• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super Plus 10.6.2008 Tps Au Fix Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Çanak ayarı menüsünden DAYZEK seçimini B yapıp KAYDEDİNİZ.
    MACHİNA - 3-D
    8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
    PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
    TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

• anyılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Adaş aynı dediğin gibi yanlız kumanda tuşlarını hızlı kullanmaktan olabilir diyede düşünüyorum.
      sevgili adaşım ben bu cihazı 1 seneden fazla oldu kullanıyorum daha öncede kumandayı hızlı kullanıyordum hiçbir zaman böyle donmalar olmuyordu.bu yazılımı yükledikten sonra olmaya başladı.bir sonraki yazılımda zaten düzeltirler ustalar sorun değil.bu güne kadar neleri düzeltmedilerki.
      İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
      VU+ SOLO 2
      Popcorn Hour A-210
      TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
      UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
      DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
      NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
      DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
      NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

• arif0571 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        sevgili adaşım ben bu cihazı 1 seneden fazla oldu kullanıyorum daha öncede kumandayı hızlı kullanıyordum hiçbir zaman böyle donmalar olmuyordu.bu yazılımı yükledikten sonra olmaya başladı.bir sonraki yazılımda zaten düzeltirler ustalar sorun değil.bu güne kadar neleri düzeltmedilerki.
        inşallah ,arif kardeş beklemedeyiz

Yorum yap

• sinyal sorunu

arkadaşlar son yazılımdan(10/06) kaynaklanan bi problem mi bilmiyorum.ama cihazımda sinyal sorunu yaşamaktayım.eğer yazılımsal bi problem değilse cihazım gitti...3 uydu kullanıyorum her uyduda sinyal sorunu var.sinyal 100 iken birden 10 düşüp yayında kırılmalar oluyor.başka bir marka cihazım var(goldmaster) onu getirp denedim bi problemle karşılaşmadım.dısecq'i değişdirdim tüm kabloyu değiştrdim problem gene devam etti.eğer son yazılımdan sonra bu problemle karşılaşan bi arkadaş olduysa beni rahtlasın ya da cihazımın artık arızalndığına kesin gözüyle bakmaktayım....

Yorum yap

• osnakli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            arkadaşlar son yazılımdan(10/06) kaynaklanan bi problem mi bilmiyorum.ama cihazımda sinyal sorunu yaşamaktayım.eğer yazılımsal bi problem değilse cihazım gitti...3 uydu kullanıyorum her uyduda sinyal sorunu var.sinyal 100 iken birden 10 düşüp yayında kırılmalar oluyor.başka bir marka cihazım var(goldmaster) onu getirp denedim bi problemle karşılaşmadım.dısecq'i değişdirdim tüm kabloyu değiştrdim problem gene devam etti.eğer son yazılımdan sonra bu problemle karşılaşan bi arkadaş olduysa beni rahtlasın ya da cihazımın artık arızalndığına kesin gözüyle bakmaktayım....
            Çanak'ın görüş alanı serbestmi, çanak önüne bir engel gelmiş olabilir

Yorum yap

• Konular birleştirildi.

Yorum yap

• osnakli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                arkadasım bende son yazılımı yukledım sınyal sevıyesı bır oncekı yazıla gore
                cok daha ıyı senın sorun lnb den veya kurulumdan olabılır dıye duşunuyorum..saygılar

Yorum yap

• alternati Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Çanak'ın görüş alanı serbestmi, çanak önüne bir engel gelmiş olabilir
                  Arkadaşım cevap vermek için cevap yazmayın lütfen.açıklamama bakarsan başka bi marka denedim diyorum...

Yorum yap

• muratham29 Nickli Üyeden Alıntı
                    arkadasım bende son yazılımı yukledım sınyal sevıyesı bır oncekı yazıla gore
                    cok daha ıyı senın sorun lnb den veya kurulumdan olabılır dıye duşunuyorum..saygılar
                    kurulumdan ne olabilir mesela...

Yorum yap

• Arkadaşım madem her şeyi denemişsiniz acaba DONANIMSAL bir arıza olmuş olabilirmi.? Bende 4 uydu var fakat böyle bir sorun yok.!
                      Eğer komşunuzdan yada tanıdıklarınızdada denerseniz ve sorun buradada devam ederse
                      o halde TEKNİK yada DONANIM arızası olmuş olabilir. En son emin olmak için eski yazılımına geri dönün SORUN devam ederse TEKNİK SERVİSE başvurunuz.!
                      MACHİNA - 3-D
                      8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
                      TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

• Görüntü sorunu

dijitalci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Arkadaşım madem her şeyi denemişsiniz acaba DONANIMSAL bir arıza olmuş olabilirmi.? Bende 4 uydu var fakat böyle bir sorun yok.!
                        Eğer komşunuzdan yada tanıdıklarınızdada denerseniz ve sorun buradada devam ederse
                        o halde TEKNİK yada DONANIM arızası olmuş olabilir. En son emin olmak için eski yazılımına geri dönün SORUN devam ederse TEKNİK SERVİSE başvurunuz.!
                        arkadaşlar, bu yeni yazılımı bende attım ama memnun kalmadım, bazı kanalların sinyal seviyesi ve kalitesi iyi olduğu halde renklerde sanki dalgalanmalar oluyor, mesela cnbce de insanların suratlarında sarı ile kırmızı renkler arasında bir dalgalanma oluyor 117 yazılımı daha net görüntü veriyordu. Neden olabilir bilen varmı? Yada sizde de böyle bir sorun dikkatinizi çektimi?
                        NEXT&NEXTSTAR YE-2000-CIS-SUPER PLUS USB' li

Yorum yap

• Arkadaşım size nacizane tavsiyem MENÜDE Tv ayarları yazan bir yer var madem daha önce iyi diyorsunuz cihaz her yazılımdan sonra FABRİKA ayarlarına döner gerisini bu menüden TV nize uygun olarak kendiniz yapılandırmalısınız mesela skart tipini RGB yaparak işe başlayın ardından RENK ayarlarını gönlünüze göre yapınız ben yazıılımı yükleyince cihaz
                          CVBS olarak görüntüyü veriyor yani bahsettiğiniz görüntüleri ardından ben onu RGB yapıyorum görüntü dahada NETLEŞİYOR....
                          MACHİNA - 3-D

Yorum yap

• dijitalci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Arkadaşım madem her şeyi denemişsiniz acaba DONANIMSAL bir arıza olmuş olabilirmi.? Bende 4 uydu var fakat böyle bir sorun yok.!
                            İşin en dramatik yanı da bu olsa gerek eski yazılıma dönmek.hiç içime sinmiyor.çünkü son yazılımın herşeyine o kdar alışdım ki.hele hele görüntü kalitesinin artmasından sonra eski yazılıma dönmek mercedesden inip hacı muro'ya binmek gibi bişey olur...
                            ama sorunu da kaldıracaksa ortadan mecbur dönücez bi önceki nisan yazılımına...nisan yazılımına dönüp ayrıntıyı yazaıcam.herkesin ilgisine tşkler...

Yorum yap

• dijitalci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Arkadaşım size nacizane tavsiyem MENÜDE Tv ayarları yazan bir yer var madem daha önce iyi diyorsunuz cihaz her yazılımdan sonra FABRİKA ayarlarına döner gerisini bu menüden TV nize uygun olarak kendiniz yapılandırmalısınız mesela skart tipini RGB yaparak işe başlayın ardından RENK ayarlarını gönlünüze göre yapınız ben yazıılımı yükleyince cihaz
                              CVBS olarak görüntüyü veriyor yani bahsettiğiniz görüntüleri ardından ben onu RGB yapıyorum görüntü dahada NETLEŞİYOR....
                              evet rgb de görüntü keskinleşiyor ama matlaşıyor cvbs daha canlı ve parlak renkler sunduğu için onu tercih ediyorum genelde...

Yorum yap

• USB'ye Kayıt yaparken17 nisan yazılımın da hiç sorun yaşamadım. 160 GB USB girişli philips harddisk var. bir diziyi 3-4 saat durmaksızın kaydediyordum. hiç hata olmuyordu. son yazılım sonrası 1 saati geçince kayıt hatası diyor ve kendiliğinden kayıtı durduruyor. ve bunu çok sık yapıyor. ilk başta görüntü kalitesi süperdi. son iki gündür oda kötüleşmeye başladı. inşallah bu sorunlar bir sonraki yazılımda giderilir. NEXT 1 Numara ... emeği geçen herkese teşekkürler...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X