• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Tp Eklememe Rağmen Kanallar Bulunamıyor

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Pride hocam ilgine teşekkürler... Fakat şöyle bi durum var;

16.2.2007 tarihli yazılımı cihaza attım. Verdiğin linkteki yazılanlara ugun olarak emuyu aktif ettim. Fakat buna rağmen bilinen kanallarda hiçbi değişiklik olmadı. Bisskeyi giriyorum fakat aynı sonuç. Arka panelden cihazı kapatıp-açınca girdiğim keylerde gidiyor. Eski haline dönüyor.

Site içerisi bu tür muhabbetler sakıncalı ise msnde görüşebilirmiyiz? Tabi zamanınız varsa?

Yorum yap

Bildiğim kadarıyla ben şu an attığım yazılıma softcam atamıyorum. Aşağıdaki emukey'i cihaza atabilseydim, tekrardan manual olarak bisskey girmeme fln gerek kalmazmıydı? Eğer öyleyse sizden ricam aşağıdaki linkteki emukey dosyasını atabileceğim sorunsuz bir yazılım tarihi verebilirmisiniz?

Önerdiğiniz yazılımı atıp, ardından aşağıdaki linkteki emukeys dosyasını atayım. Tabi uğraştırmayacaksa...

Emukey linki...

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=24173

Yorum yap

cevap veren arkadaşlar, bırıncı sayfadan berı lutfen okuyun ondan sonra bu arkadaşa devamedın! kardeşım artık senın kafan yoruldu bu durumda bır şey yapamazsın bırak sabaha kadar uyu, uyuyabılırsen bır dınlen, sabah ola hayır ola.taktın bır kere, bıraz ara ver bu şekılde bır şey yapamazsın.ıyı geceler..
        2 başlık ve 17 mesaj oldu hala aynı konu!
        optıcum pırıma HD 9600- next 19500-jameson hd 2017.. 46E.42E
        .23,5E. 19,2'E_16E-13E. 9'E-7'E-4.8E 1w-4W.. http://www.satlex.de/de/image_window...com_t90&pic=53

Yorum yap

muammer hocam,

Son olarak yaptıklarımı anlatayım sanada bana olmuş yada olmamış de

Son yüklediğim yazılımı kaldırdım...

Cihazıma öncelikle 01.02.2007 Yazılımını Attım.
          Sonrada 18.02.2007 Tarihli Softcam'i attım.

Ve şu an cihaz kanal araması yapıyor içerde. Sana sorum, Turksat üzerindeki malum 3-4 kanalı artık izleyebilecekmiyim? Herhangi manual bi ayar yapmama gerek kalmadan. Attığım softcam bu işi görücekmi?

İlginize teşekkürler... Saygılar...

Yorum yap

Nike MercuriaL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            muammer hocam,

Son olarak yaptıklarımı anlatayım sanada bana olmuş yada olmamış de

Son yüklediğim yazılımı kaldırdım...

Cihazıma öncelikle 01.02.2007 Yazılımını Attım.
            Sonrada 18.02.2007 Tarihli Softcam'i attım.

Ve şu an cihaz kanal araması yapıyor içerde. Sana sorum, Turksat üzerindeki malum 3-4 kanalı artık izleyebilecekmiyim? Herhangi manual bi ayar yapmama gerek kalmadan. Attığım softcam bu işi görücekmi?

İlginize teşekkürler... Saygılar...
            hayırr.. sabah kalk yenıden mach ustadın ılerde 1 rı 5şe dıye bırşeyler yazmış sana onları oku sakın ha bu akşam deneme oldumu artık son.. ıyı geceler
            .23,5E. 19,2'E_16E-13E. 9'E-7'E-4.8E 1w-4W.. http://www.satlex.de/de/image_window...com_t90&pic=53

Yorum yap

Tamamdır... İlgilenen herkese çok çok teşekkürler...

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Fabrika ayarı yap tps au son yazılımı attınsa tarat sonra emunu aç key menude bisste gelen keylerde 5.ci sıradaki keyi al onu 1. sıradaki üzerine gir kaydet kanal değiştir 1 noda adı geçene sonra geri dön kanal açar...
                sayın hocam akşam soracaktım vakit olmadı son tps auto yazılımında cı veya fta yukarda belirtmişsiniz biss de gelen keylerde diyorsunuz bu son auto yazılımında cı olanında biss key bölümünde cihazda boş görünüyor ayrı yeten keyler görünse bile biss bölümü şu an için faal mı? teşekkürler vede selamlar
                Bu Günü Düşünürüm,Dün Geçti,Yarın varmı? Gençligime'de Güvenmem,Ölen Hep İhtiyarmı?

TAKO 2000 DEN FORUM DOSTLARINA SEVGİLER

Yorum yap

Bende fabrika resetten sonra keyler gözüküyor ve faaller evet...
                  Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                  http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                  www.nextyazilim.com

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Bende fabrika resetten sonra keyler gözüküyor ve faaller evet...
                    sayın hocam cı var bende fabrika resetten sonra yinede gözükmüyor
                    Bu Günü Düşünürüm,Dün Geçti,Yarın varmı? Gençligime'de Güvenmem,Ölen Hep İhtiyarmı?

Yorum yap

tako 2000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      sayın hocam cı var bende fabrika resetten sonra yinede gözükmüyor
                      tako bende fabrıka resetten sonra, bıs bolumunu soruyorsan? keyler gözukuyor, eski hafızayı yukledığımde kay boluyor bıs bolumu benı şu an ılgilendırmedığı ıçın bu şekılde kullanıyorum, tet canalı ,maç falan len ılgim olmadığı ıçın, bısle fazla uğraşmadım, dun akşam resetledım bıs ıdent ve keylerı gözuktu sonradan hafızayı gerı yukleyınce gözukmez oldular bılgılerinıze..

Yorum yap

tako 2000 kardeş 9000fta makinem cuma günki yazılımı attım makina hafızayı sildi sonra tarattım absat'lar şifre işaretsiz (birçoğu) yazılımla mı ilğili açıklarsan sevinirim..

Yorum yap

ycx007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          tako 2000 kardeş 9000fta makinem cuma günki yazılımı attım makina hafızayı sildi sonra tarattım absat'lar şifre işaretsiz (birçoğu) yazılımla mı ilğili açıklarsan sevinirim..
                          taconun yerıne ben cevaplıyorum.
                          yazılımla ılgilı deyıl,anımauks falan bır kaç kanal bir kaç gündur şıfreyı kaldırmış.

Yorum yap

muammer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            taconun yerıne ben cevaplıyorum.
                            yazılımla ılgilı deyıl,anımauks falan bır kaç kanal bir kaç gündur şıfreyı kaldırmış.
                            dogrudur şu an itibariyle absat paketi fta olarak izlenmektedir selamlar

Yorum yap

teşekürler auto yazılımı atalımmı

Yorum yap

ycx007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                teşekürler auto yazılımı atalımmı
                                uşuanın uzerıne gel mute tuşuna yanı kumanda sağ ustte.ve sol altta kırmızı tuşa bas bekle okeyle şıfrelı yazısı ekrandan kalkmazsa cıhazı arkadan aç kapa yap tamamdır her gün sabah 06 dan sonra aynı ışlemı yapacaksın..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X