• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Machina 3D Çift Tuner Serisi (5V.344) 01.04.2015 Tarihli Yazılımı

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next Machina 3D Çift Tuner Serisi (5V.344) 01.04.2015 Tarihli Yazılımı

Next Machina 3D Çift Tuner Serisi (5V.344) 01.04.2015 Tarihli Yazılımı

Yazılım Notları :
    doktor; Nickli Üyeden Alıntı
    8 ara yazılımı tester alanı altyapı uzadığından veremedim...acil gördüğüm ve görsel ekli son test yazılımını veriyorum DERLENMEMİŞTİR normal kullanıcılar tester raporunu beklesin..

son yazılmdan buyana (ana destekten direkt yüklenen) olan ekler
    IPTV BÖLÜMÜNE SIRP VE RUS YAYINLARI(M3U) için kontrol süresi manual eklendi. ıptv bölümünde menü tuşuna basın.menüden yayın max açılış süresini seçin
    aile modunda kırmızı tuş ve record tuşu çakışıyordu düzeldi..
    rus kullanıcılar için uloz media playere eklendi kayıtta yapabilirsiniz
    uzun süreli tv kapatılıp cihaz açık kaldığı durumlarda cihaz otomatik reset yapacak
    hızlı aramaya oto diseqc eklendi
    ıptv konumunda radyo arkaplan değişirse cihazın radyo modunda kalma sorunu düzeltildi
    aile modunda tavşanlar artık kırmızı ve 1234 ilede gelmiyor ...engellendi..
    ıptv de rusça vb dillerdeki karakter kaynağı genişletildi
    dil seçeneği artırıldı
    you tubede hız artırıldı (TELİF korumalı videolar oyNAMAZ CİHAZLA ALAKASI YOK.,HER ÜLKEYE GÖRE DEĞİŞİYOR)
    IPTV DEYKEN menü tuşuna basınca gelen menüye media mode eklendi...normal uydu kullanıcıları kesinlikle kullanmasın..
    avrupada birçok ülkede uydu yok medya kullanılıyor,yayın olmayıncada ıptv vod vb her exit çıkışında sinyal yok kanal yok
    mesajı geliyordu..media mode açık seçilirse cihaz uydu konumunu kapatır..ve otomatik ilk menü m+ menüsü gelir ve menü tuşuda ayarlar için otomatik aktif olur
    bu modda aile modu kanal listesinde olduğundan media mode açık seçildiğinde vod ***** kontrol m+ menüsü sol altta gözüküyor kayıt 1234 açılıp kapanır..
    bu menüdeki en alttaki max açılış süresi rus ,sırp vb m3u8 linklerde timeout kullanıcıya bırakarak sorunlarda bu değer artırılarak açılmayan birçok kanal artık ok dir.. normalde 30 sn gelir..ortalama budur
    free sharede kayıtta donma sorunu giderildi(bazı şiflememe sistemlerinde)
    artık https linklerde oynatılıyor bilhassa fransız kanallarında ekleyebilirsiniz
    m3u8 oynatımında tüm playerlerde görülen sorunlardan 100/80 daha stabiliz
    ıptv güncellem otomatik seçildiğinde cihaz her girişte son listeye bakıyordu bu değişti o gün cihazı ilk açtığınızda kontrol ediyor daha sonra standby a kadar kontrol yok
    you tubede txt ile arapça vb dillerdede arama yaptırabilirsiniz
    astra için hızlı tarama eklendi..henüz lcn ekide devrede şimdilik kurcalamayın
    2 tunerli modelde loop konumunda izleme ve kaydetme limiti artırıldı
    bağlantı stabil olmadığında ıptv playerde yayından düşme önlendi,kopsa bile kontrol otomatik bağlatıyor
    m3u8 dosyaları (ıptv) t.s format destei 1 den 3 e çıkarıldı
    ıptv bölümü ve ana menülerde kılavuz back ve büyük ikonlar ufaklarıyla yenilendi
    kırmızı tuş express vod oldu(sat bölümünde)
    kanal listesi ekranda epg basarsanız geniş epg(yayında varsa) liste yanınında görüntüleniyor

hız..resim ve ses kalitesi..yavaşlama..vb sadece kullnıcının geçtiği versiyon kanal listesi vb ile ilgilidir..görsel değişiklik olan yazılımlar fabrika ayarı gerektirir bu yüzden herkes yüklemesin..çok bariz bir bug çıkmassa bu yazılımderlenip ara yazılım olarak verilecektir...

emeğe saygı ..bu yazılım nextin yetkili yada kurumsal yazılımı değil,buradaki arkadaşlara özeldir..isteyen yükler isteyen bekler..lütfen saçma yorumlar yapmayın

İNDİR
    [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
    www.next.com.tr

- Teşekkürler

Yorum yap

Teşekkürler

Yorum yap

Teşekkürler emeği geçen herkese. indirip deniyorum hemen

Yorum yap

Yazılımda ve bizlere ulaşmasında EMEKLERİ geçen HERKESE çok TEŞEKKÜRLER...

YAZILIMLA İLGİLİ İLK İZLENİMLERİM:
          1.Herşeyden önce belirtmek isterimki bu yazılım cihazda zaman zaman meydana gelen kasmayı ORTADAN KALDIRDI... (Kumandanın tuşlarına basılır basılmaz hemen işlev görmeye başlıyor.)
          2.Bu yazılımla gelen EKLERİ test ettim MEDYA PORTALA eklenen RUS (Ulosto) eki gayet iyi çalışıyor.(Her ne kadar kullanmayacak olsamda özellik özelliktir.) Diğerlerini Doktor'um civanımın dediği gibi şimdilik ellemiyorum... Şimdilik bu kadar TEST lere aynen devam.
          MACHİNA - 3-D
          8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
          PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
          TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

Teşekkürler bilgi için, sanırım daha çok "ip tv" yönünde ağırlık verilmiş doktor hoca'nın yazdığı yazıdan ben öyle anlıyorum, birde "Dijitalci" usta yükleyip denedi galiba kasmayı ortadan kaldırdı diyor, acaba sadece kanal geçişlerindemi hızlı oldu yoksa menüye girişte ve diğerlerinde'de hızlımı yani demek istediğim "plus" gibi yada ona yakın bi hız kazandımı bu yazılımla machinka. Teşekkürler.
            ALLAH Nasip Ettirmeyeceği bir Şeyi Hayal Ettirmez .!!.!! Hz. Osman (r.a)
            Next 2000 super HDTV_Orginal ®
            Next 2000 cx super plus_Orginal ®
            MACHINA 3D_V.I.P.___(2'ci seri)_gri panel (26.02.2015)
            Next 1.2 Diseqc Motor/ 70.5 E_68.5 E_53 E_46 E_45 E_42 E_39 E_36 E_31,5 E_28,2 E_26 E_23,5 E_21,5 E_19,2 E_13 E_9 E_7 E_4,8 E
            Windows 7 home basic- intel core i7-3770k - 3.50 Ghz - 3.50 Ghz
            Redmi Note 8 - 65 gb /48MP , FHD+, 8 çekirdekli Qualcomm Snapdragon işlemci (26.01.2020) "Akta Gamat

Yorum yap

Teşekkürler.

Yorum yap

Teşekkürler.

Yorum yap

Deneyeyim bakalim daha neler var ....emegi gecen herkese so suz tesekkurler.....

Yorum yap

Emek ve paylaşımlarınız için teşekkürler..

Yorum yap

cyborg78 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Teşekkürler bilgi için, sanırım daha çok "ip tv" yönünde ağırlık verilmiş doktor hoca'nın yazdığı yazıdan ben öyle anlıyorum, birde "Dijitalci" usta yükleyip denedi galiba kasmayı ortadan kaldırdı diyor, acaba sadece kanal geçişlerindemi hızlı oldu yoksa menüye girişte ve diğerlerinde'de hızlımı yani demek istediğim "plus" gibi yada ona yakın bi hız kazandımı bu yazılımla machinka. Teşekkürler.
                      Her iki şekildede zaman zaman oluşan kasma dediğim gibi oldukça fark etmiş durumda.Ben bu yazılımdan oldukça memnun kaldım isteyen yükler isteyen biraz daha bekler diğer yorumlara bakar.
                      MACHİNA - 3-D
                      8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
                      PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
                      TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

Teşekkürler

Yorum yap

Yazılım da emegi geçenlere çok teşekkürler.Akşam erken çıktım şimdi indiriyorum.
                          Akşam yükleriz.

Yorum yap

En kısa zamanda indirip deniycem ilk bakacağım bundan önceki yazılımda çalışmıyan bazı m3u8 uzantılı adresler olacak Emeğe Saygı.Selamlar.

Yorum yap

Emeği geçen herkese teşekkürler

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X