• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Satılık next 9000 xcam ultra

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Satılık next 9000 xcam ultra

Arkadaşlar,
    25.07.2007 'de 380 YTL'ye aldığım (aldığım firma adını verebilirim) toplasanız 10 saat çalışmamış next 9000 ultra cihazımı satıyorum. Ürün kesinlikle sıfırdan farklı olmayıp garantisi aldığım gün başlamamıştır. İstanbulda bulunan arkadaşlar cihazı görebilir. Gerçekten ilgilenen arkadaşların PM mesajını bekliyorum.
    saygılar
    alierman

dostum cihazın pıyasadaki bircook cihaz dan daha iyi neden satıyoorsun ben daha önce sunny kullanıyordum ama next 9000 ultra aldıktan cihaza bayıldım kolay kullanım, kart sharıng gibi birbirinden üstün özellikler var bence satma kullan d smart kartıylada calışıyor

Yorum yap

serkan45 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      dostum cihazın pıyasadaki bircook cihaz dan daha iyi neden satıyoorsun ben daha önce sunny kullanıyordum ama next 9000 ultra aldıktan cihaza bayıldım kolay kullanım, kart sharıng gibi birbirinden üstün özellikler var bence satma kullan d smart kartıylada calışıyor
      yurtdışından dreambox geldi. Evde 3 cihaz çok fazla bu yüzden satıyorum.
      saygılar
      alierman

Yorum yap

satış için fiyat yazmamışsın? bilelim... belki uyar yenisini almaktansa yeni gibisi daha iyi olmazmı?

Yorum yap

ykdeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          satış için fiyat yazmamışsın? bilelim... belki uyar yenisini almaktansa yeni gibisi daha iyi olmazmı?
          bir haftalık cihaz arkadaş zaten pazarlıksız 315 ytl

Yorum yap

Arkadaşım uyarsa 250 verebilirim.Teklif var israr yok.
            DREAMBOX 800 HD
            Yaptığın iyiliği hatırlama, gördüğünü unutma. (C.Chillon)

Yorum yap

isodem64 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Arkadaşım uyarsa 250 verebilirim.Teklif var israr yok.
              teşekkür ederim arkadaşım ama aynı cihaz gittigidiyor, uyducenter de 525 YTL ye satılıyor. Aş istemiyor iş istemiyor dursun durduğu yerde satmam daha iyi.
              ilgin için tekrar teşekkürler
              alierman

Yorum yap

300 yaptım arkadaşlar daha fazla zarar etmek istemiyorum

Yorum yap

alierman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Arkadaşlar,
                  25.07.2007 'de 380 YTL'ye aldığım (aldığım firma adını verebilirim) toplasanız 10 saat çalışmamış next 9000 ultra cihazımı satıyorum. Ürün kesinlikle sıfırdan farklı olmayıp garantisi aldığım gün başlamamıştır. İstanbulda bulunan arkadaşlar cihazı görebilir. Gerçekten ilgilenen arkadaşların PM mesajını bekliyorum.
                  saygılar
                  alierman
                  aldıgın firmaya git nexsin başka bir ürünüyle deyişmeyi teklif et belki yardımcı olurlar mesela teyp veya tv sana yardımcı olacaklarını sanıyorum. tabii para sıkıntın yoksa
                  AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

arkadaşım her sitenin istediği fiyatı verse bu millet ohooo mesela adam bir cep telefonuna birisi 1500 ytl isterken başka bir site aynı cihaza 900 ytl diyor dişarda toptancıda ise 850 ytl bu tiçaret ha şunu söyleyim bir ürünü alırsın bir saat sonra götür 500 ytl ye aldıysan 300 ytl ye satamazsın çünkü o artık ikinci el olmuştur ticaret böyle bir şey saygılarımla

Yorum yap

her ticaret yapan aynı diye bir kural yok bu anlayışta calışan önce kazandıgını zanneder sonra yavaş yavaş yok olur bu piyasadan
                      AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

Son Fİyat Nedİr

Yorum yap

290 ytl güncel arkadaşlar.

Yorum yap

satılmıştır.
                            ilgilenen arkadaşlara teşekkürler
                            alierman

Yorum yap

Her iki tarafa da hayırlı olsun.

Konu kapanmıştır.