• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super Plus 21.4.2008 S.view Au Fix Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• sende sağol kardeş birbirimize yardımcı olabiliyorsak ne mutlu hepimize...
    saygılar...

Yorum yap

• ye 2000 cis sp ler free-x paketini çözüyor...haberiniz olsun..

Yorum yap

• alone26m Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        ye 2000 cis sp ler free-x paketini çözüyor...haberiniz olsun..
        eğer bu doğruysa iyi bir haber meraklıları için
        bilgilendirdiğin için teşekkürler sağol

Yorum yap

• detail Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Eleştirel mahiyette bir serzenişte hemen "-alınganlıklada olsa-" cevap alabilmek güzel, aynı ilginizin sorduğum soruya olursa memnun olurum (Not: 1. Sorulara cevap vermek zorunda olmadığınızı da biliyorum. 2. Yaptığınız çalışmaları yapmak zorunda olmadığınızı da. Ancak insanlara kaale alınmadğınızı hissettirmek, yaptığınız çalışmaların kalitesini yükseltmez. 3. Sorum şuydu; Makinam next ye 2000 super x plus(USB'siz). yeni yazılımı atınca bir sürü diseq geliyor(A B C D den ayrı olarak). Merkezi sistemde 2 Çanak var. Fakat hiçbir diseq ayarında Turksat 1c uydusundan kalite sinyalini alamazken, Horbird ise normal. Eski yazılımı yükleyince Turksat 1c B de Hotbird A da çalışıyor (Eskisisinde sadece A B C D seçeneği var). Sorun nerden kaynaklanıyor oabilir. İlgilenlere şimdiden teşekkürler.)
          hocam aynı sorunları ben de daha önce yaşadım. piyasada satılan bir çok diseq'i denedim, hepsi bir süre sonra girişleri yandı yada devre dışı kaldı yada hotbirdi gösterdi turksatı göstermedi. forumda araştırmalarım neticesinde bir arkadaş next marka diseq alınmasını önermişti, ben de öyle yaptım, uzun arayışlar sonucu next marka diseq aldım, diseq sorunum bitti.
          saygılarımla...
          . . . . Sorunu çözemeyenler, bir süre sonra sorunun bir parçası olurlar . . . .

Yorum yap

• alone26m Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            ye 2000 cis sp ler free-x paketini çözüyor...haberiniz olsun..
            arkadaşlar şu anda frex tv ler gösteriyor 4 kanal 2000cıs süper plus usbli

Yorum yap

• yıldırım58 Nickli Üyeden Alıntı
              arkadaşlar şu anda frex tv ler gösteriyor 4 kanal 2000cıs süper plus usbli 21.4.2008 S.view Au Fix yazılımı yüklü

Yorum yap

• ahaldaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                hocam aynı sorunları ben de daha önce yaşadım. piyasada satılan bir çok diseq'i denedim, hepsi bir süre sonra girişleri yandı yada devre dışı kaldı yada hotbirdi gösterdi turksatı göstermedi. forumda araştırmalarım neticesinde bir arkadaş next marka diseq alınmasını önermişti, ben de öyle yaptım, uzun arayışlar sonucu next marka diseq aldım, diseq sorunum bitti.
                saygılarımla...
                Ben röleli goldmaster diseq kullanıyorum 1-2 dolar daha pahalı ama çok memnunum ondan
                Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                www.nextyazilim.com

Yorum yap

• yıldırım58 Nickli Üyeden Alıntı
                  arkadaşlar şu anda frex tv ler gösteriyor 4 kanal 2000cıs süper plus usbli
                  şu an devam ediyormu
                  Öğretmek, iki kere öğrenmek demektir. (J.Jaubert)

Yorum yap

• hiko61 Nickli Üyeden Alıntı
                    şu an devam ediyormu
                    yayınlar devam ediyor arkadaşlar :ehehe:

Yorum yap

• bende yok niye acaba
                      Öğretmek, iki kere öğrenmek demektir. (J.Jaubert)

Yorum yap

• hiko61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        bende yok niye acaba
                        cihazın 2000süper plus son yazılım yüklü ise ke-y bölümü açıksa kanal üzerinde 1-2 dakika bbekle açılması lazım açılmaz ise ke-yleri sarı tuşla resetle tekrar dene

Yorum yap

• ahaldaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          saygılarımla...
                          mach1 Nickli Üyeden Alıntı
                          Ben röleli goldmaster diseq kullanıyorum 1-2 dolar daha pahalı ama çok memnunum ondan
                          İlginize teşekkürler. Peki ben diseq alsam kendi makinama (Next ye-2000 super x plus USB'siz) takılabilir mi? Eğer mümkünse nasıl? Servis yardimi gerekli mi?

Teşekkürler

Yorum yap

• unsleepy11 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            ustalara öncelikle teşekkürlerimizi iletiyorum. Benim problemim burada kısmen dile getirilmiş vaziyette. hangi diseq'i seçersem seçeyim ama türksattan q alamıyorum. Ancak buna rağmen türksat kanallarında herhangi bir problemim yok. bununla birlikte hotbirdde sinyal gücü 80 civarında ve kalite gücü 45 gibi gözükmesine rağmen özellikle şifresiz yayın yapan kanalların sinyal gücü 80 olmasına rağmen sinyal kalitesi 10 gibi gözüküyor. Bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.
                            aynı sorun bendede mevcut turksatla ılgılı sinyal seviyesi gorunmuyor fakat kanallarda bır problem yok

Yorum yap

• bu yazılımlar çalısmıyo ki :s

Yorum yap

• arkadaşlar bende s wiew auto free x lerde auto daha önce free xler kapalı deniliyodu

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X