• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

XorVod - LG Webos Uygulaması

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• oyunplayhd Nickli Üyeden Alıntı
    Kullanıcı adı şifre alabilir miyim. Kanal numarası ile kanal değiştirme eklenebilir mi.
    User ve pass size özel mesaj ile gönderdim ama şu an için çok ta önemli sayılmaz gerçi benim bir tane test modulum var en altta onu kullanabilirsiniz

Bu arada rapidrame için kalite seçeneğini de yaptım. Benim en alttaki test modulde ya da kendi linklerinizde deneyebilirsiniz.

Kanal değiştirme numara tuşlarıyla da olacak ama ileride

Yorum yap

Kullanıcı adı şifre alabilir miyim. Kanal numarası ile kanal değiştirme eklenebilir mi.
      xorion Nickli Üyeden Alıntı
      User ve pass size özel mesaj ile gönderdim ama şu an için çok ta önemli sayılmaz gerçi benim bir tane test modulum var en altta onu kullanabilirsiniz

Bu arada rapidrame için kalite seçeneğini de yaptım. Benim en alttaki test modulde ya da kendi linklerinizde deneyebilirsiniz.

Kanal değiştirme numara tuşlarıyla da olacak ama ileride
      Allah razı olsun hocam. Babama şimdi flim açtım izliyor. uygulamayı gayet başarılı buluyorum. ss-iptv ott player ve mkiptv bile takılırken bu uygulama harika çalışıyor. Bir iki ufak takılma oldu oda çözülür diye umuyorum. Bence siz bunu bir geliştirin. SS-iptv ott player kullanmamak varmış. Büyük bir alternatif geldi. İnternetten uygulama sayfasına baktım gördüm. İnşallah dedim tvdede çıkar çıktı da. Alternatifi harika. Türkçe dil seçeneğide seçebilirsek oda çok önemli değil ama ufak bir detay işte. Allah razı olsun ne diyeyim harika.

Yorum yap

• hocam türkvod'u kendim ekleyebilir miyim? Bunu nasıl ekleyebilirim.

Yorum yap

• Selamün Aleyküm Kullanıcı adı şifre alabilir miyim.

Yorum yap

hocam türkvod'u kendim ekleyebilir miyim? Bunu nasıl ekleyebilirim.
            Turkvod ana linkini kullanacağınız şekilde size verirse eklersiniz ama böyle bir şeyi elbette yapmayacaklardır, kimse yapmaz zaten...

İleride ben moduller ekleyeceğim....

Takriben 1-2 ay sonra....

Yorum yap

• Ustam samsung tv ye ne zaman gelir acaba

Yorum yap

• ycllvnt Nickli Üyeden Alıntı
                Ustam samsung tv ye ne zaman gelir acaba
                Hir bir fikrim yok önce LG için olanı düzelteyim. Aslında mevcut uygulama belki Samsung'a çok kolay uyarlanabilir ama şu an için araştırmadım. Belki düzeltmeden hemen sonra gelir belki aylar sonra...

Bir ara bakayım ben Samsung Tizen Developer konularına

Yorum yap

• xorion Nickli Üyeden Alıntı
                  Hir bir fikrim yok önce LG için olanı düzelteyim. Aslında mevcut uygulama belki Samsung'a çok kolay uyarlanabilir ama şu an için araştırmadım. Belki düzeltmeden hemen sonra gelir belki aylar sonra...

Bir ara bakayım ben Samsung Tizen Developer konularına
                  Teşekkürler ustam bekliyoruz

Yorum yap

• Xorion ustam samsung smart tv son serilerde tizen studio isimli ile atiliyo tv ye yapsan bile uyumlu olsa bile her kisi atamaz tv develop yapsa bile baya karisik . misal SSIPTV vardi kaldirili stor dan ama SSIPTV nin dosyasini buldum interneten tizen studio ile programla atim ve super calisti son serilerde. bir yardimci istersen denemek icin dosya size seve seve yardimci olurum her sey icin tsk saygilar usta.

not: bizleri unutma ustam samsung tv icin

Yorum yap

• kullanıcı adı ve şifre alabilirmiyim

Yorum yap

• Kullanıcı adı ve sifralabilirmiyim

Yorum yap

• Arkadaşlar;

Uygulamayı güncelliyorum ve güncellemeden sonra user ve passınızı kendiniz oluşturacaksınız. IPTV linklerinizi gruplar halinde de göreceksiniz.

Moduller ekleyeceğim.

Bu güncelleme bitene dek user ve pass istemeyin lütfen..

Güncellemenin bitmesi ve LG nin onaylaması için daha en az 1-2 ay süre geçer. Bu kadar uzun sürmesinin nedeni ise nerdeyse herşeyi en baştan yapıyorum..

Yorum yap

Arkadaşlar;

Uygulamayı güncelliyorum ve güncellemeden sonra user ve passınızı kendiniz oluşturacaksınız. IPTV linklerinizi gruplar halinde de göreceksiniz.

Moduller ekleyeceğim.

Güncellemenin bitmesi ve LG nin onaylaması için daha en az 1-2 ay süre geçer. Bu kadar uzun sürmesinin nedeni ise nerdeyse herşeyi en baştan yapıyorum..
                            hocam arada görsel paylaşabilir misin. Bizim gibi meraklılılar için...

Yorum yap

Arkadaşlar;

Moduller ekleyeceğim.

merhaba ustam, özlemiştik seni

güncelledin sonunda

güncellemeleri de mi LG nin onaylaması gerekiyor?

Yorum yap

• ismailglr Nickli Üyeden Alıntı
                                merhaba ustam, özlemiştik seni

güncelledin sonunda

güncellemeleri de mi LG nin onaylaması gerekiyor?
                                Benim güncelleme işim henüz bitmedi daha çok var

Bu bittikten sonra LG ye göndereceğim ve onaylanmasını bekleyeceğim.

LG ye göndermeden de yaparım yani sizlerde oto güncellenir ama büyük değişklikler olacağı için LG de onaylanması ve ordaki store da ona göre resimleri ve bilgileri olsa daha iyi olur. Ayrıca LG bana senin uygulaman en baştaki uygulama değil deyip kaldırabilir de..

Bu güncellemeden sonra ki güncellemelerde LG ye göndermeyeceğim yani direkt kullanıcı da güncellenir. Benim tek amacım ileriye dönük düzenlemelerde bana sıkıntı çıkarmayacak bir altyapı hazırlayabilmek. Gerçi ne yaparsam yapayım mutlaka eksikler ve düşünemediğim şeyler olacak.

Modul ve portal bölümü şu an kullanıdğınız tasarıma sahip olacak ama altyapısı farklı olarak.. IPTV kısmı zaten tamamen değişecek. Search için de ayrı bir bölüm yapacağım. VK da vk otoportal gibi seçilen videoda o kullanıcıya ait videoları da isteğe bağlı almayı düşünüyorum.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X