• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

yazılım atarken hata oluştu....

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• yazılım atarken hata oluştu....

2000 süper plus cx usb.li model kullanıyorum....
    dün yanlışlıkla free x.lerin olduğu satırı resetledim sonra 18.4.08 yazılımını yüklerken cihaz boot moduna dönemedi dondu kaldı ben de anahtardan açtım kapattım yükledi daha sonra yedekten çagırmak istedim yine dondu ve yine anahtardan kapatıp açtım yüklemeyi yaptı. falsh diskten direk kendisi boot edemiyor bu sorun benim cihazımda mı var yoksa irdeto olan yazılımda mı şüpheye düştüm. hep yazılımlarımı usb. den atmıştım hiç sorun yaşamamıştım...next ye-2000 cx super plus_qnec115_97_121307_tk0c1n0_pz yazılımını yükleyip daha sonra 18.04.08 yazılımını yüklesem sorun hallolur mu merak ettim...
    cevaplarınız için çok teşekkürler

not: next ye-2000 cx super plus_qnec115_97_121307_tk0c1n0_pz bu yazlımı usb. den atmam mümkün mü ???

starwars_2100 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2000 süper plus cx usb.li model kullanıyorum....
    dün yanlışlıkla free x.lerin olduğu satırı resetledim sonra 18.4.08 yazılımını yüklerken cihaz boot moduna dönemedi dondu kaldı ben de anahtardan açtım kapattım yükledi daha sonra yedekten çagırmak istedim yine dondu ve yine anahtardan kapatıp açtım yüklemeyi yaptı. falsh diskten direk kendisi boot edemiyor bu sorun benim cihazımda mı var yoksa irdeto olan yazılımda mı şüpheye düştüm. hep yazılımlarımı usb. den atmıştım hiç sorun yaşamamıştım...next ye-2000 cx super plus_qnec115_97_121307_tk0c1n0_pz yazılımını yükleyip daha sonra 18.04.08 yazılımını yüklesem sorun hallolur mu merak ettim...
    cevaplarınız için çok teşekkürler

not: next ye-2000 cx super plus_qnec115_97_121307_tk0c1n0_pz bu yazlımı usb. den atmam mümkün mü ???
    sorununun çözümünü ustalar cevaplar sanırım ama freexler için boşuna uğraşma gittiler zaten

Yorum yap

madem sorun var neden aynı yazılımı yüklüyorsun bir önceki sorunsuz yazılımı denesene...

Yorum yap

flyHaN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        madem sorun var neden aynı yazılımı yüklüyorsun bir önceki sorunsuz yazılımı denesene...
        çözümü biliyorsan yaz lütfen fikrin yoksa yazma bence...

Yorum yap

Sorun sadece Irdeto2 altyapısı eklenen yazılımlarda. Eski yazılımlarda bir sorun yok. Ama Irdeto desteği de yok.

Yorum yap

son yazılımda buğ var flaş belekten yazılım atıktan sonra cihaz botlanarak yazılım alıyor ama ondan sonra yazılım atığımız zaman cihaz kilitleniyor arkadan aç kapa yaptığımız zaman yazılım alıyor satıcı olduğum için 6 cihaz denedim hepsi aynı softcam ve arka plan atarkende cihaz kilitleniyor
            وَلَن يُؤَخِّرَ اللَّهُ نَفْسًا إِذَا جَاء أَجَلُهَا وَاللَّهُ خَبِيرٌ بِمَا تَعْمَلُونَ ALLAH CC BÜTÜN YAPTIKLARINIZDAN HABERDARDIR

Yorum yap

next cıs sper plus var bendede yazılım cok sorunlu kanallar izlerken kilitleniyor eski şubat yazılımı bilen varsa linki gönderebilirmi giden geleni aratır
              hamlet19

Yorum yap

ustalar ustalığını gösterip açıklama yapmışlar çok teşekkürler...

benim için yeterli cevap oldu sağ olun....

Yorum yap

arkadaşlar eski yazılımı pc den atarsanız düzelir.. USB den uğraşmayın olmaz

Yorum yap

eski yazılıma döndükten sonra yeni yazılım atmak istediğinizde. istediğin yazılımı usb den atabilirsiniz.

Yorum yap

bende aynı sorunu yaşadım 21 nisan yazılımının üstüne softcam yüklerken makine dondu.şuanda yazılın atarken bootlanacak deyip makine kendini açıp kapamıyor,arkadan açıp kapatıyoruz.umarım üstatlar bu soruna bi çözüm geliştirirler forumu incelemelerime göre bundan muzdarip biçok kullanıcı var .

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X