• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

siemens tv pt 92 şase eprom bilgileri varmı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• siemens tv pt 92 şase eprom bilgileri varmı

eprom pcf 85116-3 şimdiden teşekkürler.

ibocan Nickli Üyeden Alıntı
    eprom pcf 85116-3 şimdiden teşekkürler.

sistem kontrol entegresinin adını yazarmısın.Elimde varsa birde mail adresini yaz göndereyim

CAHİLDEN DOSTUN OLACAĞINA
    ALİMDEN DÜŞMANIN OLSUN
    DÜRÜST OL DAİMA KAZAN

Yorum yap

tda 9350 ps/n1 yardımın için sağol

[email protected]

Yorum yap

ibocan Nickli Üyeden Alıntı
        tda 9350 ps/n1 yardımın için sağol

[email protected]
        Arkadaşım Özür dilerim eprom kendi epromlarımın içinde yoktu.Bir arkadaştan bügün aldım.Onda varmış.Yarın Mail adresinde HEX dosyası olarak hazır.Selamlar Hayırlı işler.:mzk:

ALİMDEN DÜŞMANIN OLSUN
        DÜRÜST OL DAİMA KAZAN

Yorum yap

Arkadaşım mail adresine istediğin epromu gönderdim alıp almadığını yazarsan sevinirim

ALİMDEN DÜŞMANIN OLSUN
          DÜRÜST OL DAİMA KAZAN

Yorum yap

selamünaleyküm arkadaşlar elimde bir pt92 var ses var görüntü yok bana bir yardımcı olurmusunuz.Allah razı olsun

Yorum yap

selam arkadaşlar elimdebir pt 90 var vertil var dar ses artı eksi tuşlarına bastıgımda lisan seceneyi çıkıyor türkçeyi secsemde deyişiyor yayın ararı yapılmıyor sitem ayarlarına giriyorum ama nasıl yapacagımı bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler...........msn [email protected]

Yorum yap

selam arkadaşlar elimdebir profilo pt 90 var vertil var dar ses artı eksi tuşlarına bastıgımda lisan seceneyi çıkıyor türkçeyi secsemde deyişiyor yayın ararı yapılmıyor sitem ayarlarına giriyorum ama nasıl yapacagımı bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler...........msn [email protected]

Yorum yap

selam ustalar bende de aynen pt 90 sase var.beslemesinde bir sorun vardı hallettim fakat su an ekran sismis gibi ve vertikalden acik yani ekran yazilari gorunmuyo.ayar yapılacak pot da yok nasıl halledebilirim [email protected]

Yorum yap

profilo yardım

selam arkadaşlar profilo 70 tv eprom bilgisi lazım system tda9353ps/n3 eprom24c16 yardımcı olursanız sevinirim [email protected]

Yorum yap

slm arkadaşlar bana uydulu profilo eprom rar lazım yardımcı olursanız sevinirim st92t195d7b1

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X