hemde Humax 5400Z kullanan birisi olarak bu cevabın çok tatminkar olmadığını söyleyebilirim. Zira Humaxda Premiere en son iki hafta kadar önce çıkan yazılımla yine Auto Update. Aynı şekilde TPS paketide kumanda ile uğraşmak zorunda kalmadan AU oluyor. Bu konuda diğer arkadaşların görüşüne tamamen katılıyorum ve Nextden alışkın olduğumuz gibi , yeni yazılım beklentimizin çok da haksız ve yersiz olmadığını düşünüyorum.

Herkese saygılar
                                Tatminkar olan nedir sizin için. Her auto çöküşünde zırt pırt yazılım verilmesi mi? :firca:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X