• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

bana yardım edin lütfen

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• bana yardım edin lütfen

arkadaşlar bir problemim var. Türkiye'den next süperplus 2000 cis aldım, tps leri kumandadan yeşil tuşla otomatik açıyordum. şimdi Fransa'dayım ama burada açılmıyor. geçen haftadan beri tps ve multivisonları seyredemiyorum. bana yardım lütfen

ces982 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bir problemim var. Türkiye'den next süperplus 2000 cis aldım, tps leri kumandadan yeşil tuşla otomatik açıyordum. şimdi Fransa'dayım ama burada açılmıyor. geçen haftadan beri tps ve multivisonları seyredemiyorum. bana yardım lütfen
    tasarım Nickli Üyeden Alıntı
    Kullandığın yazılım eskidir. 13 Mart tarihli olan yazılımı yükle

Yorum yap

bilgim olmadığı için soruyorum .cihazlar bulundukları ulkeye gore ozellik değiştirebiliyormu ???

Yorum yap

takdogan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        bilgim olmadığı için soruyorum .cihazlar bulundukları ulkeye gore ozellik değiştirebiliyormu ???
        Hayır bu cihaz türkiyeden götürüldü.

Yorum yap

TASARIM, 13 Mart tarihli yazılımı nereden bulabilirim?

Yorum yap

ces982 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            TASARIM, 13 Mart tarihli yazılımı nereden bulabilirim?
            http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=27190

Yorum yap

TASARIM, çok teşekkür ederim

Yorum yap

Enson soft camı atmanız lazım 18 tarihli softcamı atın kesin çalışır

Yorum yap

arkadaşı 18 tarihli softcamle açmaz arkadaşlar nasıl olacağını izah etmişler zaten bilmeden yazıp insanların kafasını karıştırmayalım lütfen.....
                  MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X