• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

mach1 hocaya bir tavsiyem var

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

üstad şu olamazmı bir sürü yabancı diller var yer için sadece türkçe'li yazılım olamazmı acaba....ozaman bayağı bir yer boşalır diye düşünüyorum usals+teletext yer yetersizliğinden kaldırıldı.

saygılarımla.

Yorum yap

mach1 saldırıdan önce gerekli acıklamayı yapmıştı arkadaşlar. forum'un son yedeğinde bulunmadığı için sanırım o cevap geri yüklenemedi. cevabı okuyamıyanlar için; hotbird ve turksatın ve de ingilizce ve türkçe dil desteğinin olduğu teletextli ve emusu tam yazılım hazırlama aşamasındaymış ve hazırlandığında mach1 duyurusunu yapacak arkadaşlar. 1 mb sınırına takılan arkadaşlara hayırlı olsun...
      www.aldimseni.com

Yorum yap

şu teletexçileri bir türlü anlayamadım
        teletexten neyi takip ediyorsunuz teletexte var olan bilgisayarda zaten var maşallah her birinizde tıkır tıkır bilgisayar kulanıyorsunuz isteiniz nedir anlamadım
        hem karnınız tok olacak hem ekmek bütün duracak yok öyle yama işinize gelmiyorsa teletexli yazılıma dönebilirsiniz

Yorum yap

zaten mach1 usta açıklamıştı fmb inf teletex olmayan modelleri için sadece türksat hotbirt teletexli yazılım çıkaracaktı ileride

Yorum yap

Arkadaslar Ben Mesela Motor Kulaniyorum Ben Ne Yapacam Bunun Bİ Yontemİ Olmasi Gerek Gerekİrse Flashİ DegİŞtİrelİm Benİm Cİhaz 2001dacİpllus Benİm Cİhazİn Flash İ Kaclik Bİlen Var Mİ Ben 1 Dİye Bİlİyorum Ama 2 Dİyenler Var

Yorum yap

1 mb. cihazları 2 mb.yapma imkanı var mı? varsa kaça malolur?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X