• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Kanal 1: Dünya Kupası maçlarını şifreledi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

arkadaslar bende yenı yazılım yukledım bıss sıfre kısmı tamamen bos ve bu kısma elle sıfre gıremıyorum data ıs full yazıyor

Yorum yap

Biss şifre ile ilgili konu açmayın kanal1 digitürke geçti!

--------------------------------------------------------------------------------

Kanal yetkililerinin açıklamasına göre kanal1 maç yayınlarında digitürk üzerinden devam edecek o sırada diğer yerlerde yayın olmayacak biss şifreleriniz çalışmayacak maç olmadığında normal izleyebileceksiniz geçmiş oslun digitürk olmayanlara bende bissi girmiş izliyordum bi anda kesildi yayın digitürke baktım ordan devam ediyor digitürk dünya kupasınada el attı
      __________________________________________________ _________

Yorum yap

arkadaşlar cıhazım 8000-xcam versiyonu mar15 2oo6 provider ıd : ? (neyazılacak) provider name : ??? (ne yazılacak) save: buraya yazılacak olanı biliyoruz yardımlar icin tşk

Yorum yap

arkadaşlar 8000xcam plus cozmuyor cözen arkadaşlar varsa nasıl olduğunu bir yassınlar 9 Haziran 2006 yazılımı yüklü kafayı yedim

Yorum yap

17 Haziran emu key'i at çözer
            NEXT 2000 CI PLUS(FMB)
            NEXT 2000 X PLUS
            NEXT 2005 CI
            NEXT 2000 CX CIS

Yorum yap

Nucleuss Nickli Üyeden Alıntı
              Kanal 1, Dünya kupası maçlarına Biss şifreleme sistemine atadı. Ben de Next 8000 X-Cam Plus ve 9 Haziran 2006 yazılımı yüklü..Maçları izleyemiyorum...
              Üstadlar YARDIM...
              nasıl çozmüyor bende 9haziran yüklü 9000cı da anlamadım yahu yoksa başka bir olaymı var tekrarlıyorum açıyor

Yorum yap

Bende Goldmaster 7400 CIM var. Bıss key yok. ne yapmam gerekiğr?

Yorum yap

8000 x cam plus ne yapsan açmıyo kimseyi kandırmayın

Yorum yap

bende 9 haziran yazılımı yüklü.cihazıma hiç bir şifre girmedim ve kanal1 i izliyorum.cihazım next8000xcamplus 1725...
                    Tamam be yaa....

Yorum yap

next 8000 xcam plus

hagurel Nickli Üyeden Alıntı
                      8000 x cam plus ne yapsan açmıyo kimseyi kandırmayın
                      son yazılımı yükle açar arkadaş. şu an ben seyrediyorum.
                      saygılar
                      Oyun bittikten sonra şah ve piyonlar aynı kutuya girer.....

Yorum yap

cihanuslu71 Nickli Üyeden Alıntı
                        bende 9 haziran yazılımı yüklü.cihazıma hiç bir şifre girmedim ve kanal1 i izliyorum.cihazım next8000xcamplus 1725...
                        sayın arkadaşım cihazını fabrika ayarları döndür.09.06.2006 yazılımını tekrar yükle sonra kanalları tarattır.daha sonra emuyu aktif et(1903 yaptığın yerde)
                        otur kanal1 keyfince seyret.

Yorum yap

bremin Nickli Üyeden Alıntı
                          sayın arkadaşım cihazını fabrika ayarları döndür.09.06.2006 yazılımını tekrar yükle sonra kanalları tarattır.daha sonra emuyu aktif et(1903 yaptığın yerde)
                          Emu Aktif Etme Kodu 1903 Değil 1973 Olacak

Yanlışlık Olmuş SAnırım :ehehe::ehehe:

Yorum yap

bremin Nickli Üyeden Alıntı

teşekkürler ama ben izliyorum demiştim.hiçbir işlem yapmadan kanal 1 açık
                            Tamam be yaa....

Yorum yap

evet ya bende herhagi bir işlem yapmadan kanal açık izleyebiliyorum cihaz 8000 x cam

Yorum yap

arkadaşlar bende next 800xcam plus var.09.06.06 mach1 ustanın yazılımı var.bende ilk önce biss bölümü için verilen 1fff :10.00.00.00.00.00.00.00 girdim çözmedi.sonra key bölümüne girdiğimde cw bölümüne baktım.keyler fffff yazıyor.çihazımı yazılımdan sonra resetlemiştim ve cw bölümünre normal keyler gözüküyordu.bis bölümüne yukarıdaki key kaydettikten sonra oldu herhalde.sözün kısası tekrar fabrika ayarlarına döndüm.emuyu aktifledim.biss bümüne yukarıda belirttiğim keyleri girdim.kanalları tarattım.12008 den yayın yapan kanal1 açıldı.işin acayip tarafı emuyu kapattığım zaman bile maçları izleyebiliyorum

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X